Szerző Téma: Információszerzés biztonságtechnikai témakörökben  (Megtekintve 3467 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető L. Pásztor

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 922
Errefele  a KulcsSzoft szamlazo es keszletnyilvantarto szoftver teljesen bevallt.
De lattam mar tobb mast is, azok is hasznalhatonak tuntek - elsore... mondom elsore, keszletre es partnerekre is.

Mert masodjara pl. KulcsSzoft -ot csak azert  nem szeretem mert a kib...ott Mikrofos dotnet -et telepiti fel hozza, ami borzasztoan eroforras igenyes, lassitja a gepet, es ha nem zart belso halozaton megy, akkor jo taptalaja a virusoknak... de kb. 10 eve akkor a piacon ez volt a legjobb ar/ertek-es szoft.

Azonkivul, mivel itt belso halozaton fut, ami nincs neten, sajat gepe ban, h ne lassitson semmit, neha ugat h nincs neki net-je ... de hogy minek net neki, es kinek mit akar elkuldeni ... azt csak talalgatni tudom.

Fel uton vagyunk abban, h allunk at mac-re mindenben amire csak lehet (sajna nem lehet mindenben)... kezdek en is mac-es szamlazo utan kutatni, valtani ... ha egyaltalan itt Mo-on van ilyen...


előzmény: Wineman #10

Nem elérhető Wineman

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 167
Üdv!

Ti milyen programot használtok az ügyfelek, készlet nyilvántartására? Vagy csak simán, esőerdőpusztító papírformán megy a dokumentálás?
előzmény: L. Pásztor #9

Nem elérhető L. Pásztor

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 922
Igazából nem értem az egészet, így ezt a marketing filozófiát sem.

Akinek van pénze,  ha úgy tetszik fizetőképes keresletnek számít, az már régóta mindenkit elhajt a halál f@szára, aki kéretlenül nyomul, emailben vagy telefonon, fórumon vagy akárhogy. Mindegy h lopott fát, dinnyét vagy zoknit áruló cigány, töketlen biztosítási ügynök, bálásruha vagy csili-vili és hamis konyai edény árus, egészság-megőrző, hittérítő vagy akár biztech bótos vagy szerelő. Ahogy én is, és sok más ismerősöm, félkézről hajtjuk el azt, aki nyomul ... és elvből.
Aki meg nem fizetőképes ... és csak a nyakát nyújtogatja ... nem értem ott meg minek kell erőlködni ...


Kialakult egy etikai kódex, és aki kilóg belőle attól nem veszünk semmit !

A civilizált világ egyik erénye, h szerencsére igyekszik kivetni magából a sumák elemeket.
Az a világ már rég elmúlt (szerencsére), amikor az eladó teljesített szivességet, h eladott valamit ... ma már a vevő tesz szivességet azzal, h vásárol valahol terméket v szolgáltatást.

Ma már sem én, sem más "felnőtt" ember sem használ fel egyetlen fórumot sem az önreklámra ... pedig itt (is) páran megtehetnénk, és bízvást állítom lenne is mire ... de nem tesszük, mert ... ha már másért nem, akkor azért sem, mert nem  akarunk ártani magunknak ...

Mindezt nem sértésként, vagy kioktatásként ... csak úgy haveri alapon.
Szivesen.


előzmény: canya #8

Nem elérhető canya

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
Jah, ez pont olyan, mint ha térfigyelő kamera témában beírnék egy linket :)
előzmény: vg #7

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Tisztelt Marcicuska!

Sajnos ezen marketing modszerek mar megjelentek a honlapon es osztatlan sikertelensegnek orvendenek. Legyszi legkozelebb ha biztonsagtachnika temat erintesz elobb tajekozodjal. Kb. 1 honapja volt mas temaaban egy hasonlo beprobalkozas, ahol reszletesen kifejtettuk, hogy ez miert ongol.
Reszemrol torolhetoek a mai nap esemenyei ezen topicbol.
előzmény: marcika9616 #4

Nem elérhető r2d2

  • Szakember
  • Teljes tag
  • *****
  • Hozzászólások: 92
A termékmegjelenítés, hozzászólást tartalmaz :)
előzmény: marcika9616 #4

Nem elérhető SLC

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 757
Jááájjj tesókám eztet miért pont itten kell  ???
előzmény: marcika9616 #4

Nem elérhető marcika9616

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
Számos kiskereskedelem életében jelent problémát a belső folyamatok átláthatatlansága, a leltárhiány, egy rosszul összehangol videómegfigyelő rendszer és hasonló, a vállalkozás szempontjából roppant előnytelen pozíciót létrehozó körülmény. Ezek a problémák egy vállakozást képesek a csődbe juttatni, ha nincsenek megfelelően kezelve. Én úgy gondolom mindenkinek saját tiszte eldönteni, hogy a folyamatos hiányosságokat igyekszik pótolni és soha nem ér a végére, vagy a pénzt, ami egyébként kárba veszne, igazi szakértői hozzáértésre cseréli. Az én vállalkozásomnak is fel kellett tenni a hogyan tovább kérést, én úgy döntöttem, hogy egyszeri kiadás, amire befektetés gyanánt kell gondolni, és megbíztam,  egy biztonságszolgálati céget, és azt kell mondjam egyáltalán nem bántam meg. Igazán hálás vagyok az összetett, fegyelmezett munkájukért. Köszönöm nekik, és aki hasonló problémával küzd, ők valóban megbízhatók, és bátran merem ajánlani! http://www.spammer.hu/index.php/fooldal/

Nem elérhető balusecurity

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 499
Oktelt én is ajánlom! nagyon jó!
előzmény: SLC #2

Nem elérhető SLC

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 757

Nem elérhető timoca87

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 1
Sziasztok!

Én most kezdek részletesebben ismerkedni a biztonságtechnika témával. Nagyon sokat olvasgattam a témával kapcsolatban. Mely oldalakat tudjátok ajánlani, ha általánosságban szeretnék tájékozódni a témában.
Eddig a legjobban a SECURINFO.hu - biztonság mindenekelőtt tetszett a legjobban

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!