Szerző Téma: Akkumulátor felvásárlás  (Megtekintve 14431 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

BalintR

  • Vendég
Re:Akkumulátor felvásárlás
#5 2013. Szeptember 05. - 23:09:27
0
A Jászberényi úton 130 Ft-ért veszik be, de 200 kg felett magasabb az ár. Csak annyi ritkán jön össze, félévente jó ha 100-150 kg akad...
:(

Persze pár éve még én is kidobáltam, meg letettem a cégnél, hogy aki nem rest vigye, de sajnos már én is ráfanyalodtam...
Barátom kitakarította a garázsát, egy utánfutóra feldobálta a maradék cifet-cafat klímacsöveket és délután 60000 Ft-tal lett vastagabb a zsebe.
Nagy biznic van ám a színesfémben tesókáim!

Nem elérhető Ryki

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 317
Re:Akkumulátor felvásárlás
#4 2013. Szeptember 04. - 21:47:47
0
Ez jó dolog, akinek mondjuk van használt aksija és tényleg ingyen megválik tőle csak hogy ne keljen foglalkozni vele szóljon, 100kg felet elmegyek érte szívesen és elhozom Budapesten  ::) :-*

előzmény: L. Pásztor #3

Nem elérhető L. Pásztor

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 922
Re:Akkumulátor felvásárlás
#3 2013. Szeptember 04. - 13:46:57
0
Idáig lomtalanításkor dakota harcosok utcáról elvitték ingyé'
Ha kell neked mert haknizol vele, megint van pár darab, ugorj be érte ...

előzmény: eXtra #1

Nem elérhető SLC

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 757
Re:Akkumulátor felvásárlás
#2 2013. Szeptember 04. - 13:33:01
0
http://www.powerbizt.hu/index.php?pid=12&nav=&nav=&product=1833
Bármilyen teljesítményű és márkájú elhasználódott zselés akkumulátoráért 5% kedvezményt adunk akkumulátoraink árából!
Nincs időm mással foglakozni, így ezt vezsem igénybe.
Autó akkut megegy cimbi elviszi.
előzmény: eXtra #1

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Akkumulátor felvásárlás
#1 2013. Szeptember 04. - 12:54:53
0
Találjuk meg közösen az ország legjobb akkumulátor felvásárlóit! :)

Nálunk az Ereco fizette a legjobb árat, de sajnos ők felszámolták a szegedi telepüket (is), a többi felvásárló pedig nevetséges árakat adna, ezért új lehetőségek után keresgélve a neten találtam néhány fővárosi átvevőhelyet, ahol a szegedi 100 Ft-os ár helyett 150-180 Ft-ért veszik az aksit. A 16eFt-os különbségért már meggondolandó, hogy bedobjak-e a csomagtartóba 2 mázsa aksit, ha amúgy is megyek Pestre... 8)

Ti hol- és mennyiért adjátok el a használt aksikat?

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!