Szerző Téma: 2Mp Wifi IR kamera + HW IP NVR kombo  (Megtekintve 4524 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
Re:2Mp Wifi IR kamera + HW IP NVR kombo
#2 2013. November 22. - 16:56:50
0
WiFi-t szerintem felejtsd el ilyen kameraszámnál. Lehet, hogy van belőle jó is, de kis hazánkban többnyire kínai cuccok vannak kissé túlárazva, azok meg nem a stabilitásukról híresek, ráadásul nagyon sok környezeti hatás is korlátozni fog, nem beszélve arról, hogy a wifi igen könnyen zavarható.
Powerline átvitelről sok tapasztalatom nincs, egy próbát megér, gondolom jelentősen fejlődött a technológia az elmúlt években.
előzmény: dudicsj #1

Nem elérhető dudicsj

  • Szakember
  • Kezdő tag
  • *****
  • Hozzászólások: 48
2Mp Wifi IR kamera + HW IP NVR kombo
#1 2013. November 22. - 15:35:06
0
Üdv!

Fenti témában kellene nekem segítség. Merre induljak? 2 rendszerről lenne szó egy 8 és egy 5 kamerásról. Próbáltam emberünket lebeszélni, de ragaszkodik a WiFi-s kamerákhoz mert, hogy nem lehet kábelezni. Telepített már valaki ekkora számban Wifi-s kamerákat ami működött is? Milyet? Nem nagyon találtam olyat ami jó lenne. 2Mp+IR+fix3,6mm elég lenne. Esetleg felmerült, hogy ha a kameráknak úgy is kell táp és a 220V-ot oda kell kábelezni akkor PowerLine átvitellel megoldani. Ilyet csinált már valaki? Én sok-sok évvel ezelőtt csináltam PowerLine-ból hálózatot egy hotelben akkor még max 85Mbps volt de sosem működött igazán jól.

Köszi.

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!