Szerző Téma: Kültéri munka télen.  (Megtekintve 1577 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
Re:Kültéri munka télen.
#5 2015. November 25. - 11:27:43
+1
Két hete csináltam egy videós rendszert, még délben a tíz fokban istenes volt, de az alatt már borzasztó volt a kábelekkel dolgozni. Nem csodálkoznék ha egy pár helyen megtört míg begyömöszöltem a kötődobozba...
És igen, már én is nehezen viselem. :-)

Nem elérhető kero

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 450
Re:Kültéri munka télen.
#4 2015. November 25. - 10:36:12
0
Hogy úgy mondjam ez időjárás függő, mert hát volt már olyan decemberünk amikor 20 C fok volt, persze nem ez a jellemző. Szóval a válasz alapvetően inkább "nem", amit az első mondatban írtam, az csak a kivétel, ami erősíti a szabályt.
Tőlem is kértek már februárban árajánlatot videorendszerre, aminek a kábelezéséhez cserepet kellett volna bontani. Mondtam, hogy majd tavasszal, persze azóta nem jelentkeztek.
előzmény: handras #1

Nem elérhető SLC

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 757
Re:Kültéri munka télen.
#3 2015. November 25. - 08:13:35
0
Dolgoztam alkalmazottként olyan cégnél is ahol a műhelyben télen tört a szigetelőszalag, olyan hideg volt.
Fiatal voltam stb. Most meg tökre fáj itt-meg ott, meg az izületek stb.

előzmény: SLC #2

Nem elérhető SLC

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 757
Re:Kültéri munka télen.
#2 2015. November 25. - 08:11:48
0
Nincs is annál szebb mikor a kötődobozból sepregeted ki a havat (mert vízszintesen esik a hóviharban) kamera telepítéskor  ;)

Mikor jut eszébe a "zügyfélnek": Infrasorompó minimum 40 fokos kánikulában a legelő szélén, kamera meg -10 fok alatt lindab tető fölé. Mostazonnal kell.....

Ha Te nem vállalod valószínűleg hívnak mást aki megcsinálja és legközelebb nem biztos hogy menned kell.
Ifjabb koromba létezett még "fagy szünet" kőművesek és festők felé, sokan választották ezeket a szakmákat, mert lehetett télen lábat lógatni :-)

Hegyeshalomtól balra még a szombati munkavégzésért is sokszor jár a bünti, a téli munkavégzésre is szerintem meg van a hatásos szabályuk.

előzmény: handras #1

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
Kültéri munka télen.
#1 2015. November 25. - 07:41:10
0
Ti bevállaltok télen (késő ősszel) kültéri védelem kiépítést?

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!