Szerző Téma: Tudnátok ajánlani megbízható összetevőket? (ipcam)  (Megtekintve 7633 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető mot

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 305
Sajnos ez annak az esete - ami bárhol előfordulhat a műszaki életben, nem csak a biztonságtechnikában - hogy a cucc univerzális ugyan, de csak ezzel-és-ezzel működik jól!  >:( Az ember meg örül, ha előre hall az ilyesmiről és nem a saját bőrén kell megtapasztalja.

OFF
vg: Mint ugye a CID vs. 4/2, ami verziófüggő!  ;D
ON
előzmény: vlezlee #29

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
Már nem tudom melyikre mondta a forgalmazó, hogy ugyan POE-s nek van hirdetve a cucc, de csak a saját POE tápfeladójával működik POE switch-el nem.
előzmény: vg #25

Nem elérhető bcslaci

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 672
Wifi motyók is többféle POE feszültséget használnak, például az Ubik 24 voltosak, a Deliberant 18 vagy 24 voltos.
előzmény: vg #27

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Amúgy ez tényleg új infó nekem, köszi.
Bár a 24V-os kimenetű PoE táplálás szerintem nem szabványos és ilyen PoE switch-et sem láttam még (tán csak a folyamatirányítás mellé integrált kamerák esetén lehet hasznos, mert ott jellemzően 24V-ot használnak):
http://www.agendaage.hu/tudasbazis/poe_rendszerek_megoldasok/szabvany_8023_poe_kapcsan

Persze a HD-TVI jel sem szabványos, mégis használjuk....
előzmény: syn7h37ic #26

Nem elérhető syn7h37ic

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 456

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Ismét újat hallok?
Adhatnál egy linket olyan kameráról ami csak 12V-os PoE-ról megy, én még sose láttam, hallottam ilyen termékről, de 12V-os PoE szabványról se..
 :o
előzmény: vlezlee #24

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
A kamerák milyen szabványú POE-t tudnak?
Sajnos erre is figyelni kell, mert van POE szabvány több feszültségszintre, illetve vannak olyan kamerák, amik 12V-ot igényelnek POE-n, ami csak a saját splitterével működőképes.
előzmény: criwille #18

Nem elérhető BeniJoe

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 46
Ugyan ezeket a típusú switch-eket használom! Olyan már előfordult, hogy egy-két port meghibásodott, de a többi rendben üzemelt. Én azt javasolnám, hogy a problémás portra is végezz egy mérést (minden párt), ha itt nincs feszültésg ingadozás és minden a helyén van akkor a splittered a hunyó, próbálj meg egy másik splittert is rátenni a portra, ha továbbra is ugrál a feszültség nagy a valószínúsége , hogy a portod a rossz.
előzmény: criwille #22

Nem elérhető criwille

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 2
switch tl-sf1008p - UTP (cat6 R&M freenet tesztelve műszerrel, két kamera a switch-en jelenleg is megy) - IIP-poE11R 12V DC splitter - kamera (fogyasztás 300mA) Harmadik splitter rádugásakor terhelés (kamera nélkül)
már ugrál a feszkó (műszer 0-16V) switch poE LED felvillanások (túlterhelést jelző piros LED csöndben van)

Nem elérhető BeniJoe

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 46
Állítható a splitterek feszültsége? Én ezeket ellenőrizném először. Pontosan milyen típusokat használsz?
A POE SW általában priorálja a portokat, ha nagyon túlterheled!
előzmény: criwille #18

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!