Szerző Téma: Babyware  (Megtekintve 46649 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető lcseh

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 62
Re:Babyware
#16 2013. Május 13. - 22:17:44
0
Az infield sem ismeri fel ilyenkor...  csakhogy az upgrade legfőbb oka a TM40 volt, állítólag azzal bazi lassú.


előzmény: vlezlee #15

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
Re:Babyware
#15 2013. Május 10. - 11:34:18
0
legújabb in-field-el tedd vissza a 4.96-ost, azzal megy?
előzmény: lcseh #14

Nem elérhető lcseh

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 62
Re:Babyware
#14 2013. Május 10. - 10:29:40
0
Sziasztok,

Van egy SP4000 központom, amit frissítettem 5.10-re és azóta a Babyware "Control Panel not supported" üzenetet dob, valahányszor csatlakozni próbálok az account lapon.
Nem tudjátok mi okozza?

Ugyanakkor, ha újratelepítem a BW-t, és az adatbázisa üres, ( nem tudom miért ) valamikor tudok csatlakozni és programozható is a kp.
A használt szoftver verziója 2.0.31

Köszi,

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
Re:Babyware
#13 2012. November 23. - 19:39:56
0
Imperial: Amilyen áron adták nem csodálkozok rajta, pedig nekem személy szerint tetszett a kezdeményezés.
előzmény: Lacy #12

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Re:Babyware
#12 2012. November 22. - 22:45:34
+1
ez az egész bébiwer nem normális a paradox fejlesztőivel egyetemben...
én elég régi Paradox használó vagyok sőt de ez amit a programokkal művelnek kritikán aluli
A mai napig egy ócska DOS-os programmal kell Espritet programozni?? Nooormális?
Az új Winload-ok szarul néha sehogy nem hajlandók a régi központokkal működni, a megoldás, használ régi winloadot mondják a szakik, ráadásul úgy, hogy azonos adatbázisból így nem keletkezik zavar az erőben
ja milyen jó hogy az 1.0-tól az 5.5 winloadig agy 20 verzió volt, talán azért elég ha ebből 4-5 van telepítve a gépemen.
Imperiált meg már nem is fogsz próbálni ha eddig nem tetted mert szép csendben kimúlt....


előzmény: vlezlee #11

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
Re:Babyware
#11 2012. November 22. - 22:21:25
0
Nos, tesztelgettem a babyware-t (2.0.31-es verzió), de úgy néz ki az SP integráció valahogy nem tökéletes, akárhogy is javították a kommunikáció stabilitását :(
Már nem először futok bele, hogy valahol elakad a program feltöltés közben, majd hiba nélkül befejezi, de ilyenkor némely értékeket nem tölti át a központba, a szoftverben meg úgy néz ki, mintha áttöltötte volna :( Ma pl a rendszeres tesztjelküldési periódus nem ment át plusz az az opció, hogy a nyitásokat mindig küldje, ne csak riasztás után. Azért az nem normális, hogy winloaddal kell ellenőriznem, hogy a babyware rendesen feltöltött-e mindent.
Ugyanakkor SP4000-ekkel tökéletes, imperiallal nem próbáltam.

Nem elérhető Kovács József

  • Szakember
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 132
Re:Babyware
#10 2012. Május 23. - 21:20:30
0
Erre igaz szerintem az a mondás hogy " Jobb vót mint lett", mert  én nem értem a paradox fejlesztőket de a winload nekem szimpatikusabb mint a BabyWare , és nem tudom miért hagyták abba a gyártását néhány tipusnak, mert szerintem vevőt veszítenek, mert például sok embernek az Espirit 738 nagyon tökéletes volt.(Egy központ csere 2-3 kezelővel nem semmi) Mire egy új tipust megszoktunk már abba is hagyták a gyártását.

Nem elérhető mountainman

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 385
Re:Babyware
#9 2012. Május 21. - 18:48:40
0
http://www.powerbizt.hu/letoltesek
/PARADOX/szoftverek_letolt/BabyWare

Nem elérhető gabi0219

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 9
Re:Babyware
#8 2012. Május 21. - 16:42:42
0
Üdv valakinek nincs meg véletlenül a Babyware magyar nyelven, és win7-hez a driver
Köszönöm előre is

Nem elérhető gabi0219

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 9
Re:Babyware
#7 2012. Január 30. - 15:55:31
0
Igen ez így van a Babyware fogja átvenni a Winload szerepét. Majd ha összejön  :D
előzmény: Lacy #5

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!