Szerző Téma: Üvegtörésérzékelővel kombinált passzívinfra  (Megtekintve 2009 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Jablotront úgy már tettem, hogy a szoba másik felében volt klíma. Mellé nem merném.... 8)
előzmény: vlezlee #7

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
Köszi a infókat :) Csak kis perverzkedés: jablotront és/vagy satelt esetleg klíma mellé is be lehet tenni? Huzatot mennyire bírják?

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
JS-25 Combo a Jablotron-tól. Jók a tapasztalatok vele. :o
http://jablotron.hu/?page=profi
előzmény: vlezlee #1

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
dehogynem :)
Csak azt nem értem, hogy a régi nagyhírű Crow hogyan alacsonyodhatott  oda hogy egy ilyen szemetet gyártson?
A régi üveg+pir olyan volt, hogy ráadásul közös volt a reléjük, így nem lehetett tudni, melyik riasztott.
Most már külön van relézve, így pl zónaduplázós központnál ideális, de szerintem az ün tör egy teljesen felesleges eszköz, legalábbis a magánszférában.
Egy rácsos kirakatba még elmegy, de egy üveges nappali vagy terasz jobban és hamarébb védhető kültési infrákkal pl.

előzmény: vlezlee #3

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
Elhelyezés szempontjából pont jó lenne egy ilyen kombinált cucc, de még sosem használtam, nincs vele tapasztalatom. LC102-ben ugye nem az LC100 elektronikája van?
előzmény: mot #2

Nem elérhető mot

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 305
Ha mindkét szempontból (PIR és ÜT) jól tudod elhelyezni, akkor szerintem nyugodtan alkalmazható a két érzékelő egyben (pld.: LC102 PIGBSS). De sokszor érdemesebb külön-külön feltenni az eszközöket. Én úgy vélem az elhelyezés kiválasztásán múlik minden.
előzmény: vlezlee #1

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
Ki melyik típust ajánlaná? Vagy inkább mozgásérzékelő+külön üvegtörésérzékelő?

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!