Szerző Téma: Speed Dome illesztése DVR-hez  (Megtekintve 6997 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Re:Speed Dome illesztése DVR-hez
#6 2011. December 30. - 09:50:32
0
Nekem van a VCL-től olyan szoftver PC-re amivel lehet vezérelni, programozni a kamerát (adott protokollal). Csak egy RS232-485 átalakító kell és már műxik is  :o
előzmény: Janó #5

Nem elérhető Janó

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 365
    • Tecnoalarm Disztributor
Re:Speed Dome illesztése DVR-hez
#5 2011. December 29. - 23:43:30
0
PC-re? ezt nem értem..... a vido jelet még csak-csak de 485-t mivel vezérlem meg???

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Re:Speed Dome illesztése DVR-hez
#4 2011. December 29. - 22:36:46
0
Tedd rá PC-re közvetlenül, azzal kiszűröd a dvr hibát.

Nem elérhető Janó

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 365
    • Tecnoalarm Disztributor
Re:Speed Dome illesztése DVR-hez
#3 2011. December 29. - 11:28:24
0
Asztalon próbálom tesztelni a rendszert. Közvetlenül a dvr-ről irányítva sem tudom megmozdítanom a kamerát. Már mindkét protokolt kipróbáltam, cím 001-re van állítva és 485-öt is próbáltam fordítva bekötni.

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Re:Speed Dome illesztése DVR-hez
#2 2011. December 27. - 18:30:54
+1
Őrjárat van programozva? Kezelőről működik a mozgatás?
Ha ezek rendben, akkor tesztelted a kamera címét és az RS kábelt is. A kamera címét általában egyszerű DIP kapcsolókkal kell binárisan beállítani, ott nincs nagy hibázási lehetőség. Fontos még a protokoll kiválasztása, zömében PELCO P vagy D szokott ez lenni, nagyon kevés vezérlő nem ismeri fel, de fontos, hogy szintén egyformát állíts beléjük. Aztán persze amikor LAN-on állítod a DVR-t, akkor ugyanezeket állítsd be, írd be a kamera számát és mennie kell (kéne) 8)
előzmény: Janó #1

Nem elérhető Janó

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 365
    • Tecnoalarm Disztributor
Speed Dome illesztése DVR-hez
#1 2011. December 26. - 21:15:58
0
Sziasztok!
 
Segítséget szeretnék kérni:
Illeszteni akartam egy ASM-MSDX1 speed dome kamerát egy dvr-hez, de a kamera mozgatást sehogyan sem tudom összehozni. (A kép tökéletes).
Az az érzésem, hogy a kamera ID beállításnál lesz a hiba csak nem tudok rájönni, hogy mi.
Mi lehet a gáz?
 
üdv
Janó
 

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!