Szerző Téma: UPS kamerarendszerhez?  (Megtekintve 15062 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re:UPS kamerarendszerhez?
#34 2017. Június 29. - 22:56:08
+2
Abban bíztam, hogy akit a témán kívül az eszköz is érdekel, az megkeres a mindenki számára elérhetővé tett e-mail címemen.

A fórum nem a privát sutyorgástól épül, hanem a mindenki számára elérhető kommunikációtól, ezért azt javaslom, hogy inkább[/font] [/font]nyílt lapokkal játsszunk!  8)
előzmény: Nemkereskedő #31

Nemkereskedő

  • Vendég
Re:UPS kamerarendszerhez?
#33 2017. Június 29. - 22:26:29
0
Üdvözöllek L.Pásztor[/size]

Szeretnék a "tisztán szakmai kérdéseidre" tisztességes válaszokat adni. De valószínűleg Te másra gondolsz, mint én, mert értelmezésem szerint ezekre a válasz teljesen egyértelmű.
A fórumos multadat nézve komoly szakember vagy, így azt nem is feltételezem, hogy ez valami viccelődés.

Kérlek, hogy tedd egyértelműbbé, hogy számomra is azzá váljon.   



előzmény: L. Pásztor #32

Nem elérhető L. Pásztor

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 922
Re:UPS kamerarendszerhez?
#32 2017. Június 29. - 19:52:29
+1
Tisztan szakmai oldalrol kerdezem: mikor van szukseg a szunetmentesitesre, es ha beall az aramszunet akkor mi tortenik a halozaton (kozvetlenul elotte) es amikor visszajon a halozat, akkor mi tortenhet kozvetlenul utana ?
Egyaltalan mikor es mitol van aramszunet ? Es mik a hatasai ?
előzmény: Nemkereskedő #22

Nemkereskedő

  • Vendég
Re:UPS kamerarendszerhez?
#31 2017. Június 29. - 15:37:28
0

Kedves eXtra[/size]

Először nem értettem, a zárójeles részt, de miután megnéztem a wikipédián az MLM jelentését, így már tiszta.
[/size]


Idézet:

[size=0px]"Pontosan milyen terméket ajánlasz? Mit tud és mennyiért?"[/size]
[size=0px]
[/size]
[size=0px]
[/size]
Örülök, hogy feltetted ezt a kérdést, mert mint kezdő fórumozó, bejelentkezéskor aláírattak velem egy szabályzatot, és abban az szerepel: Tilos reklámozni, mert kizárással, és büntetéssel járhat.
Ehhez tartva magam  viszont csak apró információkat csöpögtethetek. Abban bíztam, hogy akit a témán kívül az eszköz is érdekel, az megkeres a mindenki számára elérhetővé tett e-mail címemen.
A hozzászólásaid számából látom, hogy már régi fórumozó vagy, ezért ha tudsz szabályos lehetőséget, kérlek közöld.


Üdvözlettel: Nemkereskedő
előzmény: eXtra #30

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re:UPS kamerarendszerhez?
#30 2017. Június 29. - 11:54:41
+1
Kezd egy kicsit MLM-szerűvé válni a történet (a többórás előadás után sem érted, hogy mit akarnak tőled, de körülötted mindenki boldog és gazdag - amióta azt csinálja, amiről nem beszélnek...), ezért szerintem hosszú szócsaták helyett inkább öntsünk tiszta vizet a pohárba és kezdjük el az elejéről!  :)

Pontosan milyen terméket ajánlasz? Mit tud és mennyiért?  8)
előzmény: Nemkereskedő #29

Nemkereskedő

  • Vendég
Re:UPS kamerarendszerhez?
#29 2017. Június 29. - 11:21:15
0



Ne kérj bocsánatot, jogodban áll hozzászólni.

Amiért így válaszoltam roppant egyszerű. A leveledből egyértelműen kiérződött, hogy egy távfelügyeleti cég érdekeit képviseled, amit a VG-nek írt válaszodban már nyíltan vállaltál is.
Én ebben a vitában nem kívánok részt venni. Nem azért mert távfelügyelet ellenes vagyok, mi is sok ügyfelet bekötünk, sőt a tápegység egyik hibajelét is bekötjük a riasztóba a nagyobb biztonság érdekében. 

Viszont a téma, amit felvetettem az általunk már két éve alkalmazott univerzális szünetmentes kameratápról szól. Erről akarok érvelni, és örömmel fogadom az ellenérveket, vagy építő kritikákat.

Mivel én fejlesztettem, biztosan elfogult vagyok! Nem akarom ráerőltetni senkire, csak felhívom a figyelmet, hogy ilyen is létezik, ráadásul jóval olcsóbb mint a korábbi megoldások.( hoppá, ez reklámízű-elnézést)  Ezután mindenki maga dönti el, hogy érdekli, vagy sem. Ha igen, megtalál a megadott e-mail-en, ha nem továbblapoz.
Az eredeti elgondolásom az volt a vita indításával, hogy aki egyetért, az támogatja az ötletet, és együtt kiokoskodunk valamit, hogy a jog is szabályozza a tápellátás szükségességét.
Ne kényszerüljön rá a telepítő - aki használni akarja - hogy elvei ellenére, és az üzlet megtartása érdekében megerőszakolja magát.
Az eddigi válaszokból arra következtetek, hogy az ötletemmel valahol komoly érdekeket sértek. Nem a válaszadókét, és a telepítőkét!!!!
Véleményem továbbra is az, hogy szünetmentesítés nélkül a megfigyelőrendszer nem sokat ér! Szabadidőnkben nézegethetjük a tájat, meg a madarakat , de pont abban az időben amikor szükségünk lenne rá - nem működik!

Most a konkrét kérdésedre a válaszom.
Czegany 13-27-37-kor írt levelében pontokba szedte az érveit, és én témánként válaszoltam.
Valószínű, hogy a két levelet párhuzamosan olvasva egyértelműbb !

Az általad kiemel részben az Ő -Családi ház pontjára válaszoltam 16-46-39-kor.
A válasz arra kívánja felhívni a figyelmet, hogy ha lekapcsolták az áramot, és nem szünetmentes a megfigyelőrendszer, akkor az nem fog működni, míg ha igen, és mellette működik az internet is akkor akármilyen akkumulátorral táplált kütyün (laptop, okos telefon, stb) módunk van az élőkép, vagy a visszajátszás megnézésére.

Üdv: Nemkereskedő


előzmény: Vaspók #28

Nem elérhető Vaspók

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 21
Re:UPS kamerarendszerhez?
#28 2017. Június 28. - 23:07:37
0
Igen, bocsánat Czegánynak írt válaszodra reagáltam.

Mondani valóm van, de most türelmes leszek áruld el kérlek, mire gondoltál mikor ezeket a sorokat leírtad:

"-Családi ház[/size] Teljesen igaz, amit leírtál, viszont szerintem egy kamerás rendszernek nem kizárólag az a feladata, hogy felismerhető legyen a csirkefogó. Nagyon sok ember azért szereltet kamerát, mert fél, és ha valami furcsa zajt hall kintről, meg akar győződni arról, hogy csak a szomszéd macska verte le a lábost, vagy tényleg van kint valaki. Ha lekapcsolták a biztosítékot, ezt nem tudja megtenni."

Üdv
Vaspók

előzmény: Nemkereskedő #26

Nem elérhető Vaspók

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 21
Re:UPS kamerarendszerhez?
#27 2017. Június 28. - 22:44:02
0
Volt már a városban pár "milliós vonulás". (Hál istennek nem a mi cégünknél). ;) Ha jól tudom a szolgáltató felelősség biztosítása az önrész feletti összeget állta.

Nálunk is van egy-két ügyfél ahol a te általad írt "n10e forint" szabad szemmel jól látható összeg.

Az, hogy az ép elme kérdését mikor hagytuk el, szerintem tudnánk vitatkozni.
előzmény: vg #25

Nemkereskedő

  • Vendég
Re:UPS kamerarendszerhez?
#26 2017. Június 28. - 22:34:41
0
Úgy látom, a czegany-nak írt válaszomra reagáltál, bár a leveled tartalmából elég nehéz volt rájönnöm. Amit leírtál, annak nem sok köze van az ott leírtakhoz. Nem tudom hol olvastad, hogy be kell kapcsolni a TV-t, más módja is van a képek megnézésének.
A többire VG megadta a választ.
Kérlek olvasd el mégegyszer, esetleg tekintsd meg a hozzá tartozó összes levelezést.

Ha az általam felvetett témában van mondanivalód, akkor szívesen válaszolok.
Viszont válaszolni csak érvekre lehet, ex katedra kijelentésekkel vagy egyetértek, vagy nem!


előzmény: Vaspók #24

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Re:UPS kamerarendszerhez?
#25 2017. Június 28. - 21:17:30
0
Egyetlen epelmeju tavfelugyeleti szolgaltato sem biztosito!!!
Raadasul ezt az okosabbja meg a szerzodosebe is leirja. Azaz csak a biztosito altal nem teritett kart fizeti abban az esetben, ha a vallalt kierkezesi idot nem teljesitette. Ha meg nincs biztositasa, akkor limitalt n10eFt-ot fizetnek mint rongalasi kar.
előzmény: Vaspók #24

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!