Szerző Téma: Babyware  (Megtekintve 46503 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Nem elérhető czegany

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 316
Re:Babyware
#56 2014. Február 04. - 23:55:40
0
Kösz!
előzmény: Lacy #55

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Re:Babyware
#55 2014. Február 04. - 23:43:53
0
van egy topic a "melyik központcsalád a jobb" vagy ilyesmi
na ott szvsz minden kérdésedre van válasz  8)
előzmény: czegany #54


kikerestem: http://biztonsagtechnikaforum.hu/index.php?topic=24.0

Nem elérhető czegany

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 316
Re:Babyware
#54 2014. Február 04. - 23:19:33
0
Urak!
Árulják ok már el nekem, mi az a hatalmas baj a DSC-vel.
Közel 300 DSC rendszerem van (van persze más is), és nagyon kevés problémám van velük.
Csak tudni kell szerintem, hol lehet alkalmazni. Kis lakás, egy partició, CID átjelzés, minden
modul 100 méteren belül, és egy stabil, pontos központ.
Másra csak erős kompromisszumokkal alkalmas az biztos.
Gyakorlatilag ha nincs szükség több partició kezelésére, egy lakás, vagy kisebb ház vagyonvédelmi igényeit stabilan, hosszú távon kiszolgálja. A stay/away sok esetben elegendő, jól használható. Ok, azért egy sleep még beleférne, de én nem igazán találkoztam egyéb hibáival, hiányosságaival.
Súgjátok már meg nekem, mik azok a hibák amik ilyen alja kategóriába teszik.
Üdv.:czegany
előzmény: Lacy #51

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Re:Babyware
#53 2014. Február 04. - 21:07:51
0
egyéni zónát kb 3 perc alatt ráadásul a többi SP is tudja (megemgé :) ) és azokhoz pl a winload nem ad segítséget- jó tudom erre ott a babiver ...  :-X
Idézet
Megkérdi telefonon a tulaj hogy Manci néni kódja melyik és mi mert elfelejtette
na ez meg az a téma amit jobb nem feszegetni...  8)
IP100/150-et még SP-hez is ritkán inkább EVO-k tulajai kérik, bár most igaz mi igaz egyre több az SP-s is.
De egy se 4000-es, sőt
ha nem árérzékeny a buli, akkor nekem megéri azt a 3000 ft-ot hogy a 4000 helyett 5500 legyen

dsc-t meg jobb nem is emligetni..
előzmény: papppapa #52

Nem elérhető papppapa

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 213
Re:Babyware
#52 2014. Február 04. - 20:59:20
0
például egyéni zónákat programozni vagy esetleg van egy mentésed a komplett rendszerről amire bármikor szükséged lehet .Eestleg IP150-en keresztül átprogizol valamit , kódot veszel ki vagy adsz meg .
Megkérdi telefonon a tulaj hogy Manci néni kódja melyik és mi mert elfelejtette stb.stb.stb

Igen Deltonék szerint a tavalyi év slágere DSC 585 meg 1616 volt .Azért ez már valami ....
Ezek után kicsit sem csodálkoztam hogy elmaradt 2013-ban a szokásos év végi DSC "buli" a Római -parton .
Csak és kizárólag a kajáért mentünk mindig , mert azzal pótolták a műszaki hiányosságaikat ...
előzmény: Lacy #51

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Re:Babyware
#51 2014. Február 04. - 20:42:08
+1
De most őszintén...
Az eseménylista letöltésén kívül mi a bánat indokolná a PC használatát?
kézzel is kb 10 perc felütögetni, még LCD kezelő esetén is mert hogy abba azért illik bepöttyögni a zónaneveket.
Szóval szerintem teljesen felesleges ezzel sportolni.
Eseménylistát meg eddig még viszonylag simán tudtam letölteni SP4000-ről :D

A dösöcö 585 meg.... sok szégyene van a DSC-nek ez az egyik élenjáró  meg az, hogy még tán most is kapható? :)

Nem elérhető papppapa

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 213
Re:Babyware
#50 2014. Február 04. - 20:13:47
0
Nézd ahol a  DSC 585 még mindig labdába tud rúgni és versenyezni kell vele akkor inkább  SP4000 .Annál sokkal de sokkal jobb és amennyiben tudomásul vesszük a korlátait akkor nem rossz választás .Leszámítva a kapcsolati hibákat
előzmény: tati #49

Nem elérhető tati

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 53
Re:Babyware
#49 2014. Február 04. - 18:28:09
+1
Szerintem felejtsétek el az SP4000-et. Nem a BW-el van a baj, hanem ezzel a szarral. A kanadaiak pont erre a kelet-európai piacra szánták, ahol 1000 Ft-t különbségért már képes a gagyit venni a telepítő (és most elnézést attól, aki ezt szereli). SP5000-től kell indítani.

Nem elérhető papppapa

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 213
Re:Babyware
#48 2014. Február 02. - 14:30:30
0
Az áttöltési hiba kiküszöbölhető amennyiben nem csak az aktuális szakasznál töltöd át hanem  globálisan is . Az át nem töltődött nekem mindig piros keretben marad ami a gobális "Küldés"-sel megoldódik .Elméletileg , ezért szoktam mindig kilépni aztán a kritikus részeket visszaolvasni a panelról .Biztos ami biztos..Parafoséknál
előzmény: vlezlee #47

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
Re:Babyware
#47 2014. Február 02. - 14:21:19
0
Nem csak Te, SP4000 kimondottan instabilan kommunikál még a többihez képest is, sajnos nálam sokszor előfordul az is, hogy nem tölt át egyes memóriacímeket a programban meg áttöltöttnek jelzi :(
EVO panelekkel tökéletesen működik, a többivel egy rakás kaksi...
előzmény: papppapa #38

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!