Szerző Téma: DSC PC5020-at DLS5-tel sehogy sem lehet programozni?  (Megtekintve 4301 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető syn7h37ic

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 456
Nem csak így. Egy LCD szöveges kezelő is jó erre a célra. Csak kényelmetlenebb.
előzmény: nrobi1001 #11

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
azt hiszem, tisztában vagyok ezzel :)

csak mellesleg jegyzem meg, hogy kb 25 évvel ezelőtt mikor a Paradox központok megjelentek itthon is, akkortájt én láttam már hogyan kell PC-ről programozni riasztót, akár telefonon táv is, és ebbe elég sok energiát fektetve azt hiszem bizton állíthatom, hogy az első 10-ben benne voltam akik erre képesek voltak :)  )
előzmény: nrobi1001 #11

Nem elérhető nrobi1001

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 7
Hát az eseménytár kiolvasások miatt kell a dls kapcsolat az 5020 as okhoz.Mert a felhasználó ha pl téves riasztásnál kikapcsolja aztán meg vissza akkor már csak így lehet kiolvasni.
előzmény: Lacy #2

Nem elérhető syn7h37ic

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 456
 ;D
Én meg tudom resetelni a régi Power szériát, hiába van lockolva  :P
előzmény: kero #9

Nem elérhető kero

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 450
Én mindig átállítom a panel azonosítót és a fel-letöltő kódot.  :P
előzmény: syn7h37ic #8

Nem elérhető syn7h37ic

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 456
Be lehet lépni, de feltétel, hogy ki legyen kapcsolva a rendszer, és a fel-letöltő kód a központban alapértelmezett legyen. (99%-ban így lesz, eddig még soha senki nem állította át,  ahol így töltöttem le)
Beállítasz mindent a DLS5 ben, és elindítod a letöltést. Az adatkábel NE legyen a panelre dugva. amikor írja a szoftver, hogy várja a panel válaszát, akkor kell rádugni a riasztóra az adatkábelt. ha nem indul el 5-7 mp-en belül, akkor lehúz, és visszadug újra. Ezután már letölti az adatokat.

előzmény: nrobi1001 #7

Nem elérhető nrobi1001

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 7
Köszönöm a segítséget.Még egy kérdés.Ha nem tudom a Dsc pc1616 vagy a1832-1864 mester ill install kódját akkor is be tudok lépni a dls gyors csatlakozással? [/size] Ha igen azt hogy kell?
előzmény: syn7h37ic #3

Nem elérhető nrobi1001

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 7
Köszönöm a segítséget.Még egy kérdés.Ha nem tudom a Dsc pc1616 vagy a1832-1864 mester ill install kódját akkor is be tudok lépni a dls gyors csatlakozással? :o Ha igen azt hogy kell? :'(   

Nem elérhető syn7h37ic

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 456
Nincs, persze hogy nincs. Egy sör lesz  ::piasok:: :D
előzmény: Lacy #4

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
jóvanna tudom csak hogy ne legyen akkora sértődés azé írtam :)
előzmény: syn7h37ic #3

Nem elérhető syn7h37ic

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 456
Nanananana :D
A Babyware kategóriákkal magasabban jobb, mint a DSC akármelyik fostalicska szoftvere.
Ad1: Mi a bánatos atyaúristennek 1 giga a DLS 5?
Ad2: Ugyanezt kérdem a DLS3 nevű szörnyedvénynél, mi foglal fél gigát?
Babyware csak 150 Mega, és legalább tud online zóna állapotokat, és az új javítás kezd tényleg használhatóvá érni. (nem, mintha eddig sem azt használtam volna elsődleges Paradox szoftvernek, másodlagos a winload nálam, de kinek a pap...)

nrobi1001:
A témához visszatérve. Nincs lehetőség, és soha nem is lesz DLS-5-ben az 5020 központ programozására.  Két generációval régebbi, mint a jelenlegi Power Neo széria.  Jelenleg is azt tolják DSC-ék. A 10 éve kifutott modellre nem fognak szoftvert írni, főleg annak tükrében sem, hogy az előd DLS4 sem támogatta már, csak a 16-18xx szériát, és a rádióst.
Következő kérdés: DSC-hez minek PC-s szoftver? Mire elindul, és abban a rettenetben mindent beállítok, addigra kézzel felütök egy 16 zónás rendszert tokkal vonóval. Egyetlen egy helyen van értelme, sok zónánál, LCD kezelőnél a zónanevek beírásánál.
 Ha csak azért szeretnéd a DLS szoftvert, mert ismeretlen a programozói kód, és install lockolt, akkor szintén felejtős, ugyanis 5020-nál nincs gyors PC csatlakozási opció, mint a későbbi szériáknál. Mindenképp be kell lépni programozói módba.
előzmény: Lacy #2

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Igen az a fostalicska dösöcö ilyen remekül oldotta meg a dógot
mielőtt nekem ugrik a dsc-s nép a babyware pont ugyanakkora rakás :(
előzmény: nrobi1001 #1

Nem elérhető nrobi1001

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 7
Sziasztok!
Valaki tudna segíteni!?
dsc pc5020 at dls 5 el sehogy sem lehet programozni?
Ha néha 5020 at is kell programoznom akkor dls 3 at is kell tartanom a gépen vagy máshogy is megoldható?

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!