Szerző Téma: Paradox NVR780  (Megtekintve 4638 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re:Paradox NVR780
#17 2014. Március 13. - 12:37:22
0
Az Paradox magellan NVR780-as érzékelőt használtátok már?
Én 3 darabot felszereltem belőle, de az egyik még teljesen lebutított érzékenységgel is tévesen riasztgat, úgyhogy részemről ezt az eszközt a továbbiakban nem erőltetem.  ::levele::
előzmény: orkenyip #1

Nem elérhető papppapa

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 213
Re:Paradox NVR780
#16 2014. Január 24. - 16:25:46
0
Ez rb de én is azt hittem hogy milyen frankón működik mert magában foglalja a kültéri védelem alapjait .
Azzal te is egyetérthetsz hogy egy védett téren kívüli eszközt  lehetőleg az eszköz korlátait figyelembe véve illik maximális védelemmel ellátni és nem lehetne egy kabáttal letakarni szerintem ez alapvető lenne egy kültéri érzékelőnél .A Suzuki és BMW összehasonlítás azért sántít engedelmeddel  mert itt nem egy Micron vagy más egyéb a mérnöki "zsenialitást"magában hordozó eszközről van szó , csupán egy Paradox kültéri védelemre javasolt termékről ami csak önmagát nem képes megvédeni .Amennyiben ez extra igény akkor rendben .

EVO 192 :Ezt az okfejtést nem értem mert az evo  is szigorúan nézve egy jelfeldolgozó egység adott program szerinti működéssel csupán
Egyéb iránt a TM 50 és Evo párosítással ment Paradox-ékhoz javaslat ezzel kapcsolatban a műlt héten .Talán pár év múlva megoldják .
Üdvözlettel
előzmény: SLC #9

Nem elérhető SLC

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 757
Re:Paradox NVR780
#15 2014. Január 24. - 08:55:24
0
Kezdenek elmosódni a határok manapság.
-EVO192 miért nem tud adott hőmérsékletnél fűtést bekapcsolni?
-Megoldható, de arra már kitaláltak egy tuti eszközt, az a neve, hogy termosztát...

Mindennek megvan a maga rendeltetése.
Mi mire való.
Tök jó lenne, ha a Suzuki árban BMW teljesítmény és kényelem lenne nem?
Az én autómban miért nincs kanyarkövető fényszóró mozgatás? stb.

előzmény: papppapa #8

Nem elérhető papppapa

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 213
Re:Paradox NVR780
#14 2014. Január 23. - 18:59:08
0
Oké de biztos te is érzed a fanyarságát
előzmény: SLC #7

Nem elérhető SLC

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 757
Re:Paradox NVR780
#13 2014. Január 23. - 10:17:17
0
Kiegészíted egy DG85-el vagy NVX80-t teszel fel.
előzmény: papppapa #62

Nem elérhető papppapa

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 213
Re:Paradox NVR780
#12 2014. Január 22. - 18:05:39
0
Csupán annyit szeretett volna az ügyfelem kérni hogy az ablakait egy kuturált kinézetű eszközzel védjük.Éppen kapóra jött de a próba idején kiviláglott hogy csak az oldalirányú támadásokat jelzi .Az eszköz tengelyére merőlegeseket  magyarul  a szépen odasétálok és letakarom egy kabáttal jellegűeket nem .
[size=78%]
[/size]
[size=78%]Ja és a lényeges kérdés akkor mire való pontosan is ? Mert amennyiben úgy nem lehet elhelyezni hogy ne legyen támadható irányú szabad felülete akkor necces [/size]
Lehet rosszul csináltam valamit ?
előzmény: SLC #61

Nem elérhető SLC

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 757
Re:Paradox NVR780
#11 2014. Január 22. - 09:07:39
0
Kérdés mit mire használsz. Jó az elképzelésed, de ez nem erre való....
előzmény: papppapa #59

Nem elérhető SLC

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 757
Re:Paradox NVR780
#10 2014. Január 22. - 09:07:02
0
Igen
előzmény: orkenyip #57

Nem elérhető papppapa

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 213
Re:Paradox NVR780
#9 2014. Január 21. - 20:25:57
+1
Bevallom őszintén nekem nem jött be . Annyira nem hogy fel sem szereltem .Akkor lenne tuti ha a szemből vagy inkább a hátulról  jövő"támadás "ellen is védve lenne , tehát sacc/kb 180 fokban vagy inkább félgömbben látna maga mellé , alá , fölé és mellé hasonlóan mintegy elfordított menyó infra persze kissé átalakított karakterisztikával .Na ekkor lenne nagyon jó szerintem .
előzmény: orkenyip #57

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Re:Paradox NVR780
#8 2014. Január 21. - 20:17:29
0
igen  ;D
előzmény: orkenyip #57

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!