Szerző Téma: GenesisPro 1580DN, GenesisPro 1564DN kamerák és egyéb GenesisPRO kamerák  (Megtekintve 4835 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető vagyok

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 39
Szia, köszönöm az infót.
Az már tényleg jelent valamit, ha valaki az általa ajánlott eszközt használja a saját otthonában is.  :)
Így mindenképpen hitelesebb egy-egy termék mellett érvelni.
- A kamerát milyen DVR-rel használod? Az is GPRO?
- Melyik általad letelepített GenesisPRO kamerát ajánlanád még kültéri használathoz?

Feltételezem, Te közvetlenül a hazai disztribútortól (gyártatótól) szerezted be, mert azt írtad, hogy gyanúsan olcsó volt.
Az egyéb hazai kínálatot tekintve én nem mondnám már nagyon olcsónak, bár nem ismerem a Szatellit átadási árait.


előzmény: czegany #2

Nem elérhető czegany

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 316
Szia!
1564Dn-em van itthon a saját házamnál (aki ismer, az tudja, hogy ez már jelent valamit). Már az otthoni rendszert is pakolom át ip-re, de a gpro még maradt. Normális kamera, egész jó optikával. Tényleg be lehet élesre állítani a képet Ir-nél is. Na ez tényleg bevilágítja a hátsó udvart (25m). Ez az első olyan kamerám, ami nagyjából hozza a specifikációt. Ajánlom, tényleg jó.
Összeségében a Gpro termékeit óvatosan kezdem el vásárolni, mert gyanúsan olcsó volt. Ma már, sok letelepített rendszer után azt is mondhatom, hogy nagyon (gyanúsan) kevés hibájuk van. Ha telepítéskor elindul, úgy is marad.

Üdv
előzmény: vagyok #1

Nem elérhető vagyok

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 39
Milyen tapasztalataitok vannak ezekkel a kültéri kamerákkal?
Mennyire tiszták/szépek a képeik? Nappal, éjszaka?
Felmerültek a telepítésük közben problémák?
A tudásuk minden tekintetben megfelel az adatlapokon leírtaknak?
Meghibásodási arányok?
Az esetleges garanciális problémák mennyire könnyen és rugalmasan kerülnek megoldásra?
Bármi egyéb velük kapcsolatban, amire érdemes odafigyelni?

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!