Szerző Téma: GenesisPro 1580DN, GenesisPro 1564DN kamerák és egyéb GenesisPRO kamerák  (Megtekintve 4834 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető balusecurity

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 499
köszönöm meg próbálom majd akkor! tudja a Wdr-t is.
előzmény: klaci #12

Nem elérhető klaci

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 110
Mekk Elek megoldás, de egyedi esetekben beválhat.
Ha a kamerán belül nincs stabilizálva az infraledek tápfeszültsége, akkor megoldás lehet a túlvilágítás elkerülésére, hogy csökkented a tápfeszültséget. A kamera elektronikája még 5-7 V-ról is kiválóan elboldogul, a ledek esetében meg 1 V feszültségcsökkenés durván felezi a megvilágított távolságot.
Vagy egyszerűen kimaszkolod a fele ledet. :D
(Persze ha éjszaka messzebbre is látni kell, akkor egyik sem megoldás :( )
Ha a kamera tudja a WDR-t (Wide Dinamic Range) azt is bekapcsolhatod, de az én tapasztalataim szerint az általában a minőség rovására megy éjjel is, meg nappal is. Egy próbát megér.

előzmény: balusecurity #11
« Utoljára szerkesztve: 2013. Május 20. - 09:07:15 írta klaci »

Nem elérhető balusecurity

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 499
köszönöm! én  merem ajánlani mert jó szerintem! itt szerintem a magasság a baj vagy is hogy a kamera nagyon meg közelíthető,mert nem tudtam jobb helyre tenni,Mikor  próbáltam  le volt  szerelve akkor jó volt,de nem is mentem olyan közel hozzá,
előzmény: vagyok #10

Nem elérhető vagyok

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 39
A beállításokban sajnos még nem tudok segíteni, mert én még csak érdeklődöm ezután a kamera után.
Nem volt még a kezemben ilyen, sőt még egyetlen GenesisPro eszköz sem.
Amúgy más forrásból is jókat hallottam róla, és nagy valószínűséggel bevállalok egyet ismerkedési céllal.  :)
Ha már saját tapasztalataim is lesznek vele, akkor jelezni fogom, hogy mire jutottam.

előzmény: balusecurity #8

Nem elérhető balusecurity

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 499
a közeledő ember arcát olyan 5-méterig lehet megismerni ha közelebb megy a kamerához már nem.ez kis udvaron van, kocsi bejárónál.

Nem elérhető balusecurity

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 499
szia! hú hogy milyen fokusszal van ha jól emlékszek ezek a beállitások vannak:2,8mm-en van hogy nagy láto szög legyen magasság kb:2.5m,elég alacsony. többi beállitásra pontosan nem emlékszek.de ha leírod mit hová tegyek mit állitsak az osd-ben azt megköszöném!
előzmény: vagyok #7

Nem elérhető vagyok

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 39
3IN1 kérdés:  :)
Jelenleg milyen magasan van a kamera, milyen fókusszal van beállítva az objektíved, és éjszaka mekkora távolságon belül lehet -még/már- felismerni a közeledőt (arcát)?

előzmény: balusecurity #6

Nem elérhető balusecurity

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 499
Nekem egy 1564-es van itthon. Nagyon jó! és az Ir-az nagyon jó benne. bár nekem az egyetlen gondom hogy hiába van a Smart ir-be löve ha közel megyek annyira fehér lesz az arcom hogy nem lehet fel ismerni,de lehet az a baj hogy alacsonyan van a kamera és túl közel tudok menni hozzá,
Dvr-is Gpro 8-ch,s még a régebbi a 6308 ad-f es. de jó. nincs vele gond.

Nem elérhető czegany

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 316

Nem elérhető czegany

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 316
Pont azt a kettőt ajánlanám kültérre, vagy esetleg Sunellt.
Itthon is Gpro rögzítőm van. Jó, olcsó, megbízható. Ja, és normális a képminősége, jó a hálózati elérése.
Én nagy(ob) tételbe veszem, elég jó áron, de a neten is majdnem olyan jó árak vannak sajna.
Én a 1564-et javasolnám, és azt, hogy 24v-ról tápláld meg.
előzmény: vagyok #3

Nem elérhető vagyok

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 39
Szia, köszönöm az infót.
Az már tényleg jelent valamit, ha valaki az általa ajánlott eszközt használja a saját otthonában is.  :)
Így mindenképpen hitelesebb egy-egy termék mellett érvelni.
- A kamerát milyen DVR-rel használod? Az is GPRO?
- Melyik általad letelepített GenesisPRO kamerát ajánlanád még kültéri használathoz?

Feltételezem, Te közvetlenül a hazai disztribútortól (gyártatótól) szerezted be, mert azt írtad, hogy gyanúsan olcsó volt.
Az egyéb hazai kínálatot tekintve én nem mondnám már nagyon olcsónak, bár nem ismerem a Szatellit átadási árait.


előzmény: czegany #2

Nem elérhető czegany

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 316
Szia!
1564Dn-em van itthon a saját házamnál (aki ismer, az tudja, hogy ez már jelent valamit). Már az otthoni rendszert is pakolom át ip-re, de a gpro még maradt. Normális kamera, egész jó optikával. Tényleg be lehet élesre állítani a képet Ir-nél is. Na ez tényleg bevilágítja a hátsó udvart (25m). Ez az első olyan kamerám, ami nagyjából hozza a specifikációt. Ajánlom, tényleg jó.
Összeségében a Gpro termékeit óvatosan kezdem el vásárolni, mert gyanúsan olcsó volt. Ma már, sok letelepített rendszer után azt is mondhatom, hogy nagyon (gyanúsan) kevés hibájuk van. Ha telepítéskor elindul, úgy is marad.

Üdv
előzmény: vagyok #1

Nem elérhető vagyok

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 39
Milyen tapasztalataitok vannak ezekkel a kültéri kamerákkal?
Mennyire tiszták/szépek a képeik? Nappal, éjszaka?
Felmerültek a telepítésük közben problémák?
A tudásuk minden tekintetben megfelel az adatlapokon leírtaknak?
Meghibásodási arányok?
Az esetleges garanciális problémák mennyire könnyen és rugalmasan kerülnek megoldásra?
Bármi egyéb velük kapcsolatban, amire érdemes odafigyelni?

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!