Szerző Téma: Kültéri megfigyelés: IR kamerák vs. hagyományos box kamerák +megvilágítással  (Megtekintve 5484 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető SLC

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 757
Ezt is tudom, de mégis máshol nincs gond a kamerákkal,de itt meg már a másodikban halnak meg a LED-ek  :(
előzmény: BalintR #3

BalintR

  • Vendég
No meg az egyik forgalmazó szerint ezeket nem szabadna 13,8V-ról járatni, csak stabil 12V-ról, mert az a plusz  1,8V öli meg a LED-eket.

Előre szólok, ezt nem én találtam ki!
előzmény: SLC #2

Nem elérhető SLC

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 757
Kb egy 5 éves kamera jó jó sok örökzöldel kaput figyel. A sok zöld kinyírta már a ledek felét. Nemrég olvastam erről egy tanulmányt, majd előkerítem.
 
előzmény: vagyok #1

Nem elérhető vagyok

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 39
Milyen tapasztalataitok vannak a kompakt IR kamerákkal az IR Led-ek élettartamát tekintve?
Van köztetek olyan aki már több évvel ezelőtt is telepített IR kamerákat és friss infói (gyakorlati tapasztalatai) is vannak azzal kapcsolatban, hogy mennyit csökkent az idő múlásával az IRLed-ek hatékonysága?
Mit várhatunk az ún. 3. generációs IR megoldásoktól?
Otthonra magatoknak milyen rendszert telepítenétek/telepítettetek?

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!