Szerző Téma: Krimpelő fogót keresek BNC-hez  (Megtekintve 1875 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető L. Pásztor

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 922
Re: Krimpelő fogót keresek BNC-hez
#4 2015. Október 21. - 09:17:24
0
Tegnap este táblagépen lusta voltam linkelgetni, de most bent megnéztem és fiuk szerint csak két használható crimpelő van nálunk a sok középszerű vagy épp gagyi között:

Ez a ProsKit ugyan olcsó kínai ... de nagyon jó koax-okra:
http://elektrotech.hu/spl/141557/Krimpelo-Fogo

Ez a drágább, innen vettük valaki ajánlására, és nálunk csak RG-s crimp-re használják:
http://hu.farnell.com/webapp/wcs/stores/servlet/Search?catalogId=15001&langId=36&storeId=10162&categoryId=700000004927&st=crimp%20plier&pageSize=25&showResults=true&pf=112905886


előzmény: L. Pásztor #2

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
Re: Krimpelő fogót keresek BNC-hez
#3 2015. Október 20. - 23:44:51
0
weidmüller orange line :)
nem olcsó, cserébe szerintem a legjobb.




előzmény: Wineman #1

Nem elérhető L. Pásztor

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 922
Re: Krimpelő fogót keresek BNC-hez
#2 2015. Október 20. - 22:16:59
0
Abszolut szerencse kerdese ...
Tobb tucat (ez nem vicc) fogot vettunk mar kulonfele pofakkal RG174-re es RG58-ra, havi sok szaz krimpelesre.
Nagyreszuk hasznalhatatlan, a csatibol elobb-utobb kijon a kabel.
Van vagy 5-6 fogo, melyek nagyjabol hasznalhatok. Nem szep a krimpeles veluk, de elviselhetok.
Es van ket filleres gagyi kinai, melyek kifogastalanok, csak ala kell tenni a pofak es a fogantyu kerete koze kb. 0,2mm-es trombita (rez) lemezt.

Es sajnos a 15-20e Ft-os fogok sem jobbak.  Viszont lattam ennel dragabbakat is ... azokat nem ismerem, mert annyit nem adtunk erte ... pedig lehet jobb lett volna a sok gagyi helyettt.
előzmény: Wineman #1

Nem elérhető Wineman

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 167
Krimpelő fogót keresek BNC-hez
#1 2015. Október 20. - 14:33:36
0
Üdv!
Krimpelő fogót keresek BNC-hez (rg59, rg6 stb-hoz) Melyik az a márka, ami frankó és nem kell még 3szor rányomni a közepére, hogy fogjon is? Egy helyi üzletben láttam Tracon-t, kicsivel 6000 királyi forint alatt, nektek mi a tapasztalatok róla/többiről?

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!