Szerző Téma: Tell GSM Ultimate  (Megtekintve 4435 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re:Tell GSM Ultimate
#3 2016. Február 03. - 17:27:47
0
Szia!

Nézd meg, hogy milyen GSM modul van a panelon (GM-47 vagy GR-64), mert az Ultimateből két különböző HW-t gyártottak, amikhez különböző FW és programozó szoftver tartozik! A csatolt fotódon GM-47 modul van, a GR-64 pedig így néz ki:
[smg id=451 type=normal]
Normális szoftver volt hozzá és a csatlakozáshoz szabványos -fillérekért beszerezhető- kábel elegendő, ezért a programozását érdemes azzal végezni...

előzmény: Kamanl #1

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Re:Tell GSM Ultimate
#2 2016. Február 03. - 17:05:07
0
nekem 1.4-es-hez van, nem tudom mennyire passzol

Nem elérhető Kamanl

  • Szakember
  • Kezdő tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5
Tell GSM Ultimate
#1 2016. Február 03. - 15:07:31
0
Üdv nektek kedves kollégák!   Pocakos problémával kerültem szembe.Kaptam egy GSM Ultimate 1.1v. központot ami még ki se volt bontva, és egy hozzá ajánlott  satel CA- 64 LCD kezelőt. Az a gondom,hogy nincs hozzá programozói leírás,így a kezelőről nem férek hozzá semmihez sem.Sajnos mivel ezt a típust már nem forgalmazzák csak egy telepítői leírást sikerült leszednem. Ha valaki tudna segíteni egy programozóival azt nagyon megköszönném!

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!