Szerző Téma: amax autóriasztó  (Megtekintve 11502 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető L. Pásztor

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 922
Re:amax autóriasztó
#41 2014. Január 18. - 10:11:38
0
... Motornál az akku a szük keresztmetszet,illetve az elhelyezés.
Miért is az?

Ma már egy motorba építendő GSM alapú panel szélessége 25 mm alatt van, befér bárhova, a hossza meg nem számít, benne van a vázban. Alatta meg az akkupack, az sem szélesebb 25 mm-nél. Az akkupack-ot meg csepp-tölti a motor akksi. Ha nem tölti, akkor is elmegy vagy 2 hetet saját akksiról ...

Ja, és nemhogy motorba, de még a jobb (vagyis nem a gazdaságosékba), az ovális vázú tracking vagy MTB kerékpárokba is befér. A töltés meg megy az agy-dinamóról. És ha lemerül az sem gond, mert megy vele fél órát, és ismét visszatölti az akkut vele pár napra elegendő delejjel ...

 Ma már ezek járt utak ... csak kis szériás játékok spec. rétegek számára, terjednek szájhagyomány útján. Nem nagy darabszámok, oszt' biztech nagykerek számára meg szakmai magaslabda is, így nem foglalkoznak ilyesmivel.

előzmény: topi #40

Nem elérhető topi

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 32
Re:amax autóriasztó
#40 2014. Január 17. - 22:18:59
0
Motornál az akku a szük keresztmetszet,illetve az elhelyezés.Egy barátom Intruderét is levédtem (dőlés+gsm)télire meg kapott  csepptöltést  és a garázsajtón levő reed is védte.

Nem elérhető balusecurity

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 499
Re:amax autóriasztó
#39 2014. Január 17. - 21:22:08
0
Értem! köszönöm. sajnos nekem nem 4-5 millás a moci ..Mondjuk a Gsm-azért jó mert mert az 80-90% ban- mindig jó lesz- Nem olyan mint a Pager. Jó akad ahol nincs térerő de azért nem jellemző.-  Itt nálunk max az erdőben és a hegyes völgyes helyen nincs térerő. De ott meg nem hagyja a motort nagyon senki. Pager meg azért nekem csalódás kicsit. Mert ha már zsebre teszem a térereje van hogy el is megy. Persze kézben meg  jó. De azért kézben cipelni- .Na Gsm-nél nem gond ez. De nekem ez is jó :) .Meg hát enduró motor azt nagyon drága riasztót nem szeretnék bele tenni,Mer ha kimegyek néha terepre nehogy a rázkódás haza vágja. Azt lehet semmi gond nem lenne vele. De sajnos kellet a riasztó mert akadnak akik piszkálják.
előzmény: L. Pásztor #38

Nem elérhető L. Pásztor

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 922
Re:amax autóriasztó
#38 2014. Január 17. - 14:24:44
0
... Akkor mociba a Gsm sem a legjobb ezek szerint.
Ezt azért én így nem mondanám ... A motornál a vázban szoktuk (illetve szokták, mert mi nem szerelünk semmit) elrejteni, csak az antenna elhelyezés szokott problémát jelenteni. A legfrappánsabb megoldás szerint az ülésben (pontosabban valahogy alatta-benne) beleragasztott lap-antenna volt. Igaz, h állítólag ezek egytől-egyik 4-5 millás nagymotorok voltak ...
előzmény: balusecurity #37

Nem elérhető balusecurity

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 499
Re:amax autóriasztó
#37 2014. Január 17. - 14:14:59
0
köszönöm az infót!. Akkor mociba a Gsm sem a legjobb ezek szerint.
előzmény: topi #36

Nem elérhető topi

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 32
Re:amax autóriasztó
#36 2014. Január 16. - 20:16:50
0
Anno a pageres problémába belefutottam, a Pólus centerben moziztam,és volt rövid időn belüli két hazafutásom.Az autó 0 riasztással bambult rám.Ott és akkor a pager nálam megbukott.Autót többször is cseréltem már de az Amax jött velem állandóan.A zárási kódot soha nem fogja senki lelopni,mivel automatikusan élesít és zár utolsó ajtó után 15 mp-el.Eddig egyszer zártam ki magam(kb 4 éve) de az akkori gsm modulom megoldotta.Én szeretem ezt a megoldást és a párom(szőke nö 0 müszaki tudással) is tudja kezelni.Mindössze megszokás kérdése.A térerő problémára (1 kezemen meg tudom számolni a hiányát)a távirányító volt a megoldás.
Raktam már motorba is gsm-et,de nem a kedvencem.....

Nem elérhető balusecurity

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 499
Re:amax autóriasztó
#35 2014. Január 16. - 15:46:03
0
sajnos a 433Mhz es gondokat én is tapasztaltam. Már mint hogy sok a zavaró tényező. Nekem a motorban van egy Pageres riasztó ami a gyári írás alapján tud 5000M-et de ezsenki se hiszi el persze. Még Nyílt terepen se Jó ha 300-400M megy. De egy helyi bevásárló központban vettem észre hogy.ha bemegyek a boltba és jó ha vagyok 70M motortól már nincs térerő a távvezérlőn-Érdekes hogy ez egyik napról a másikra megszűnt és már ahol nem volt térerő most már simán jó. Gondolom valami zavarta ami már nincs. De ezek alapján simán zavarni lehet! Bár én inkább csak piszkálók miatt vettem igaz ez Spy márka . De már volt rá szükség. De itt is van már Gsm-es ami sokkal jobb már mint a Pager nél. persze ez csak az én gondolom így lehet. De még egy sima fém állvány is hatással van a térerőre,de ez gondolom a gagyi antenna miatt van.
előzmény: L. Pásztor #28

Nem elérhető Szilco

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 165
Re:amax autóriasztó
#34 2014. Január 15. - 13:15:57
0
Köszi a válaszokat.

Amúgy a leggyakoribb autófeltörés a zárkihúzás és ez roncsolja a legkevésbé az autót. Ezért dugózzák le sokan a zárat és erre van egy megoldás az un. vészbejárat mód.
A motortér feszegetésére ellen meg ott a motortér zár.

Az evidens volt nekem is, hogy ha van távirányító is, akkor azzal is be lehet zárni, csak az érdekelt, hogy ha nincs, akkor mi van? :)

Azért köszi.

előzmény: L. Pásztor #32

Nem elérhető L. Pásztor

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 922
Re:amax autóriasztó
#33 2014. Január 15. - 12:41:18
0
"1hetes készenléti idejű"=1 napos aktív használatú

1. Vegyél iPhone-t ... 
2. Vagy cseréltesd ki az iPhone-ban az akksit, ha a napi 2-2.5 órás beszédet 2 nap után nem bírja ...
3. Ne törődj, ki mit mond rád ezért ...
4. Próbáld lenyelni a negatívumait: úgy valamivel több mint 3 év alatt valószínűleg 1-szer ki kell majd kapcsolnod, mert lefagyott ...   

Ez a saját tapasztalatom ...
előzmény: SLC #31

Nem elérhető L. Pásztor

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 922
Re:amax autóriasztó
#32 2014. Január 15. - 12:29:48
0
1. Ha leparkolsz, ahol nincs térerő, nem fogod tudni bezárni sem ... marad a mechanikus zár és kulcs.
2. Ha szervízben vagy, marad ugyanúgy a kulcs, és/vagy a riasztó szervíz üzemmódja - ha van neki olyanja.
3. Azt meg végképp senki sem mondta-javasolta, h az eredeti távirányítót bárki kitépje belőle ... elfér az is benne, csak majd napi használatban nem az focizik.

PS: azt meg senkinek sem szoktam javasolni, h dugózza le a zárat. Egy autóakksi egyik percről a másikra le tud totálisan zárlatosodni (nálat is volt már ilyen, valszeg kisebb ütés, kátyú, etc. miatt) és onnantól nincs központi zár nyitása se GSM-mel se távir-ral, marad a motortér feszegetése ...
Ezenkívül a feltörések alkalmával ma már messze nem a zárkihúzás a leggyakoribb, inkább nyúlnak le laposvassal az ablak mellett, vagy hajlítják ki az ajtót a B oszlop teteje mellett, megfogva-megtámasztva egy ronggyal ...
Innentől minek egy zárat lehegeszteni ?

előzmény: Szilco #29

Nem elérhető SLC

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 757
Re:amax autóriasztó
#31 2014. Január 15. - 12:16:45
0
Jogos!

Akkor meg drótot mindenhova  ;D

"1hetes készenléti idejű"=1 napos aktív használatú  ;D :P
előzmény: L. Pásztor #28

Nem elérhető L. Pásztor

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 922
Re:amax autóriasztó
#30 2014. Január 15. - 12:15:37
0
...Bocs hogy bele vau-vau,Laci készülékét használom már kb 9 hónapja és pont az említett Amax 3540essel.Eddig hibátlan,viszont az enyém még a helyfelismerést még nem tudja
Ha van kedved játszani vele, gyere el és kicserélem (muszáj, mert más benne a GSM) egy újra, ami tudja a helymeghatározást is ...PS: csak úgy ... mellékesen ... jegyzem meg, h nagyon szeretem a Raffaello-t ...  :)
előzmény: topi #23

Nem elérhető Szilco

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 165
Re:amax autóriasztó
#29 2014. Január 15. - 11:39:14
0
Szia!

Figyelemmel kísértem az itteni hozzászólásokat, megnéztem a terméket a honlapotokon, végigolvastam a leírását, összességében pozitívan értékelem a terméket.
DE. Felmerült bennem egyelőre 2 dolog, amire nem kaptam választ.
1. Mi van, ha olyan helyen parkoltam le, ahol nincs térerő? Nem egy mélygarázsban sajnos tapasztaltam már ilyet.
2. Mit csinálok, ha beadom a szervizbe az autómat, hogyan nyitják-zárják ott, ha pl. kulccsal nem lehet, mert le van dugózva a zár?

Ezeket nem kötözködésképpen kérdezem, de tényleg érdekelne, mert amúgy szimpatikus a rendszer.

Előre is köszönöm a válaszodat.

előzmény: L. Pásztor #28

Nem elérhető L. Pásztor

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 922
Re:amax autóriasztó
#28 2014. Január 15. - 10:38:35
0
... Konzervatív nézeteim miatt én nem bízk a GSM/Internet alapú vezérlésekben..."
A bizalom és tapasztalat két különböző dolog. A tapasztalat az, h a GSM üzembiztonsága ma már többszöröse a 433 és 866-énak. Két személyes nem régi szösszenet: tavaly a Roger Waters koncert után a Papp László alatti parkolóban kb. 10 percig nem tudtunk bemenni a kocsiba, mert mindenki egyszerre próbált nyitni, nem csak mi, más se ...  Aztán most karácsony előtt ugyanez volt egyik pláza alsó parkolójában, és rá másnap a teszkó nyitott parkolójában is ...
Aztán egy komolyabb mérés-sorozatot csináltunk egy multi (nem kereskedő) megbízásából a 433 és 866 sávokra tett rövidtávú adatátvitelre. Az eredmény (összeköttetés biztonsága) katasztrofális volt ...
Aztán ha már biztech: egy 433-as diszkrét frekit 1/100-ad akkora teljesítménnyel lehet lockolni, mint egy 900/1800-es több 10 MHzes sávot. Így a némításhoz 20-30 méterről a GSM-nek már nehezen eldugható méretű antenna és akku kellene ...
Aztán egy ugrókódos autót kinyitni (kód-elnyomás, másolás- és újraküldéssel) pillanatok alatt lehet, pár száz dollárért van kütyü a neten.
Aztán a hívószám azonosítású GSM-be belenyúlni az országban a szolgáltatót leszámítva max. 2 helyen ha tudnak ...     

... de szívesen nyomkodom a távirányítót inkább, mint hogy szívjak egy lmerült mobil, vagy feltört netes kapcsolat miatt  :D
Először is nincs feltört netes kapcsolat ! Az előbb írtam ! Másodszor: ma már az 1 hetes készenléti idejű mobilok világában akinél lemerül a mobil ... az megérdemli !

előzmény: SLC #25

Nem elérhető SLC

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 757
Re:amax autóriasztó
#27 2014. Január 15. - 09:39:17
0
Nem.

A riasztón van egy csatlakozó korbács 3-vagy 4 szál mazzaggal, ha jól emlékszem.
Ez a bemenettanítható.
Az autó rádiós vevőjének vezetékeire + kp zár vezetékére kötve tudja a riasztó, hogy mikor mi történik.

A BUS-osnál már nemműködik, de analóg kp-zár vezérléseknél használtuk így.

előzmény: handras #26

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
Re:amax autóriasztó
#26 2014. Január 15. - 08:25:07
0
Meg tudom neki tanítani a kocsi távirányítóját?
előzmény: SLC #25

Nem elérhető SLC

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 757
Re:amax autóriasztó
#25 2014. Január 15. - 08:02:02
0
Itt van a kezemben 2db TV a megbeszéltek szerint eljuttatom.

Az Amax riasztó elég jó kis kütyü, tudja fogadni egy tanítható bemeneten a gyári(kulcsba épített) távirányítós autók jelét. Gondolom ezt a bemenetet használná fel a GSM-től jövő nyiz/zár -ra.

Konzervatív nézeteim miatt én nem bízk a GSM/Internet alapú vezérlésekben.
Bár plussz vacak a zsebemben de szívesen nyomkodom a távirányítót inkább, mint hogy szívjak egy lmerült mobil, vagy feltört netes kapcsolat miatt  :D

Volt kollégám még így is (távirányítós központizár-riasztó) további biztosítékként az autójában az ajtó nyitás szálakat egy szerszám nélkül elérhető, de mégis rejttt helyre kivezette, mert sz@r dolog amikor a horváttengerparton bezárja az ember a kulcsot az autóba.
előzmény: handras #24

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
Re:amax autóriasztó
#24 2014. Január 15. - 01:13:16
0
És hogy kötötted rá, hogy vezérelje az amaxot?
előzmény: topi #23

Nem elérhető topi

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 32
Re:amax autóriasztó
#23 2014. Január 14. - 22:14:29
0
Bocs hogy bele vau-vau,Laci készülékét használom már kb 9 hónapja és pont az említett Amax 3540essel.Eddig hibátlan,viszont az enyém még a helyfelismerést még nem tudja :(

Nem elérhető L. Pásztor

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 922
Re:amax autóriasztó
#22 2014. Január 14. - 11:23:04
0
Van bemenetük, csak meg kell találni a panelen. Erre írtam, h szerelő kellhet hozzá. És direkt relés a kimenete, így illeszethető is bármihez. (vannak akik állófűtés vezérlést vagy ülésfűtést is bekötik rá)

Másrészt prepaid kártya is tud GPRS-t. És nem horror áron. A készülék pedig csak akkor használ GPRS-t ha riasztás van, illetve akkor, ha lekérdezed SMS-ben h hol az autó. Egy-egy ilyen mozzanat ára sem több 20Ft-nál ... és mivel folyamatos trackinget pontosan ezért nem tud, (nem is arra készítetük) így nem is tudja leszívni a kártyát.

előzmény: handras #21

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
Re:amax autóriasztó
#21 2014. Január 14. - 10:47:54
0
Először is köszönöm a felajánlást.

Két aggályom van. Szerintem az olcsóbb autóriasztóknak nincs bemenetük az élesítésre, hatástalanításra.
Prepaid kártyákra horror áron van csak gprs.
előzmény: L. Pásztor #20

Nem elérhető L. Pásztor

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 922
Re:amax autóriasztó
#20 2014. Január 14. - 10:19:27
0
1-re:  bocsi ha kicsit is annak hallatszott ... tényleg nem annak szántam.

2-re:  minden riasztóval összeköthető. Kicsit bonyolult a doksija, mert méretéhez képest sokat tud, sokféleképp programozható. Aki nincs benne az autovill. v autóriasztó szerelésbe, azt néha kicsit  megizzasztja.

Részletes doksija itt: www.seasoft.hu/pdf/mobilcar-08d.pdf

És ha már így belebonyolódtunk, (fiók-kacatnak ha lehet nem) de ha vállalod h költesz a beszereltetésre valahol, szívesen küldök 1db-ot, és használd egészséggel ! 

 


előzmény: handras #18

Nem elérhető L. Pásztor

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 922
Re:amax autóriasztó
#19 2014. Január 14. - 10:00:34
0
Ez nem lakásriasztóhoz van illesztve, így autós v kapunyitó esetben jórészt csak ráhívás van, ingyenesen.
Az SMS továbbítást le kell tiltani, (mert minek) és 1 évig jó lesz a kártya ...
Ez idő alatt normál esetben eljön 5-10-20 riasztó tartalmú SMS ami bőven belefér a 3000Ft-os feltöltésbe.

 

előzmény: klaci #17

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
Re:amax autóriasztó
#18 2014. Január 14. - 09:23:42
0
Laci!
1. Segítséget kértem nem kioktatást.
2. Nem távirányítóra van szükségem hanem műanyag házra, SLC kolléga ki is segít Köszönöm!3. Érdekelne a műszaki megoldás viszont, hogy egy ezt a típusú riasztót hogyan tudnád "házasítani" a kütyüddel?
előzmény: L. Pásztor #16

Nem elérhető klaci

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 110
Re:amax autóriasztó
#17 2014. Január 14. - 09:20:07
+1
Saját tapasztalat:
Beállítod az SMS továbbítást, hogyha elfogyna a pénz a kártyáról értesülj róla. Ennek kapcsán ugye minden SMS továbbítva lesz. A 3000 ft 3 hónap alatt fogyott el a múlt év végén, a VODA annnyi reklám SMS-t küldött.
 
előzmény: papppapa #13

Nem elérhető L. Pásztor

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 922
Re:amax autóriasztó
#16 2014. Január 14. - 08:59:16
0
Par tizerer forintos ???
Elobb irtam, 3db taviranyito ara, azaz kb. 12,000 Ft.

Most mar ertem. . . figyelmes atolvasas nelkul nem is fog menni . . .
előzmény: handras #14

Nem elérhető L. Pásztor

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 922
Re:amax autóriasztó
#15 2014. Január 14. - 08:54:34
0
Van eves koltsege . . .  Kb.3000 Ft, azaz 1db feltolto kartya.
előzmény: papppapa #13

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
Re:amax autóriasztó
#14 2014. Január 14. - 08:31:11
0
Azért ne állíts párba egy pár száz forintos műanyag vackot egy pár tízezer forintos eszközzel, aminek beszerelési költsége is van, mert míg a távirányító házát a konyha asztalon kicserélem, az autómat nem állok neki barkácsolni az utcán.
előzmény: L. Pásztor #12

Nem elérhető papppapa

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 213
Re:amax autóriasztó
#13 2014. Január 14. - 08:27:52
0
A pénz nagy úr .Gondolom a GSM eszköznek nem csak egy egyszeres bekerülési ára van ....
Nálam azt szokták számítgatni hogy amennyiben beállítom a GSM életjelet heti időszakra az 200 Ft egy hónapban és az milyen sok , elég lesz havonta egy .Milliárdos forgalmú cég ..
előzmény: L. Pásztor #12

Nem elérhető L. Pásztor

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 922
Re:amax autóriasztó
#12 2014. Január 14. - 08:23:37
0
Biztos igazad van ...  :)   Nem, nem akarok mindenáron eladni, csak morfondírozok magamban: mert tipikusan ez az, amit sosem fogok megérteni:

Eltörik egy távirányító, napokig rohangál utána valaki, időt, benzint, telefont nem kímélve.
És egy szutyok távirányító árának kb. 3-szorosáért ott egy GSM, ami hívószám azonosítással nyitja-zárja a központi zárat, felhúzza az ablakokat, élesíti-kikapcsolja a riasztót, és sms-t küld és hív ha beindult az autóriasztó, és még meg is mutatja a tulaj okostelefon-térképén, h hol az autó ...
És még a megmaradt ép távirányítókat sem kell eldobni, mert párhuzamosan működhet velük !

Igy reggel, éhgyomorra sosem fogom megérteni ...  ahogy 1998-ban sem értettem, h miért nem volt jó az első szirénáinkban a némító szál, ahogy 2000-ben sem értettem miért nem jó a GSM átjelzés ott, ahol nincs vonalas telefon, és ahogy 2006-ban h miért nem jó a GPRS ... stb ... stb ... 
 



előzmény: handras #8

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
Re:amax autóriasztó
#11 2014. Január 14. - 08:18:25
0
Küldök privátot.
előzmény: SLC #10

Nem elérhető SLC

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 757
Re:amax autóriasztó
#10 2014. Január 14. - 08:17:33
0
Mennyi kell belőle?  ;D

Elég a ház, vagy bele is kell?

Hova menjen?
előzmény: handras #3

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
Re:amax autóriasztó
#9 2014. Január 14. - 06:38:36
0
Ezt viszont köszönöm, állítólag némi faragással bele lehet rakni a panelt, és nem drága.
előzmény: kovacsger #7

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
Re:amax autóriasztó
#8 2014. Január 14. - 06:37:02
0
Biztos jó, de rajtam marhára nem segít!  :-[
előzmény: L. Pásztor #6

Nem elérhető L. Pásztor

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 922
Re:amax autóriasztó
#6 2014. Január 13. - 21:55:52
0
Nem szivesen reklámozom (legalábbis itt) a saját cuccainkat, mert szerintem ez a fórum nem erre való.
Csakis a szakmailag másként gondolkodás kedvéért itt és most:  http://seasoft.hu/gsm/gepjarmu/mobilcar-08d.php

A konkurenciától pedig elnézést kérek ...


előzmény: handras #1

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
Re:amax autóriasztó
#5 2014. Január 13. - 20:54:03
0
Tamás október óta nem bír adni, neki is háromszázat kellene egyszerre rendelnie.... A tímár utcaiakat nem ismerem.
előzmény: topi #4

Nem elérhető topi

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 32
Re:amax autóriasztó
#4 2014. Január 13. - 20:47:45
0
Tímár utcai Enforceres fiúk  nem tudják megoldani vagy  Wolmuth Tomi?Remélem léteznek még,mert én kb 6 éve nem jártam náluk,viszont az Amax 3540esem már 15éves...

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
Re:amax autóriasztó
#3 2014. Január 13. - 20:37:06
0
Igazad van.
http://www.enforcer.hu/amax3540.htm
Itt van kép róla.
 
előzmény: Lacy #2

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Re:amax autóriasztó
#2 2014. Január 13. - 19:56:13
0
egy fotó sokat segítene.. mert még az is lehet hogy valakinek van elfekvőben távir vagy csak a tok, de így név szerint nem mind ismerszik..
nekem is van vagy 5 féle aminek a nevéről sincs fogalmam sem, valami ügyfélnél le lett bontva azóta áll a fiókban meg dobozban..

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
amax autóriasztó
#1 2014. Január 13. - 19:48:00
0
Saját autómban lévő Amax autóriasztó távirányítójának háza eltört, csak arany árban találtam. Nem tudtok segíteni? 

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!