Szerző Téma: Paradox SP4000 és Sagem RT3000 összekötése  (Megtekintve 16915 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
Esetleg írni is...
előzmény: eXtra #35

Nem elérhető SLC

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 757

előzmény: eXtra #35

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Köszönöm hogy ki áll mellettem,de konkrét érdemi választ nem akar senki adni aki jobban ért hozzá mint én.
Lényeg:sagem rt 3000 vagy tra rt30g-ét lehet e paradox riasztóközponthoz használni át alakítás nélkül.Ha lehet konkrétan hogy kell be kötni?Szerintem ettől pontosabb le irás nem kell.Aki tud konkrét választ mailba is küldhet.

előzmény: L. Pásztor #33


Ilyen mértékű szájbarágás után bárki beköti neked azt a két szál vezetéket, úgyhogy javaslom hagyd rá az egészet és keress egy olyan embert, aki tud olvasni!  ::kalapal::
előzmény: lala52 #34

Nem elérhető lala52

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 35
Köszönöm hogy ki áll mellettem,de konkrét érdemi választ nem akar senki adni aki jobban ért hozzá mint én.
Lényeg:sagem rt 3000 vagy tra rt30g-ét lehet e paradox riasztóközponthoz használni át alakítás nélkül.Ha lehet konkrétan hogy kell be kötni?Szerintem ettől pontosabb le irás nem kell.Aki tud konkrét választ mailba is küldhet.

előzmény: L. Pásztor #33

Nem elérhető L. Pásztor

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 922
Helyjjj, abban ne hagggyátok, tezs-zsek a kéérdézsre vála szóni: 
" ...mind a 4et bekel kötnöm ugy próbáljam?"

Tessség nekki válasz szólni, nem melé beszéni hogy tik-tak-reng-ring meg illyenek !!! 
Aztakutyamindenségit !
  :)
előzmény: eXtra #32

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Neszójjatokbe, amikor elfogadást, türelmet és önkéntességet gyakorlok!!!  ::eplus2::

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
szerintem ez már átment a tragikomédiába. zárjuk ezt is be szvsz mert még a mi szégyenünkké válik :)

Nem elérhető mot

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 305
OFF
Erről Szájbarágó Szilárd jut eszembe...  ;D
ON
előzmény: eXtra #29

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Helló:sagem rt30g modemem van vagy nokia modem és mind a 4et bekel kötnöm ugy próbáljam?
Légy szíves próbálj meg pontosabban fogalmazni, mert nem értem mit akarsz kérdezni! ???

A telefoncsatlakozó középső 2 erét kell a Tip/Ringre kötnöd:





előzmény: lala52 #28

Nem elérhető lala52

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 35
Helló:sagem rt30g modemem van vagy nokia modem és mind a 4et bekel kötnöm ugy próbáljam?
előzmény: eXtra #27

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!