Szerző Téma: Központ javítás?  (Megtekintve 4345 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető kero

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 450
Re:Központ javítás?
#7 2011. Október 25. - 15:29:29
+1
Háát...Ne is haragudj, ha valaki annyira szarrágó, hogy egy fegyverboltja van, és nem hajlandó kifizetni egy 1616-os árát+baráti szerelést, azért, hogy egy amúgy is elavult, ráadásul rossz 1500-ast (vagy korabeli) központot lecseréljen, az nálam a "mennyen a pi...ba" kategória, akármennyire haver.
előzmény: padisah #4

Nem elérhető padisah

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 540
Re:Központ javítás?
#6 2011. Október 24. - 21:46:34
0
Olvastam, kösz!
Lehet, hogy élek is vele. Megnézem pontosan, mert az 1500-ban nem vagyok biztos. Lehet, hogy 1525.
Kösz a felajánlást!


előzmény: Lacy #5

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Re:Központ javítás?
#5 2011. Október 24. - 20:36:46
+1
Mondd! Te olvasol is???

Azt írta,m, hogy nekem van ilyen panelem, és adok ha kell. Így komplett kicserélheted, nem kell javítgatnod, forrasztgatnod.
De Te tudod...
előzmény: padisah #4

Nem elérhető padisah

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 540
Re:Központ javítás?
#4 2011. Október 24. - 15:36:30
0
Kösz, nem élek vele! Mint írtam, én nem akarom javítani. Egyszerűen az ügyfél szarrágó. De megmondtam neki, hogy nem foglalkozom vele, csak kíváncsi voltam a véleményetekre, mert én olyan szempontból érzem aggályosnak a javítást, hogy egy esetleges "esemény" után valaki beleköt, hogy "...mert javítva volt a központ..."
Én is azt javasoltam neki, hogy felteszek egy 1616-ot, és átkötöm neki a zónákat DEOL-ra, mindezt baráti áron, mert végülis haver az illető, de neki ez a megoldás nem tetszett.

Én azt a központot _semmiképpen_ nem fogom megjavítani, csak mindössze itt akartam valami  "erkölcsi támogatást" szerezni ehhez a döntésemhez.

előzmény: Lacy #3

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Re:Központ javítás?
#3 2011. Október 23. - 20:55:53
0
Ha kell, adok Neked egy 1500-ast van itt nekem vagy 15 panel meg taszt
de én igazából szintén azt javaslom, hogy ne sportolj ezzel, fogsz egy bármilyen 6 zónás központot, és egy az egyben átkötöd a zónákat még akkor is jobban jár mindenki.
Ha meg gondolod, akkor megcsinálod rendesen, zónánkénti tamperrel meg ahogy kell.

Nem elérhető pappzs

  • Szakember
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 205
    • Vagyonvédelmi rendszerek telepítése
Re:Központ javítás?
#2 2011. Október 23. - 20:48:55
0
Nézd meg az kp. árát. Ülj neki számold ki az óradíjad na meg a tesztelés idejét is. Majd rájössz hogy olcsóbb egy új kp.

Nem elérhető padisah

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 540
Központ javítás?
#1 2011. Október 23. - 20:38:51
0
Sziasztok!

Riasztóközpontot illik-e javítani? Valami régi DSC, talán PC 1500? Egy elkó fel van benne fúvódva, talán ki is folyt, nem néztem meg alaposabban.
Valami életjelet mutat a központ, azt hiszem, talán még élesíteni is lehet. Nem mélyedtem bele, de úgy tűnik, hogy nem teljesen döglött. Nem teszteltem.

Én nem akarok vele foglalkozni, mert szerintem nem etikus és műszakilag sem biztos, hogy teljesen korrekt lesz, aztán majd jól belémkötnek. (Fegyverbolt)

Mi a véleményetek? Szoktatok központot javítani?


 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!