Szerző Téma: Laikusok kérdései  (Megtekintve 12375 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Szilco

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 165
Re:Laikusok kérdései
#15 2015. Április 18. - 14:16:31
0
A programozása kicsit komplikált, mielőtt megveszed töltsd le a használati utasítását, hogy fog-e menni. :)
előzmény: Szilco #14

Nem elérhető Szilco

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 165
Re:Laikusok kérdései
#14 2015. Április 18. - 14:13:11
0
Neten rendelhető dolgokat nem ismerem, abban nem tudok segíteni, mert sok féle terméket árulnak, ami lutri a legtöbb.
Esetleg nézz körül a Delton honlapján (az akár még közel is lehet neked és kiszolgálják a végfelhasználókat is). Nézd meg ott a beléptető rendszereket. A soyal termékek elég jók és kedvező az áruk is. Ott össze tudod válogatni, hogy mi kell a rendszerhez és még postázzák is, ha azt jobban szeretnéd.
Ez még jó is lehet neked.

Jó nézelődést!
előzmény: Celithrandil #13

Nem elérhető Celithrandil

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 16
Re:Laikusok kérdései
#13 2015. Április 18. - 14:05:23
0
akkor lehet a kártya + kódzár a célszerű, hogy ha ottmarad a kártya akkor is bejussak.  A fő kérdés viszont tényleg az, hogy milyen rendszereket nézegessek és vannak e komplex csomagok, mivel neten kismillió lehetőség van kb a tizenezertől a millióig. Boltokba nem gondoltam menni, mert nem érek rá, tehát neten gondoltam kiválasztani és megrendelni.
előzmény: Szilco #12

Nem elérhető Szilco

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 165
Re:Laikusok kérdései
#12 2015. Április 18. - 13:58:31
0
A felsoroltakkal lehet számolni, némi kábellal esetleg vezetékcsatornával.
Természetesen nem árt hozzá némi szaktudás is.
Én személy szerint nem tennék fel kódzárat, mert ha nincs rendesen gondozva (időnként takarítva), akkor előbb-utóbb látszanak rajtuk, hogy milyen gombokat használnak. A kártyás megoldásnak inkább vagyok a híve, biztonságosabb.

Hogy hol nézegesd? Biztonságtechnikai szaküzletekben. Azért kérdeztem, hogy pesti vagy-e, mert Pesten nagyobb a választék ilyen üzletekben.
előzmény: Celithrandil #11

Nem elérhető Celithrandil

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 16
Re:Laikusok kérdései
#11 2015. Április 18. - 13:52:35
0
no ezért kérdeztem, hogy kb össz-vissz mivel lehet számolni és hol/milyen rendszereket nézegessek.
előzmény: Szilco #10

Nem elérhető Szilco

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 165
Re:Laikusok kérdései
#10 2015. Április 18. - 13:49:39
0
Természetesen kell hozzá szünetmentes tápegység (aksival), mert áramszünet idején is tudni kell használni. Ezenkívül kell hozzá mágneszár is vagy tartómágnes.
előzmény: Celithrandil #9

Nem elérhető Celithrandil

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 16
Re:Laikusok kérdései
#9 2015. Április 18. - 13:46:20
0
Pest alatt vagyok picivel, de mozgok Pesten sokat. A 6-8ezer az igen kellemes ár. Áramot hogy kapnak ezek? Gondolom aksi is kell valahova meg mágneszár hozzá stb.
előzmény: Szilco #8

Nem elérhető Szilco

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 165
Re:Laikusok kérdései
#8 2015. Április 18. - 13:39:45
0
Az ilyen egyszerűbb kódzárak már kb. 6-8 ezer+Áfa ártól kaphatóak, ami kicsit komolyabb, hogy proxy kulccsal is használható (kártya, kulcstartó stb.), azok drágábbak.
Pesti vagy?
előzmény: Celithrandil #7

Nem elérhető Celithrandil

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 16
Re:Laikusok kérdései
#7 2015. Április 18. - 13:33:02
0
itt engem az érdekelne, hogy mi az ami már használható, megbízható és költséghatékony.  Szerintem valamilyen kódzár kellene. Azt szeretném megelőzni ami nemrégiben is történt, miszerint vidéken maradt a kulcs és be kellett törnöm magunkhoz. A kódot nem tudom ottfelejteni sehol. A riasztóhoz nem kapcsolnám hozzá, jó az ha ott külön kell számot pötyögni szerintem. No meg nem is tudom, hogy a Paradox K32LCD mit támogat ilyen téren.
előzmény: Szilco #6

Nem elérhető Szilco

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 165
Re:Laikusok kérdései
#6 2015. Április 18. - 13:29:40
0
Sok féle lehetőség van.
- vannak olyan kilincsek, amin számkombináció van.
- vannak az egyszerűbb kódzárak, ahol számokat kell nyomogatni
- vannak, ahol kártyát kell lehúzni vagy kulcstartós proxyt
- vannak az előző kettő kombinációi, ahol lehet számkódót is beadni vagy kártyát lehúzni vagy mindkettőt csináni.
- vannak olyan olvasók, amik riasztó rendszerekhez illeszthetőek.

Nagyon sok féle rendszer van, sok féle áron.
előzmény: Celithrandil #5

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!