Szerző Téma: Paradox Spectra  (Megtekintve 40961 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Wineman

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 167
Re:Paradox Spectra
#45 2015. Október 31. - 17:55:26
0
Én is hasonlóra gyanakodok. Vagy be se kapcsolta, csak úgy emlékszik, vagy a távirányítóval kinyitotta... Csak mivel ismerős, óvatosan kell vele közölni, hogy a képességei nem a régiek.
előzmény: kero #44

Nem elérhető kero

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 450
Re:Paradox Spectra
#44 2015. Október 31. - 11:14:29
0
"... élesíti a riasztót, még az ajtóban is hallja, hogy pittyeg..."
Én azért ezeket az ügyfél "beszámolókat" fenntartással fogadom.
Volt már nekem is hasonló, aztán kiderült, hogy nyitott ajtónál próbáltak élesíteni, sípolni ugyan sípolt a kezelő, de természetesen nem úgy, ahogyan kellett volna.


előzmény: Wineman #42

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
Re:Paradox Spectra
#43 2015. Október 31. - 10:07:47
0
Automatikus kikapcsolás opció nincs, nagy valószínűséggel a távirányító kikapcs gombját nyomja meg.
előzmény: Wineman #42

Nem elérhető Wineman

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 167
Re:Paradox Spectra
#42 2015. Október 31. - 09:23:38
0
Üdv!
Van egy ügyfelem - egy idősebb hölgy - akinél állítólag már másodszor fordul elő, hogy élesíti a riasztót, még az ajtóban is hallja, hogy pittyeg és amikor hazaér nincs élesítve. Na ezt nem nagyon akarom elhinni. A programját majd csak hétfőn tudom megnézni. Esetleg találkozott már valaki ilyennel? A rendszer: SP5500 +RTX3+rádiós érzékelők és kezelő és van egy REM2-es távirányítója is. Be lehet egyáltalán állítani automatikus kikapcsolást? Én nem láttam sehol, meg hülyeségnek is tartom.
Azért hétfőn, ha kimegyek hozzá, nézek egy eseménynaplót, bár ennek nem olyan részletes, mint az EVO-nak, abból több minden kiderül...
előzmény: handras #41

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
Re:Paradox Spectra
#41 2014. November 28. - 16:27:43
0
Pédául, mert ők, se hagynak elég margin-t  a telepítőknek.
előzmény: vlezlee #39

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Re:Paradox Spectra
#40 2014. November 26. - 06:58:27
+1
régi történet és sok indok majd egyszer leírom vagy elmesélem :)
előzmény: vlezlee #39

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
Re:Paradox Spectra
#39 2014. November 26. - 00:12:59
0
Miért utálod ennyire a deltont?
előzmény: Lacy #37

BalintR

  • Vendég
Re:Paradox Spectra
#38 2014. November 25. - 23:15:31
0
A Cerberus ADI-jában is ilyen csatlakozó van, 20 év alatt egyszer volt kontakt hiba a területemen. Ezek szerint van akinek sikerül. :)
előzmény: Lacy #37

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Re:Paradox Spectra
#37 2014. November 25. - 19:58:24
0
Mi ez a fostalicska???  :o :o
Anno 1990-ben az ellen lop cég az AEI RSSI mini (ha még emlékszik valaki erre a központra :) ) próbálkozott hasonló sorkapocspótló szarivadékkal, és mikor 1 héten belül az ÖSSZES központot visszavitték a telepítők, hogy az kösse be akinek 8 anyja volt, akkor nagyon hamar leszoktak erről.
Amúgy több helyen is, pl Izraelben vagy Angliában nem kötelező a szabotázsvédelem.
Az is akkortájt volt hogy cimbi berendelt egy rakat Crow MH10-et és azt is elrontották és szabotázs nélküli verzió jött.
Nem küldte vissza hanem mi forrasztattunk bele kapcsolót és sorkapcsot, mert olcsóbb volt mint küldözgetni :) na meg gyorsabb is.

Ja igen a Delton meg kb az összes riasztóbolt pont akármi után jön közvetlenül oda szagember nem jár szvsz ....
előzmény: biro67zoltan #36

Nem elérhető biro67zoltan

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 105
Re:Paradox Spectra
#36 2014. November 25. - 19:32:58
0
Ez meg néhány SASO infra a Deltonból. Rendeltem 10 darabot, mondván kipróbálom őket milyenek. A 10-ből 5 db ilyen volt!! :o
előzmény: biro67zoltan #35

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!