Szerző Téma: Milyen mobil/autós kamerát ajánlotok, ami SD kártyára rögzít?  (Megtekintve 5009 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Trichie

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 15
autós kamerában ilyen van amit más célra is lehet használni, viszont ennyiért ez nem tűnik megbízható és jó szerkezetnek...
http://www.ebay.com/itm/Mini-HD-Cam-Camera-DV-MD80-Y2000-Camcorder-w-4GB-8GB-16GB-32GB-TF-Card-Reader-/170901357888?pt=LH_DefaultDomain_0&var=&hash=item27ca83c540
előzmény: Komi #58

Nem elérhető balusecurity

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 499
ez egy Sd-kártyás kamera ilyet találtam netten:

http://www.lealkudtuk.hu/biztonsagi-kamera-rogzitovel-ajandek-8gb-sd-1547440518

bár nem hiszem hogy sokat lehet várni tőle. Este meg szerintem jó ha 8-10m tud az infrája.



itt meg vadkamerák vannak de hogy milyenek passz,
http://www.mobilkamera.hu/?gclid=CPWBprf8_LgCFc5V3godPC0AZg
« Utoljára szerkesztve: 2013. Augusztus 14. - 14:49:54 írta balusecurity »

Nem elérhető Trichie

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 15
nem baj ha 25ezer alatt nem tudok megúszni egy ilyen SD kamerát csak tudjak végre típusra keresgélni:) vadászkamera szerintem fogja érdekelni a haveromat.

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
nem az AVI zárja ki
a divx vagy az xvid is avi csak éppen mpeg4 tömörítésű
Az avi egy konténerformátum (mint pl az mkv is) a tömörítetlen avi ami nagy méret.
Eszköz függő hogy tud-e tömöríteni, mert ahhoz  azért jelentősebb proci meg memo kell na meg a licencét is meg kell venni a tömörítő kódeknek

előzmény: Komi #63

Nem elérhető Komi

  • Szakember
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 134
off:
Az AVI miért is zárja ki a tömörített formátumot?
előzmény: klaci #62

Nem elérhető klaci

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 110
Az olcsó "autóskameráknál" arra kell vigyázni, hogy AVI-ban rögzítenek, tehát nincs tömörítés, és a 32 GB-os SD-re cca. másfél óra fér rá, utána felülír, vagy kikapcsol. A "vadászkamerát" már 60-80 $-ért is
kapsz , de jellegénél fogva általában 9 méternél messzebre hatástalanok, (a kilenc is inkább hat) ugyanakkor mivel PIR-el vannak szerelve, gyakorlatilag egész nyáron át kinn hagyhatod egy 32 GB-os kártyával.
« Utoljára szerkesztve: 2013. Augusztus 13. - 20:11:42 írta klaci »

Nem elérhető r2d2

  • Szakember
  • Teljes tag
  • *****
  • Hozzászólások: 92
igen, mert ez egy jópofa webkamera csak, kell hozzá a pc is  :o
kültéri körülmények között, áram nélkül, 25000 Ft alatt nem lehet megúszni, lehet kitenni autós kamerát ahogy a kolléga írta az van már 6000Ft körül, de nem hiszem, hogy túlélne pár napot a susnyásban....
előzmény: Trichie #60

Nem elérhető Trichie

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 15
Én valami olcsóbbra gondoltam és nem ilyen terepszínű vadászkamerára, hogy mégis lássátok ehhez hasonlót:
http://www.ebay.com/itm/Digital-Video-Recorder-TF-Micro-SD-Card-Slot-Recording-CCTV-Security-CMOS-Camera-/290956983713?pt=US_Security_Cameras&hash=item43be633da1
viszont ennek se saját aksija és a bekötését sem értem mivel csak egy USB kábelt látni a háttérben...
előzmény: r2d2 #59

Nem elérhető r2d2

  • Szakember
  • Teljes tag
  • *****
  • Hozzászólások: 92
Magyarországon nem kapni, de kinából megérkezhet a megoldás:  vadász kamera


előzmény: Trichie #57

Nem elérhető Komi

  • Szakember
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 134
Ha olcsó kell, akkor lehet, az autós kamerák között kellene keresgélni.
Vannak ugyan ip kamerák, vagy wifi-s ip kamerák, de én legalábbis aksissal nem találkoztam.
Persze csináltunk már ilyen rendszert, de költségesebb, mint a fent említett autós kamera (dvr).

Kell egy megfelelő ip kamera, illetve egy akkumulátor, esetleg tápegység, megfelelő dobozban, védelemmel, a helytől függően.
előzmény: Trichie #57

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!