Szerző Téma: Csak okj vizsgával lehet szerelői igazolványt kiváltani?  (Megtekintve 3161 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
Én se értem, sokáig hasonló cipőben jártam. Nézz privát üzenetet is.
előzmény: gomorit #5

Nem elérhető gomorit

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 8
remek, a szerződéseim már félig élnek, a földi halandók mit szoktak ilyen helyzetben tenni? az x. hónapos tanfolyam nem opció, illetve nem egészen értem miért kéne elvégeznem, mikor 20+ éve ezt csinálom?
előzmény: handras #4

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
Azt gyaníthatóan ma nem fogják elfogadni. :-(
előzmény: gomorit #3

Nem elérhető gomorit

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 8
tulajdonképpen nem végzettség, vagyonvédelmi tanfolyam, akkoriban ez kellett a mabisz minősítéshez
előzmény: handras #2

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
A kérdés az, hogy 1992-ben pontosan milyen végzettséget szereztél.
előzmény: gomorit #1

Nem elérhető gomorit

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 8
Szervusztok!

sajnos munkahelyváltásra kényszerülök, régi főnököm kellően rugalmasnak bizonyult, néhány karbantartási munkát átadna, ezek jellemzően beléptető, és hozzá kapcsolódó kamera rendszerek (államigazgatás, 6 tól-30 kamera/th), néhány kisebb riasztó rendszer. a cégnek volt engedélye - kamarai tagsága, ahova el szeretném vinni a fenti munkákat, távközléssel, egyedi elektronika fejlesztéssel  foglalkozó cég, tehát nincs ilyen engedélye. jómagam 1989 ben a posta BUVIG keretein bellül kezdtem mint "riasztó szerelő" később vállalkozóként is folytattam, ezért 1992 -ben vizsgáztam, akkor SZEM a MEE keretein belül szervezte a tanfolyamot, ill vizsgát. az eredeti végzettségem elektroműszerész, és mivel ~10 éve egy helyen dolgoztam, informatika, beléptető, kamerarendszer vonalon, nem merült fel a szerelői igazolvány kiváltása. tehát a kérdés, amiben a segítségeteket várom: be kell iratkoznom tanfolyamra? vagy esetleg lehet csak vizsgát tenni? (őszintén egyiket sem szeretném)

köszönöm a türelmetek a hosszú írás miatt
Üdv: GT


 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!