Szerző Téma: Neten talált dolgok, hülyeségek, hasznosak, bármi  (Megtekintve 163636 alkalommal)

0 Felhasználó és 13 vendég van a témában

Nem elérhető Nagy P

  • Szakember
  • Teljes tag
  • *****
  • Hozzászólások: 79
Nekem már válaszolt. Teljesen komolyan gondolja ezt az árat. Legalábbis még du-án így volt.


előzmény: Lacy #43

Elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Kűtem neki mélt hogy az egész cumó cakk pakk nagy jóindulattal ér vagy 20e-t.
De ahhoz még kéne takarítani és legalább a 10 cm elvágott mazzagokat kikötni belőlük :)
kivi leszek mit szól vagy egyáltalán válaszol-e? :)
előzmény: handras #38

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
Ennél már csak az lenne viccesebb, ha az érzékelőkből kilógnának a rögzítőcsavarok, rajtuk a tiplikkel, esetlegesen a központba bekötött kábelekkel :D
Nem 1 ilyennel találkoztam már :D
előzmény: mountainman #41

Nem elérhető mountainman

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 385
De legalább nem ajánl alánk! ;D
előzmény: handras #40

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
Szerintem, nem ez valakinek a leszerelt cucca lehet, gondolom én a képek alapján.
előzmény: Nagy P #39

Nem elérhető Nagy P

  • Szakember
  • Teljes tag
  • *****
  • Hozzászólások: 79
Ebben az árban a szerelés is benne van? ;D
előzmény: SLC #36

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
Tulajdonképpen, csak az árral van bajom... ;D
előzmény: mountainman #37

Nem elérhető SLC

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 757
A TV-n van egy gomb amivel csippanás tiltható egszeri ki-be kapcsolásr, ha későn érsz haza, asszonyt ne ébreszdgesd az autó csipogással. Feleségem napközbn is szereti használni, a retekklubbos hír óta megértette, hogy miért nem kell azt a gombot nyomogatni. Nem csipp akkor nem zár, ha csipp akkor zár  ;D
 
A csodás kereskedelmi TV hírekben 10 mp belül nem tudják ugyanazt a hírt kétszer egyformán elmondani, csodálatos, a birka nép meg eszi ezt a szart...
előzmény: L. Pásztor #33

Nem elérhető L. Pásztor

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 922
Nem vagyok rádióamatőr, csak van egy rakat ilyen cuccunk is ... mert biztech termékeket (és ipari mérés-adatgyűjtés-mobilkommunikációs eszközöket) előállító cégnél, kell h ilyesmi legyen...

Mondjuk sok-sok éve muszáj volt foglalkoznom 1-2-3kW-os rövidhullámú átviteli eszközökkel is ... de részben én sosem prüntyögtem, részben hol van az már ...  :(
előzmény: padisah #34

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!