Szerző Téma: Paradox firmware  (Megtekintve 2681 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
Re:Paradox firmware
#6 2014. Április 12. - 15:24:12
+1
Esetleg valami kommunikációs hiba fw áttöltésnél? In-fielddel told fel rá még egyszer a firmware-t.
Ha esetleg találtál már megoldást, kíváncsi lennék rá.

OFF: Paradoxék tényleg nincsenek a helyzet magaslatán szoftverügyben mostanság :/
előzmény: eXtra #5

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re:Paradox firmware
#5 2014. Április 09. - 22:30:39
0
Paradox MG5050 (gyári v4.54.059) fw-t frissítettem a legújabb v4.74-re, hogy végre élvezhessük a bugfixek előnyeit, de hiába zajlott rendben a frissítés, az új szekciók szürkék maradtak a BabyWare-ben. Tápelvétes start és teljes reset sem segített, de legalább sikerült a gyári szoftverekkel szétbarmolni a rendszert... Reset után WinLoaddal visszatöltöttem az eredeti konfigot (biztos tökegyszerű, de BabyWarerel nem jöttem rá hogy lehetne ezt megtenni), viszont ezután a BabyWare hiába olvassa ki a teljes konfigot, nem látja a zóna és pgm címkéket. Egyébként leginkább az Auto Trouble Shutdown Counter funkcióra (722-es szekció) lenne szükségem (ami mellesleg kimaradt a gyári leírásokból!), hogy ne tudjon csiliárdos telefonszámlát csinálni az a nyomorult panel, amikor pl. elkezd prellegni az akku hiba kommunikációja. Van valami ötletetek, hogy miért nem lehet átírni a 722-es szekciót (kezelőről is kisípol)?

[OFF]
Mostanában nagyon teleszaladt a hócipőm a Paradoxos sz*pásokkal, ezért azt hiszem eljött az idő, hogy cirka 2 évtized után végleg elköszönjek ettől a "márkától".  ::duh::
[/OFF]

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Re: Paradox firmware
#4 2013. Május 19. - 10:12:01
0
nézd végig a firmware listát, minden .pef kiterjesztésű valami nyelvi fájlhoz tartozik
a valódi fw tartalom .puf kiterjesztésű fájlokban van

Nem elérhető Bluesman

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 82
Re: Paradox firmware
#3 2013. Május 19. - 08:34:22
0
Lehet, hogy igazad van, de nekem mégis sikerült szereznem egy DGP641_V1.10 nevű pef kiterjesztésű filet. akkor ez mi, ha nem firmware?

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Re: Paradox firmware
#2 2013. Május 18. - 12:38:17
0
nem akarok nagyon...  :=( :=(

de a DGP-s sorozat NEM firmware-s
az EVO-nál indult a dolog.
Ahoz max az LCD szövegeket  lehet(ett) magyarra rátölteni

Nem elérhető Bluesman

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 82
Paradox firmware
#1 2013. Május 18. - 12:29:40
0
Keresek DGP2-641 magyar nyelvű firmware-t. (nem ACC-s változat)

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!