Szerző Téma: Monacor DVR-hez PC szoftvert keresek  (Megtekintve 1662 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Friedrich Rezső

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 2
Re:Monacor DVR-hez PC szoftvert keresek
#3 2012. Március 29. - 18:26:07
0
Tisztelt  eXtra! Tényleg "Extra"-jó vagy!!!  Köszönöm, ott lapul a "Player" az iso-s progiban...
Nagyon köszönöm!!! :)
előzmény: eXtra #2

Nem elérhető Friedrich Rezső

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 2
Monacor DVR-hez PC szoftvert keresek
#1 2012. Március 27. - 14:21:05
0
Az a gondom, hogy egy MONACOR DRM-182 SET megfigyelőhöz járt egy "Software Pack" CD lemez, amelyen volt egy "Player" program, (nem  a Net-Viewer") ami lehetővé tette a felvett fájlokgyors átnézését PC-n. Mivel a laptop tönkrement, szerettem volna a programot újratelepíteni, de elveszett a CD. A fájl H.264 formátumu, mégsem tudom egyik lejátszóval sem lejátszani amit találtam a neten.... Az eredeti parancsikon egy kék mappán H.264 feliratot tartalmazott és jobbra lent egy kamera-objektív szimbólumot. A MONACOR Ausztria (ahol vettem 1 éve) küldött egy zip fájlt, amin a"net-viewer" található, csak az nem jó, mert irtózatosan lassú. Mi ugyanis a felvételeket hetente egyszer letöltjük egy külső merevlemezre és otthon kényelmesen, a 16 szoros sebesség használatával átnézzük, laptopon...  Ehhez volt a keresett, és mellékelt "Player" ideális!!!
Tudna valaki egy másolatot küldeni az említett CD-ről? A költségeit természetesem megtérítem! Előre is kösz, ha valaki tud segíteni.

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!