Szerző Téma: IVT-6020VF  (Megtekintve 16139 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re:IVT-6020VF
#43 2012. Március 28. - 18:01:42
0
Egy ismerős kért meg aki a házához tett kamerákat.És van egy   identi visione kamera 6012-es ami meg halt.azt csinálja hogy tápot kap mert a ir ledek mennek,de nem ad képet.ezt ki próbáltam tv-n is, ott sem jó.Ebben az esetben mire kell számítani?
Ebben az esetben a szerelőnek és a barkácsoló kedvű tulajnak is A LEGROSSZABBRA kell számítania!  :D
előzmény: balusecurity #42

Nem elérhető balusecurity

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 499
Re:IVT-6020VF
#42 2012. Március 28. - 16:46:11
0
üdvözölök mindenkit.Egy ismerős kért meg aki a házához tett kamerákat.És van egy  identi visione kamera 6012-es ami meg halt.azt csinálja hogy tápot kap mert a ir ledek mennek,de nem ad képet.ezt ki próbáltam tv-n is, ott sem jó.Ebben az esetben mire kell számítani? esetleg van valaki aki ilyent tud javítani? vagy szerviz.
[/size]
[/size]És a többi amikor a ő rögzítőjéről le szereltem a kamerát le szedtem a balunt és közben az egyik kezem a radiátoron a másik meg a kamera videó jel kábelén és rázott.Ez normális jelenség? köszönöm!
[/size]

Nem elérhető janagawa

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 14
Re:IVT-6020VF
#41 2011. Október 30. - 10:21:11
0
Értem, köszönöm! Onnan fogok vásárolni!
előzmény: bcslaci #40

Nem elérhető bcslaci

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 672
Re:IVT-6020VF
#40 2011. Október 28. - 18:36:42
0
Nem vagyok debreceni (még a közelben sem) és értékesítő sem (semmi érdekeltségem nincs, azért linkeltem ezeket, mert ezt az oldalt ismerem), sajnos nem tudok neked arra boltot ajánlani

Amit biztosra tudok mondani, hogy http://mixvill.hu/1/products/550 ebben az érzékelőben relé van (tehát nem kell hozzá semmi, párhuzamosan köthető) mivel itt van nálam egy példány és szétszedtem
előzmény: janagawa #39

Nem elérhető janagawa

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 14
Re:IVT-6020VF
#39 2011. Október 28. - 11:53:58
0
Értékesítő vagy Debrecenben? vagy melyik boltot tudod ajánlani ahol az eladó esküjében megbízhatok?
előzmény: bcslaci #38

Nem elérhető bcslaci

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 672
Re:IVT-6020VF
#38 2011. Október 28. - 09:52:49
0
Ha a lámpában is relé kapcsol meg a külön érzékelőben is (kapcsolásnál lehet hallani a kattanást) , akkor össze lehet kötni simán. Az adott érzékelő milyenségét próbával vagy az eladó "esküjével" :D lehet eldönteni, de úgy tűnik, hogy a relések vannak többségben.
előzmény: janagawa #37

Nem elérhető janagawa

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 14
Re:IVT-6020VF
#37 2011. Október 28. - 09:46:59
0
Na akkor összegezzünk egyet ha lehetséges!
Mert akkor gondolom nem kell annyi minden mint amit belinkeltél.

Melyik éri meg jobban? 2db mozgásérzékelős fényvető vagy azonos áron megoldható az 1 fényvető két érzékelővel??
Jobban szeretném a az utóbbi megoldást ha de ha többe kerül mint a 2db egybeszerelt akkor az lesz.
előzmény: bcslaci #34

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
Re:IVT-6020VF
#36 2011. Október 28. - 05:23:23
0
Vagy ki kell próbálni az egészet élesben, és ha pukkan, akkor nem volt relay!  ;D
előzmény: bcslaci #34

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re:IVT-6020VF
#35 2011. Október 27. - 21:47:53
0
Én félvezetős megoldással még nem találkoztam, de így már valóban kerek lett a történet. :)
előzmény: bcslaci #34

Nem elérhető bcslaci

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 672
Re:IVT-6020VF
#34 2011. Október 27. - 16:02:51
+1
Nem volt különböző a fázis, de legyen igazad.  :D

Kunyeráltam egy általam linkelt mozgásérzékelőt, szétkaptam és valóban relé van benne tehát párhuzamosan köthetők eXtra módszere szerint.

Amik nálam elszálltak azokban viszont nem volt relé, simán valami félvezetővel kapcsoltak. Úgyhogy javítsuk ki úgy az eddigieket, hogy ki kell próbálni az érzékelőt (egy darabot külön), ha kattan mikor kapcsol akkor relé van benne tehát párhuzamosítható, ha nem kattan akkor félvezetős, akkor külső relével párhuzamosítsuk.
előzmény: eXtra #31

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!