Szerző Téma: Kültéri megfigyelés: IR kamerák vs. hagyományos box kamerák +megvilágítással  (Megtekintve 5448 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
A rögzítők túlnyomó többsége is 12V-al működik........... 8) :o
előzmény: Janó #13

Nem elérhető SLC

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 757
Bocs nem is kerestem,mert közben főállást vűáltottam és nemnagyon értem rá, de jövő héten neki látok megkeresni!
előzmény: vagyok #12

Nem elérhető Janó

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 365
    • Tecnoalarm Disztributor
Vásároltam én is 8-as kameratápot, igaz az akku nélküli fajtát és úgy oldottam meg, hogy kis számítógépes szünetmentesre (500 VA) tettem a kameratápot és a rögzítőt is. Tökéletesen működik és a rögzítőnek is van egy kis áthidalási ideje.....

Nem elérhető vagyok

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 39
@SLC:
Sikerült előkerítened azt a tanulmányt, amit a IR ledek korai elhalása és a megfigyelt terület zöld növényei összefüggésével kapcsolatban említettél?

előzmény: SLC #2

Nem elérhető vagyok

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 39
Nekem, aki inkább felhasználói oldalról közelítem meg a feladatott (mert idevágó szakmai tapasztalataim nincsenek), egyszerűbb megoldásnak tűnik választani egy megfelelő méretű-teljesítményű komplett központi szünetmentes tápegységet (pl. egy ilyet, vagy egy ilyet), aminek az egyik aljzatába hagyományos módon becsatlakoztatom a rögzítő egységet, a többibe pedig a kamerák tápegységeit (pl. ilyet, vagy ilyet) majd ezekhez megfelelő táposztón (pl. ilyenen) keresztül csatlakoztatom a kamerákat. Szóval nekem ez egyszerűbbnek tűnik egy szünetmentes tápellátású rendszer összeállítására, mert csak fogom és összedugom az egységeket, ahelyett, hogy kábeleket kellene bekötözgetnem és egyebek...

De szakmailag mennyire jó-korrekt-üzembiztos megoldás ez?
Hol az esetleges hiba a gondolatmenetemben?
előzmény: klaci #6

Nem elérhető klaci

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 110
Részt vettem a bemutatóján, teljesen meggyőző volt.
A prezentőr(ezt a szót, hogy alkottam?) szándékosan előidézet mindenféle hibát.
Rövidzár, egyik akku , másik akku , mindkét akku fordított polaritás mindent jól viselt a táp.
Engem meggyőzött. Az ára pedig ajánlott, azaz ez van a nem szerződött emberkék és laikusok felé kikommunikálva. (na mégegy szép magyar szó  :-[ ).
De a választás joga mindenkit megillet.
előzmény: klaci #6

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Ugyan szemelyesen nem ismerem a cuccot,de a spec. pont azt irja,hogy 4db 12V-os kimenet a kameraknak es 13,8V az akkunak.
Ja es nincs olyan,hogy legidealisabb. Hiszen az idealis a mindenkori legjobb 8)
Ugyanez igaz az optimalisra is. De ez csak az en szorszal hasogatasom.
előzmény: szaki21 #8

Nem elérhető szaki21

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 17
Ezzel csak az a baj,hogy az akkutöltés miatt még mindíg 13,8V dc.a tápfesz.

És nem 12,2V ami a legideálisabb megoldás a kameráknak.
Amúgy nem rossz csak kicsit drága.


előzmény: szaki21 #5

Nem elérhető SLC

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 757
Hely és lehetőség szerint igen, ez a jó megoldás!
 
 
előzmény: klaci #6

Nem elérhető klaci

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 110

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!