Szerző Téma: HD-CVI rögzítőhöz más eszköz  (Megtekintve 8696 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető samat

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 47
Re:HD-CVI rögzítőhöz más eszköz
#10 2015. Január 20. - 23:08:08
+1
A HDTVI kamerákhoz is van már koax/UTP átalakító. Szép hazánkban még nem láttam, de ami késik nem múlik :)

HDTVI kamerákból néhány  2MP-es változatnál van külön analóg kimenetet is, nagyon jó minőséggel, de messze elmarad az eredeti felbontástól.

960H ""csak" analóg rögzítő egyik emlegetett új rendszerű kamera jelét sem fogadja, legalább is nekem semmilyen módon nem sikerült.  TVI rögzítőre már véletlenül csatlakoztattam CVI-t, de a kép folyamatosan zavaros és kiértékelhetetlen volt.




Nem elérhető balusecurity

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 499
Re:HD-CVI rögzítőhöz más eszköz
#9 2015. Január 20. - 19:56:19
0
Köszönöm mindenkinek a infókat.

Nem elérhető alittap

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 14
Re:HD-CVI rögzítőhöz más eszköz
#8 2015. Január 20. - 19:38:45
0
Szép estét!
Engem pont a fordított helyzet érdekelne.
Egy analóg (960H) rögzítőhöz lehet-e más gyártmányú HDTVI, AHD kamerákat csatlakoztatni koax kábellel?
A "más gyártmányú" és a "HD-TVI, AHD" is egy-egy kérdés.
Ha működik a dolog, akkor gondolom a rögzített kép max. 960H-s lehet, a rögzítő képessége miatt.
De milyen lesz az élőkép?

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Re:HD-CVI rögzítőhöz más eszköz
#7 2015. Január 20. - 17:38:35
0
Viszont azt tapasztaltuk, hogy a 650 TVL fölötti felbontású analóg kamerákhoz a földhurok leválasztó nem használható mivel más a videójel szabványa.
előzmény: mot #6

Nem elérhető mot

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 305
Re:HD-CVI rögzítőhöz más eszköz
#6 2015. Január 20. - 17:28:11
0
Természetesen az analóg videojel csavartérpáras átalakító (balun) segítségével vihető UTP kábelen is, aktív eszközökkel a jelátviteli távolság növelhető.  ;)
előzmény: balusecurity #5

Nem elérhető balusecurity

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 499
Re:HD-CVI rögzítőhöz más eszköz
#5 2015. Január 20. - 15:25:24
0
köszönöm szépen az infókat! annak örülők hogy a Hd/tvi-nél lehet használni analog kamerákat is. még egy kérdés lenne hogy utp-n is vihető e a videó jel vagy koax-kell? köszönöm!

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Re:HD-CVI rögzítőhöz más eszköz
#4 2015. Január 20. - 06:44:36
+2
A HD-TVI rendszerhez tehetsz/megtarthatsz hagyományos analóg kamerákat (is) a többihez jellemzően nem.
Áruk jó, de valszeg hosszútávú perspektíva nincs bennük.
előzmény: Szabolcsr2d4 #1

Nem elérhető czegany

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 316
Re:HD-CVI rögzítőhöz más eszköz
#3 2015. Január 19. - 23:25:09
+3
Az egyik analog a másik digitális. Nekem van pár HDSDI rendszerem, de már nem merek HDSDI, HDVCI, HDCVI ...... rendszerekkel foglalkozni. Minden gyátó tolja a saját cuccát, ami persze nem kompatibilis. Mit mondok majd az ügyfélnek két év múlva, ha betojik egy kamerája, és már senki nem gyátyja.
Szerintem az IP egy jobb irány, mert a kompatibilitás lényegesen megoldottabb. Pl., az előző példával kapcsolatosan, ha egy két éves rendszerben döglik meg egy IP kamera, veszek egy új IPkamerát, lebutitom, és már illesztem is a rendszerhez.
előzmény: balusecurity #2

Nem elérhető balusecurity

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 499
Re:HD-CVI rögzítőhöz más eszköz
#2 2015. Január 19. - 22:53:43
0
Szia ezt a kérdés jó hogy feltetted.engem is érdekel hogy pl a Hd-cvi vagy hd-tvi dvr re.rámegy e az analog kamera is?
előzmény: Szabolcsr2d4 #1

Nem elérhető Szabolcsr2d4

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 147
HD-CVI rögzítőhöz más eszköz
#1 2015. Január 19. - 20:03:59
0
Üdc!
A kérdésem hogy HD-CVI protokollú rögzítőhöz csak HD-CVI kamera illeszthető vagy más típusú is?
Köszönöm,Szabolcs

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!