Szerző Téma: Belepiszkáltak a telepített rendszerembe  (Megtekintve 6665 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető mountainman

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 385
0
Ügyfél meséli, hogy nem éri el a régi telepítőt!
Én meg gondolkodom, miért is nem?
Talán mert minden szarba nem hajlandó belemenni?
Nekem is van ilyen ügyfél, de felejtős!
Persze lehet Olcsó Jánost hívni, de akkor engem már nem hívjon! >:(
előzmény: Lacy #1

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Belepiszkáltak a telepített rendszerembe
#1 2013. Április 07. - 11:11:54
0
Biztos már majd mindenkivel előfordult, hogy egy ügyfélhez kimenve azt észleli, hogy közben más is járt ott, és ez az megváltozott.
Én legutóbb a héten tapasztaltam ilyet, hogy egy üzletbe kimenve (gsm probléma miatt ) látom, hogy az összes infra le lett cserélve.
dolog több okból is érthetetlen volt nekem, mivel eddig 1 elromlott, és az én kicseréltem, a többivel elvben nem volt baj. Én legalábbis nem tudtam róla.
A vezetőt megkérdeztem, hogy mégis ki és mért, (hozzá tartozik a dologhoz, hogy ez egy több üzlettel rendelkező cég, akiknek a riasztóit én csináltam a boltokba, sajna az agglomerációs nagy zöldmezősből már kifelejtettek, és a továbbiakból is, de a meglévőket javítom, karbantartom)
Tehát mondja az ember, hogy az X kolléga (külsős a cégnél villanyszerelési munkákat csinál nekik, ismerem 15 éve) itt volt valami munka kiatt és mind lecserélte.
Ó remek, a legócskább szutyok LC100-ra grat.  ::fejel::
Mondom én neki hogy azért ez így nem egészen kerek itt van program meg izé meg felelősség, ja hogy program ahhoz direkt nem is, mert nem ért hozzá, csak az infrákat cserélte le 1:1 úgyhogy..
De mondom mért is ?
Mert én drágán cseréltem azt az egyet a múltkor.
Ó édes kenyér... 8 infrát kb majd ugyanannyi munka és kiszállási díjért lehet cserélni mint 1-et, így abszolút rossz az összehasonlítás, de mindegy már le van csere, de ki a garancia? és ha riaszt akkor engem izélgetnek vagy kit? És az ügyelet majd rólam gondolja hogy milyen szarul dolgozom, vagy fogja tudni (kétlem) hogy egy kalandor villszer szarozott bele a rendszerbe?

Szóval biztos más is tapasztalt hasonlót, ki mit gondol, hogy kezelitek a helyzetet, és egyáltalán?


 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!