Szerző Téma: DVR-ek távoli elérése  (Megtekintve 117786 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

Nem elérhető bcslaci

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 672
Re:DVR-ek távoli elérése
#160 2015. Január 17. - 20:45:29
0
Nincs. Csak Telenorral működik. A másik kettő nem ad publikus IP-t.
előzmény: pappzs #159

Nem elérhető pappzs

  • Szakember
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 205
    • Vagyonvédelmi rendszerek telepítése
Re:DVR-ek távoli elérése
#159 2015. Január 17. - 18:13:50
0
Sziasztok!

Esetleg van e megoldas vodafonos mobilnet mögötti dvr eleresere? Fizetos dyndns regisztraciom van. Inkabb a port resz erdekelne.

Elore is koszonom.
előzmény: eXtra #158

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re:DVR-ek távoli elérése
#158 2014. Június 02. - 10:17:30
0
Egy kisebb kft-nek beüzemeltem még régebben egy Asec ASD-442 típusú DVR készüléket és amikor megpróbálok internet explorer böngészőn keresztül a kamerához csatlakozni és beírom a bejelentkezési adataim, majd megnyomom hogy bejelentkezzen, dob egy hátast a DRV készülék. Magyarán kiírja az internet explorer hogy nem sikerült csatlakozni, eközben a készülék újraindul.
Szia!

A megoldástól függetlenül majd légy szíves írd meg nekünk azt is, hogy internetre kiengedve ez a DVR naponta hányszor rebootol "magától"!  ;D
előzmény: Norbosz #154

Nem elérhető Heim

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 26
Re:DVR-ek távoli elérése
#157 2014. Május 31. - 15:57:28
0
Szia!
Akkor ott az activex vezérlőkkel lesz a baj. Csökkentsd a biztonsági szintet az ie-ben, vagy chrome-hoz telepítsd fel az ie plugint, és azon keresztül nyisd meg.
üdv!
előzmény: Norbosz #156

Nem elérhető Norbosz

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 2
Re:DVR-ek távoli elérése
#156 2014. Május 31. - 12:09:47
0
Szia!

Én sajnos addig sem jutok el hogy a beállításokat IE-n keresztül módosítani tudjam. Amikor be jön a bejelentkezési ablak és beírom a felhasználónevet és a jelszót, azonnal dob egy hátast amint rányomok hogy bejelentkezés. A saját programját is kipróbáltam már amit a CD-n találtam amit hozzá adtak, de ott meg hiába írtam be a felhasználónevet és a jelszót, nem volt hajlandó kapcsolódni. Érdekes hogy pl. iphone telefonra az egyik ilyen DVR nézegető programmal simán rácsatlakozik.
előzmény: Heim #155

Nem elérhető Heim

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 26
Re:DVR-ek távoli elérése
#155 2014. Május 31. - 08:42:43
0
Szia!
elég sok ilyen dvr-t telepítettem, hasonló jelenséggel én is találkoztam. Nálam akkor indult újra amikor a beállításokat módosítottam IE-n keresztül. Telepítsd fel a saját kliensprogramját a CMS-t, azzal használják a rögzítőt, ne böngészőn keresztül!
előzmény: Norbosz #154

Nem elérhető Norbosz

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 2
Re:DVR-ek távoli elérése
#154 2014. Május 31. - 02:12:25
0
Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni. Egy kisebb kft-nek beüzemeltem még régebben egy Asec ASD-442 típusú DVR készüléket és amikor megpróbálok internet explorer böngészőn keresztül a kamerához csatlakozni és beírom a bejelentkezési adataim, majd megnyomom hogy bejelentkezzen, dob egy hátast a DRV készülék. Magyarán kiírja az internet explorer hogy nem sikerült csatlakozni, eközben a készülék újraindul. Próbáltam már az ActiveX plugint is telepíteni de semmi eredménye nem volt. Hozzá teszem hogy windows 7 van a számítógépeken most már. Még egy jó másfél éve mikor ezt a rendszert telepítettem oda xp volt a gépeken, azon gond nélkül elindult a bejelentkezés, szépen betöltötte a menüt. Szóval kérdésem, hogy ehhez a készülékhez milyen módon lehet még neten keresztül csatlakozni? Vagy van e valami trükk,titok amivel esetleg nem vagyok még tisztába? Gondolom az új internet explorer lehet a bűnös és azért nem megy rajta a bejelentkezés. Sajnos friss firmware-t nem találtam a készülékhez.

Nem elérhető kissp79

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 63
Re:DVR-ek távoli elérése
#153 2014. Május 16. - 04:20:13
0
Hát ja, egy sima videót ki lehetne rakni sokféle képen tvre .
előzmény: BeniJoe #140

Nem elérhető BeniJoe

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 46
Re:DVR-ek távoli elérése
#152 2014. Május 15. - 17:44:33
0
Az biztos van ,de ActiveX is kellene! Ez a főbb probléma!
előzmény: kissp79 #139

Nem elérhető kissp79

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 63
Re:DVR-ek távoli elérése
#151 2014. Május 15. - 16:42:17
0
Nincs böngésző a smarttvn?  :o

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!