Szerző Téma: Aritech kódzár  (Megtekintve 1582 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Bluesman

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 82
Re:Aritech kódzár
#7 2014. Július 31. - 11:43:33
0
Ha csak annyit lehetne kérnem, hogy típusszámát olvassa le valaki, ott a T cégnél, csak lehet ilyent venni valahol a világban...csak a típus számára már nem emlékszem. A régi Aritech-katalógusaimat meg kidobtam már...


előzmény: dudicsj #5

Nem elérhető Thowra

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 73
Re:Aritech kódzár
#6 2014. Július 21. - 15:39:42
0
Ez igen, nagyon leleményes  :) .
Köszönöm a felvilágosítást.
előzmény: vgabor #3

Nem elérhető dudicsj

  • Szakember
  • Kezdő tag
  • *****
  • Hozzászólások: 48
Re:Aritech kódzár
#5 2014. Július 21. - 06:18:15
0
Üdv!

A múltkor jártam a "T"-nek a datacenterében látogatáson és ott pont ilyenek vannak felszerelve. Meg is említette az ottani ember. Még működik, de már kártyás beléptetőt használnak helyette. Nagyon profi cucc.

Nem elérhető vgabor

  • Szakember
  • Teljes tag
  • *****
  • Hozzászólások: 66
Re:Aritech kódzár
#4 2014. Július 20. - 21:58:39
0
A gombok alatt 7szegmenses kijelző volt. Lényeg hogy csak +-5fokos szögben lehetett leolvasni a gomb aktuális "értékét". Ha valaki oldalt állt vagy figyelt messziről nem ment semmire! ;) Szerintem zseniális főleg a hogy 1990-ben csinálták. Mi akkor kezdtük bontani a "gyula" féle kezelőket!  Sajnálom hogy nem volt alkalmam telepíteni!
előzmény: Thowra #3

Nem elérhető Thowra

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 73
Re:Aritech kódzár
#3 2014. Július 20. - 21:42:42
0
Üdv!
Sajnos nem ismerem a szerkezetet.
A leírás egy része
Idézet
kódbeadáskor véletlenszerűen megkeverte a számok elhelyezését a mátrixban
megfogott. Ha szépen megkérlek kifejted bővebben?  :)
előzmény: Bluesman #0

Nem elérhető vgabor

  • Szakember
  • Teljes tag
  • *****
  • Hozzászólások: 66
Re:Aritech kódzár
#2 2014. Július 20. - 20:21:36
0
Szereltél ilyet? Adtak el egyáltalán ilyet? 91ben 60-80e volt a kezelő + vagy 200e a vezérlő. Nekem sajnos kimaradt  :(
A (B-***melléküzemágból jött)Tisztelet Tervező  katalógusból tervezett "rendszert" és kihagyta a költségvetésből a vezérlőt.
Azóta is ezt emlegetem amikor egy "jól felkészült" "neves"  elméleti Tervező (vagy kereskedő) katalógusból tervezi a rendszereket.
Kaptak helyette ACL741et.  ;) Sajnos az is megszűnt pedig nagy kedvencem volt.
Ha kapsz ilyet légy szíves mutasd meg használat közben. Köszi :)
 

Nem elérhető Bluesman

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 82
Aritech kódzár
#1 2014. Július 20. - 14:47:06
+1
Pusztán nosztalgiából vennék olyan Aritech kódzárat, amelyik gombjai alatt 7 szegmenses LED kijelző jelezte ki a  gomb értékét, és minden kódbeadáskor véletlenszerűen megkeverte a számok elhelyezését a mátrixban. Sajna a típusára nem emléxem már. A '90-es évek első felében volt kapható.

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!