Szerző Téma: Paradox Magellan  (Megtekintve 37043 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

Nem elérhető papppapa

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 213
Re:Paradox Magellan
#56 2014. Január 21. - 20:01:12
0
Szia !
Tulajdonképpen ez is a vélemény kifejezésének egy bizonyos módja de amennyiben logikusan végiggondolod akkor belátható hogy a BW-t leszünk kénytelenek megszokni és használni .Én párhuzamosan töltöm le az összes új és régi rendszeremet .Ugyan azt tudom javasolni amit te nekem kissé nyers kifejezéssel lényegretörően ,
próbálom pontosan idézni :
"ha ennyire utálod akkor mért szopsz a Paradoxxal?"
Üdvözlettel :
előzmény: Lacy #51

Nem elérhető papppapa

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 213
Re:Paradox Magellan
#55 2014. Január 21. - 19:42:48
0
Szia !
Mind a két szoftvert használom főleg azért mert a BW-ben az egyéni zónák szinte testreszabhatóak és már minden központhoz jók és amennyire figyelted már olyan fw.verziók is benne vannak amiket még a központok nem tartalmaznak legalábbis az itthon forgalomba levők pld MG 5050 4.9XXX stb
Magyarítás : Ahogy írtad Power-éknél van fennt PDF útmutató azzal kell helyre billenteni a lelkiállapotát .
előzmény: tati #54

Nem elérhető tati

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 53
Re:Paradox Magellan
#54 2014. Január 21. - 17:14:43
0
Szerintem érdemesebb lenne BW-t használnod. Azzal sima ügy a kezelői zóna programozása. Egyébként is jobb, ha már most szokod, mert előbb-utóbb csak ez lesz. Egyébként meg teljesen használható, én már megkedveltem  :) .
Ami a magyarítást illeti, szerintem marhaság. Biztos vagyok benne, hogy azt a pár szakszót egy szakember képes megérteni. Sokszor a lefordított szöveg még félrevezető is. Ez érvényes a leírásokra is. Ráadásul nem baj, ha egy kicsit tudunk szaknyelvi angolul, mert sok információ a gyártói honlapokon van, és nem magyarul.   
előzmény: papppapa #32

Nem elérhető arf102

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 11
Re:Paradox Magellan
#53 2014. Január 21. - 12:28:10
0
A POWER honlapján leírtak szerint váltsd át magyarra, és jó lesz.
előzmény: SLC #52

Nem elérhető SLC

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 757
Re:Paradox Magellan
#52 2014. Január 21. - 12:00:17
0
Frissítettem a BabyWare-met,ez mégannyira sem tud magyarul mint az elődje  ;D

előzmény: Lacy #51

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Re:Paradox Magellan
#51 2014. Január 21. - 08:44:10
0
monnyuk emiatt szarjanak óránként 2 sünt  :'(
előzmény: SLC #50

Nem elérhető SLC

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 757
Re:Paradox Magellan
#50 2014. Január 21. - 08:00:37
0
A paradox a BabyWare-t preferálja és nem a winloadot  ;D
előzmény: papppapa #49

Nem elérhető papppapa

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 213
Re:Paradox Magellan
#49 2014. Január 21. - 07:18:18
+1
Szóval szerintetek természetes állapot  hogy amikor hozzányúlnak valamelyik letöltő szoftverhez az csak és kizárólag úgy történhet hogy valamilyen alapvető /és nem valamilyen eget rengető újdonság /eddig működő tulajdonság elb@szásával történhet ?
Szerintetek ez rendben van ? Szerintem nem .
Szerintetek ezeket nem kellene tesztelniük mielőtt felborzolja az idegrendszerünket és örüljönk hogy egyáltalán működik ?
Nem egy úgynevezett béta verzióról van szó .
Tanképpen az innovatívitás egyik fajtája is lehet hogy elrejtem a hibákat és ki tudja előbb megtalálni játékot jatszunk aztán amikor nyöszörögnek és jönnek a hibajelzések szépen javítjuk megspórolandó a tesztre fordítandó "felesleges"időt meg munkaerőt  ...persze telerakva újabb hibákkal .
Szerintem Paradox ennél többet érdemelne
előzmény: vg #48

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Re:Paradox Magellan
#48 2014. Január 21. - 06:55:23
0
Nos pedig -többek között- emiatt:
"Én ötvenszer reszeltem a központot lapi újra ki-be stb utána sűrű szipákolás közepette elosontam a helyszínről az addig dicsőitett Parafos meg várja a csodát "

bennem tökugyanaz fogalmazódott meg, mint Lacyban..

Ezek a szopások az Esprit 2.2/ 3.1 váltás óta mindig megvannak a Paradoxnál (sőőőőt), és nem is várható csoda. Együtt kell tudni élni vele, ha ezen platformot használod, de valóban azon csapatok egyike, akik a leginnovatívabbak.
Ha nem akarsz együtt élni vele -ez is megérthető- akkor meg válassz egy konzervatívabb, de jellemzően kevesebb hibával megjelenő kp. családot, van ebből is nem 1-2......
 8)

előzmény: papppapa #47

Nem elérhető papppapa

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 213
Re:Paradox Magellan
#47 2014. Január 20. - 18:41:29
0
Bocsánat de én nem látom hogy "ennyire utálod " értelmezés kiolvasható .Sajnos sorozatban tévesek a következtetéseid, pusztán abbéli "örömömet "fejeztem ki hogy ilyen bonyolult kérdést ismét sikerült elb@szniuk .A két percet kicsit túlzásnak érzem mert kb fél perc elég csak mindig megkérdezem :
Nincs elég jól fizetett mérnök vagy akárki aki ezt ellenőrzi és amennyiben rájönnek miért nem tájékoztatnak minket róla a forgalmazókon keresztül  és ne a helyszínen kelljen rádöbbenni hogy valami nem oké .
Igaz lehet hogy valakinek ez természetes és ez a trendi .Nekem az lenne hogy egy Paradox ne csak ezekről a balf@sz hibáktól hemzsegő letöltő szoftverekről legyen nevezetes .


előzmény: Lacy #46

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!