Szerző Téma: Techson DVR-557 /8 DVR password visszaállítás, vagy powerbizt.hu ismerős  (Megtekintve 18939 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető papppapa

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 213
TM  50 lett végül , eddig nem  fírtatták mert a térképpel meg a többi aprósággal vannak elfoglalva ..... ;D
előzmény: mountainman #53

Nem elérhető mountainman

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 385
De volt! :(
Sikerült már a stay csipogás? ;D
előzmény: papppapa #51

Nem elérhető mountainman

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 385

Nem elérhető papppapa

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 213
Szia !
 Roppantul örülök hogy szerinted is jó  ha előfeltétele lenne a nagykerben történő vásárlásnak bizonyos szintű tudás megléte amit a nagyker tudna saját oktatásaival kontrollálni .Ezért a felvetésemért /pld: Minősített Paradox telepítő-i cím / szét ekéztek az előzőekben .
Vannak itt olyan kollégák is / igaz van aki ettől a titulustól eltiltott irányába és remélem nem sértődik meg/ akiknek az álláspontján egyszerűen nem lehet eligazodni mert egyszer ezt egyszer meg azt írja ugyanabban a témában .
Digiplex PGM :
Hidd el van olyan amikor az embernek nem jut eszébe valami apróság ami egyébként alapvető .Ezzel nem védeni akarom a beírót és időnként magamat de őszintén irigyellek azért mert ezek szerint te mindent mindig tudsz és még soha nem volt "rövidzárlatod" .

Üdvözlettel
előzmény: mountainman #46

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
az úgy szebb, hogy

szerintem meg hát nem???  :P
előzmény: mountainman #46

Nem elérhető bcslaci

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 672

Nem elérhető mountainman

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 385

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
Komoly vizsga az jablotronéknál. :-)
előzmény: mountainman #46

Nem elérhető mountainman

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 385
Hát-tal nem kezdünk mondatot! :D
Egyébként Te is ugyanazt írod, csak szerinted nem kell okítás, pedig hasznos tud lenni! /lásd Digiplex problémák!/
A Jablotronék most találták ki, hogy csak vizsgázott szerelőnek adnak el. Ez OK, de ha Valaki már évek óta bizonyított, hogy ért hozzá, azt minek fárasztják? Persze megvehetem Szlovákiából is, de akkor inkább megoldom Paradox-al.
A rendszerspecifikus kolléga bevetése viszont roppant szimpatikus.Én is úgy gondolom, hogy mindenki azt csinálja azt, amihez valóban ért is!
Azért az elég gáz, ha egy "szakember" a fórumon kér infót, egy pgm beállításhoz, ergo nincs birtokában a tudásnak. :(
előzmény: Lacy #45

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
hát szerintem meg nem
1. először is szabad piac és verseny van. Ha valaki fel mer vállalni egy általa nem ismert rendszert, annak minden felelősségével, lelke rajta.
2. az hogy egy márkaforgalmazó kereskedő az általa ismert és preferált telepítők közül ajánl a beeső ügyfél számára szakit, az érthető, de had ne kelljen mindenféle vizsgával tanfolyammal és egyébbel terhelni az amúgy is kissé túlhajszolt vállalkozókat vagy azok alkalmazottait.
3. a dösöcö is megpróbálta ezt a marhaságot a 6020-as központja forgalomba kerülése alkalmával, hogy ilyet csak olyan aki ott és kijárta és elvégezte, és hű  és ha, ahelyett hogy írt volna egy tisztességes letöltő szoftvert mert ugyanaz a trágya kell ahhoz is mint a többihez.
32 partíció meg 256 zóna és akkor nincs online zónafelügyelet a programban? kb 100x annyit ért volna mint a tanfolyam, mivel kb ugyanaz a programozása mint az összes többinek nagy difi nincs.
Na mindegy

Amúgy én ezt a problémát ha felmerül úgy szoktam megoldani, hogy van kolléga aki Bentel/kyo, van aki Summit, van aki Bosch és DS és klónjai ügyében járatos, és ilyenkor adom tovább a telefonszámot az érdeklődőnek.
Én nem fogok ilyenekkel sportolni, főleg nem a falon az ügyfélnél.

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!