Szerző Téma: Satel Integra + ETHM-1  (Megtekintve 37093 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re:Satel Integra + ETHM-1
#43 2013. Július 11. - 20:43:53
0
Köszi, de semmi változás! Csatlakozik, bejön az óra, aztán 10 másodperc múlva: "Broken pipe. Try again?" :-/
előzmény: vg #42

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Re:Satel Integra + ETHM-1
#42 2013. Július 11. - 20:27:28
0
mobileKPD2-Light, Market. Ügyfélnek iOS-en is fut rendesen. A régi 1.6-os Android is futott rendesen, csak előfordult, hogy 1-1 gombnyomást nem vett észre, ergo mindig ellenőrizni kellett, hogy végrehajtotta-e az adott funkciót. Ez most csak olyankor fordul elő, ha megállás nélkül adom neki az infót és nem várom meg az almenükbe való belépést.
előzmény: eXtra #41

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re:Satel Integra + ETHM-1
#41 2013. Július 11. - 11:00:25
0
Nekem 2.3-as Android alol stabilan megy. Fel evvel ezelott volt egy program frissites androidra,azota nincs olyan,hogy ne vegyen eszre 1-1 gombnyomast.
Melyik programot használod? Honnét töltötted le és melyik verziót?

Én régebben rengeteget szívtam  vele, de billentyűzet megjelenítése és az idő beolvasásánál tovább egyik telefon sem jutott, utána pedig hibaüzenettel dobálta el a kapcsolatot, úgyhogy ráhagytam, viszont örülnék neki, ha azóta már működne.  :)
előzmény: vg #37

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Re:Satel Integra + ETHM-1
#40 2013. Július 11. - 10:44:12
0
OK. Jobban is jársz, mert akkor beállíthatod az óra szinkront (NTP) valamelyik atomórához. Nekem a D-link-é jött be, a KFKI-é havi 1-2-szer nem elérhető.
előzmény: TCsaba #58

Nálam a 84.2.46.19 (ntp.telekom.hu) évek óta gond nélkül megy.  ::eljen::
előzmény: vg #59

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Re:Satel Integra + ETHM-1
#39 2013. Május 31. - 06:40:53
0
OK. Jobban is jársz, mert akkor beállíthatod az óra szinkront (NTP) valamelyik atomórához. Nekem a D-link-é jött be, a KFKI-é havi 1-2-szer nem elérhető.
előzmény: TCsaba #58

Nem elérhető TCsaba

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 79
Re:Satel Integra + ETHM-1
#38 2013. Május 30. - 21:18:19
0
Köszi a választ VG!
 
Nem sokára lehet föl kell tennem egy ETHM-et egy Integrához. A központról megy az udvari világítás és a kapumozgatás is.
 
Még lehet igénybe veszem a segítségedet, ha nem gond.
előzmény: vg #51

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Re:Satel Integra + ETHM-1
#37 2013. Május 30. - 18:28:35
0
Nekem 2.3-as Android alol stabilan megy. Fel evvel ezelott volt egy program frissites androidra,azota nincs olyan,hogy ne vegyen eszre 1-1 gombnyomast.Tobb panelleal is stabilan muxik.
Es ugye elonye,hogy nem kell taviranyitot venni,egy modulon keresztul elerem mobillal,pc-vel,felugyeleti szoftverrel es tavtoltessel is....
előzmény: TCsaba #47

Nem elérhető TCsaba

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 79
Re:Satel Integra + ETHM-1
#36 2013. Május 30. - 06:48:26
0
Használ Satel ETHM-1 modult Integra központok távoli elérésére Androidos, vagy Windowsphone-os telefonon keresztül közületek, vagy esetleg telepített ilyet?

Nem elérhető JAttila

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 5
Re:Satel Integra + ETHM-1
#35 2011. December 08. - 19:18:38
0
Hat sikerult felpockolni az ethernetkartyat :).
A kabel ok volt. Egyetlenegy dolgot neztem el a legfontosabbat. A dloadX kulcs helyett a DloadX azonositot irtam be :(
De legalabb a legujabb firmware fut a krtyan, kosz a jo infokat a forumon
előzmény: JAttila #34

Nem elérhető JAttila

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 5
Re:Satel Integra + ETHM-1
#34 2011. December 06. - 19:53:02
0
Hja osszeforrasztottam a leiras alapjan. Most hogy felraktam az uj 1.05os ethm firmwaret azt irja ha rs232 keresztul csatlakozom a panelre:
PC AZONOSITOJA NEM EGYEZIK A PANEL ADATAIVAL. Kommunikacio nem hozhato letre.
Ujrainditas utan is ez van. Torolnom kell a teljes beallitast ?
előzmény: vg #33

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!