Szerző Téma: A kamerakép mitől lesz zavaros?  (Megtekintve 37573 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Re:A kamerakép mitől lesz zavaros?
#44 2015. December 02. - 06:43:44
0
ja jó eséllyel tré  a kamera
bár mostanában a videoballunok is olyan gyatrák... lenne pár ft-al drágább de jó...

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
Re:A kamerakép mitől lesz zavaros?
#43 2015. December 02. - 06:11:26
0
Én kamera, hibára tippelek.
előzmény: kissp79 #42

Nem elérhető kissp79

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 63
Re:A kamerakép mitől lesz zavaros?
#42 2015. December 02. - 04:19:01
0
Sziasztok!

Nem akarok új topikot, de szerintem elfér itt kérdésem.

Van 4db Provision AHD 1Mpxl kamerám, ha számít írok pontosat, de nem akarok reklámot. Ilyen zsinórkapcsolós megoldásos OSD-vel. A 4 kamerából 1 nem az igazi, először nem is volt képe, kapcsolgattam, jött a kép, de szerintem az AHD nem ment, csak a CVBS! Még birizgáltam, aztán meg csak fekete-fehér volt, bár ez betudható a késő délutáni szürkületnek, igaz az infra még nem kapcsolt be. Most úgy jöttem el, hogy egyáltalán nem volt kép, viszont feszültség alatt volt, mert az infra kapcsolgatott.

Találkoztatok ilyennel?
Lehet, hogy csak OSD-ben kellene állítani valamit? (PAL-ra kapcsoltam, tudom NTSC feketefehéren jelenik meg)

Nem elérhető user

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 19
Re:A kamerakép mitől lesz zavaros?
#41 2015. Október 09. - 12:06:08
0
Nem az a baj hogy a saját kollégáidat is hülyének nézed, hanem az hogy sz@rul csinálod!  :P   ::kalapal:: ::fire::

Idézet
Feladva: 2015 August 18, 06:19
Feladó: canya
E-mail: canya@freemail.hu
Telefon: +36-20-322-7069
Weboldal: http://*spam*.hu/ip-kamerarendszerek
Hirdetés szövege:
Cégünk biztonságtechnikai eszközök felszerelésével foglalkozik. Kamerarendszerek, ip kamera, analóg kamera, bármilyen riasztó és beléptető rendszer telepítését vállaljuk. Egyedi igények figyelembe vétele mellett egy ingyenes felmérés alapján adjuk a legmegfelelőbb ajánlatot.
Kulcsszavak: ip kamera, rádiós riasztó, térfigyelő kamera, biztonsági kamera, beléptető

előzmény: canya #39

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Re:A kamerakép mitől lesz zavaros?
#40 2015. Július 29. - 15:17:49
+2
Te canya! Te tenyleg ennyire fiatal vagy vagy csak lusta vagy primitiv vagy tudatlan vagy ezek egyben?
Az emberi pszichologia alapjait celszeru lenne elsajatitanod. Most teljesen komolyan ugy erezted, hogy uazt a hozzaszolasodat 3 topicba be kell tegyed?
Miert nem vetted a minimalis faradsagot, hogy 1-2 hozzaszolast megnezz! Egybol lathattad volna, hogy a hozzad hasonlo hozzaszolok mennek a lecsoba. Ha az eszed helyet hasznalva 3-5 hozzaszolasban elnyujtod meg lehet nemi erdeklodest is tanusitottunk volna. Ertem en, hogy a negativ reklam is hozni szokta a szamokat, csak mi nem ugyfeleid vagyunk...
Na mindegy. Ezt a márketinget meg gyakorold picit, csak ne rajtunk kerlek.
előzmény: canya #39

Nem elérhető canya

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
Re:A kamerakép mitől lesz zavaros?
#39 2015. Július 29. - 10:09:16
0
Ne haragudjatok, nem tudom, jó helyen kérdezem e, de térfigyelő kamera és ip kamera témakőrben hol tudnék olyan vagy ennél bővebb leírást találni, mint itt: http://*spam*.hu/ip-kamerarendszerek ? Köszönöm előre is. Zsolt
előzmény: marczy #38

Nem elérhető marczy

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 22
Re:A kamerakép mitől lesz zavaros?
#38 2014. Május 21. - 21:46:14
0
egy másik dvr-t viszek holnap, ez még kimaradt, a monitoros dolgot nem próbáltam, jó ötlet. azt is megnézem.
amúgy sima monitor kábel megy a DVR-be. mint a PCk-nél. hálózatról sajna nem tudom meglesni, de a konnektorból kikötöm a földet, és majd oda dugom be a monitort.

a kamera táp sorba megy. egyik kamtól a másikig. viszont egyeséve megpróbálom rákötni külön tápra, vagy akkura. ez is jó ötlet.

na akkor már nem volt hiába a irományom. köszönöm az ötleteket :-)
előzmény: Lacy #36

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Re:A kamerakép mitől lesz zavaros?
#37 2014. Május 21. - 21:37:25
+2
szerintem a monitor földelése zavar be
még nem tudjuk hogy milyen dvr és monitor
de nagy átlagban ha a dvr saját tápos és nem külső tehát földelt, és a monitor is ilyen tehát a normál pc-s kábel van hozzá (bár a külsőtápos is lehet földelt sőt) a negatívjuk össze van kötve a földdel amúgy még a laptopoknál is, baromi nagy káoszt bírnak csinálni
Ha megy a rendszer, akkor szedd le a monitort és nézz rá hálózatból ha akkor nem ilyen akkor tuti a monitor :)
előzmény: marczy #34

Nem elérhető r2d2

  • Szakember
  • Teljes tag
  • *****
  • Hozzászólások: 92
Re:A kamerakép mitől lesz zavaros?
#36 2014. Május 21. - 21:32:51
0
A kamera tápvezetéket sorba vitted, vagy külön megy mindegyik kamerához 1?
Nem tudod leválasztani a kamerákat egyesével, táp oldalon és megnézni, úgy mit mutat ?

előzmény: marczy #34


Vagy esetleg nincs nálad egy másik, akár kisebb dvr és azon letesztelni egyesével (4esével) a kamerákat jelcsatival ?
« Utoljára szerkesztve: 2014. Május 21. - 21:37:16 írta r2d2 »

Nem elérhető marczy

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 22
Re:A kamerakép mitől lesz zavaros?
#35 2014. Május 21. - 21:26:50
0
hasonló csíkok (1-2 kamerán) mint a régi VHS kazin mikor sérült a szalag. lassan megy fentről lefelé. a többin pontok vannak sorba rendezve, nagyjából a kép 1/3-án.
A képek sokkal szebbek a mostani kamerán, de a "zaj" a képen ugyan az.
előzmény: Lacy #33

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!