Szerző Téma: GenesisPro 1580DN, GenesisPro 1564DN kamerák és egyéb GenesisPRO kamerák  (Megtekintve 4833 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető balusecurity

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 499
köszönöm meg próbálom majd akkor! tudja a Wdr-t is.
előzmény: klaci #12

Nem elérhető klaci

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 110
Mekk Elek megoldás, de egyedi esetekben beválhat.
Ha a kamerán belül nincs stabilizálva az infraledek tápfeszültsége, akkor megoldás lehet a túlvilágítás elkerülésére, hogy csökkented a tápfeszültséget. A kamera elektronikája még 5-7 V-ról is kiválóan elboldogul, a ledek esetében meg 1 V feszültségcsökkenés durván felezi a megvilágított távolságot.
Vagy egyszerűen kimaszkolod a fele ledet. :D
(Persze ha éjszaka messzebbre is látni kell, akkor egyik sem megoldás :( )
Ha a kamera tudja a WDR-t (Wide Dinamic Range) azt is bekapcsolhatod, de az én tapasztalataim szerint az általában a minőség rovására megy éjjel is, meg nappal is. Egy próbát megér.

előzmény: balusecurity #11
« Utoljára szerkesztve: 2013. Május 20. - 09:07:15 írta klaci »

Nem elérhető balusecurity

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 499
köszönöm! én  merem ajánlani mert jó szerintem! itt szerintem a magasság a baj vagy is hogy a kamera nagyon meg közelíthető,mert nem tudtam jobb helyre tenni,Mikor  próbáltam  le volt  szerelve akkor jó volt,de nem is mentem olyan közel hozzá,
előzmény: vagyok #10

Nem elérhető vagyok

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 39
A beállításokban sajnos még nem tudok segíteni, mert én még csak érdeklődöm ezután a kamera után.
Nem volt még a kezemben ilyen, sőt még egyetlen GenesisPro eszköz sem.
Amúgy más forrásból is jókat hallottam róla, és nagy valószínűséggel bevállalok egyet ismerkedési céllal.  :)
Ha már saját tapasztalataim is lesznek vele, akkor jelezni fogom, hogy mire jutottam.

előzmény: balusecurity #8

Nem elérhető balusecurity

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 499
a közeledő ember arcát olyan 5-méterig lehet megismerni ha közelebb megy a kamerához már nem.ez kis udvaron van, kocsi bejárónál.

Nem elérhető balusecurity

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 499
szia! hú hogy milyen fokusszal van ha jól emlékszek ezek a beállitások vannak:2,8mm-en van hogy nagy láto szög legyen magasság kb:2.5m,elég alacsony. többi beállitásra pontosan nem emlékszek.de ha leírod mit hová tegyek mit állitsak az osd-ben azt megköszöném!
előzmény: vagyok #7

Nem elérhető vagyok

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 39
3IN1 kérdés:  :)
Jelenleg milyen magasan van a kamera, milyen fókusszal van beállítva az objektíved, és éjszaka mekkora távolságon belül lehet -még/már- felismerni a közeledőt (arcát)?

előzmény: balusecurity #6

Nem elérhető balusecurity

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 499
Nekem egy 1564-es van itthon. Nagyon jó! és az Ir-az nagyon jó benne. bár nekem az egyetlen gondom hogy hiába van a Smart ir-be löve ha közel megyek annyira fehér lesz az arcom hogy nem lehet fel ismerni,de lehet az a baj hogy alacsonyan van a kamera és túl közel tudok menni hozzá,
Dvr-is Gpro 8-ch,s még a régebbi a 6308 ad-f es. de jó. nincs vele gond.

Nem elérhető czegany

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 316

Nem elérhető czegany

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 316
Pont azt a kettőt ajánlanám kültérre, vagy esetleg Sunellt.
Itthon is Gpro rögzítőm van. Jó, olcsó, megbízható. Ja, és normális a képminősége, jó a hálózati elérése.
Én nagy(ob) tételbe veszem, elég jó áron, de a neten is majdnem olyan jó árak vannak sajna.
Én a 1564-et javasolnám, és azt, hogy 24v-ról tápláld meg.
előzmény: vagyok #3

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!