Szerző Téma: DSC 5020 gondok.  (Megtekintve 11116 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

BalintR

  • Vendég
Re:DSC 5020 gondok.
#36 2013. Szeptember 17. - 06:58:40
0
Ritkán jövök, és lehet, hogy már a telót is megcsináltad, de gondoltam szólok, hogy a DSC kp. nem tud SMS-t küldeni, legjobb esetben is csak tárcsáz, ha beállítottad a kommunikátort. Amíg minden FFFF-en van, addig viszont az se csinál semmit...
előzmény: DodyG #25

Nem elérhető DodyG

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 24
Re:DSC 5020 gondok.
#35 2013. Szeptember 15. - 18:40:51
0
:)
na, embörök! :)

 mindenkinek köszi a segedelmet, már csak a telós résszel van gond, a riasztót TELJESEN átprogramoztam... :)
most szépen műxik, teljesen tudja, amit kell, legalábbis kipróbáltam, és sztem tudja... :)

 örülök, h itt voltam, bocs a zavarásért mindenkitől, sziasztok, mindenkinek további csakis a legjobbféléket, sok sikert és szerencsét, jó éjt is:

Dody
:)))

előzmény: DodyG #34

Nem elérhető DodyG

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 24
Re:DSC 5020 gondok.
#34 2013. Augusztus 21. - 22:56:46
0
hehe... :D
egy ismerős most telózott, elolvasta az itteni működésemet... :D
illetve :(

 azt mondta, h próbáljam  meg újra megkérdezni, h TI hogy állítanátok be, és írjam le a paramétereket... :)
mondtam Neki, h ez kb megvolt, de a program nélkül nem hiszem, h egy újabb "rövid" leírás segítene...

 mára ennyi, és azt hiszem, h tényleg hagyom lassan a témát...
vagyis lehet, szerzek egy központot, vagy valami, és addig gyötörködök, amíg nem megy... :)
ha szerzek hozzá 2-3 eszköszt is, akk teljesen le tom próbálni... :)

 de ez megint vagy huszon-harminc ezres lenne, amennyim kb 2 hónap alatt se igazán jön össze, de hát... :)
ezek a cuccok úgyis megmaradnak, és majd felpakolom magamnál otthon... :)

 vagy másik lehetőség:
NEKIK veszek valami akciós vaterás cuccot :) , azt teszem fel, és az Ő központjukon kísérletezek itthon, addig meg Náluk marad az új cucc...
Utána minden vissza, és akk nekem lesz új cuccom, Nekik meg egy üzemelő régi... :)
Bár baromira nem akartam csavarhúzót a kezembe venni... :(

 Sztem lassan tényleg elhúztam, köszi az eddigieket, mindenkinek további legjobbféléket, sok sikert és szerencsét is, jó egészséget:

Dody
:)

előzmény: DodyG #33

Nem elérhető DodyG

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 24
Re:DSC 5020 gondok.
#33 2013. Augusztus 21. - 22:47:59
0
UI: és mivel megint hetek tellnek el a visszatérésem előtt...
 hát, azt hiszem, megint sikítva fogok fel-alá rohangálni, h megint nem értem, és megint mi mit jelent... :(

:) :) :)

előzmény: DodyG #32

Nem elérhető DodyG

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 24
Re:DSC 5020 gondok.
#32 2013. Augusztus 21. - 22:45:14
0
:D
egyperces:
ÉN elolvastam, és értelmeztem... :)
TE is elolvastad, amit írtam?? :O
értelmezted is? :)
/jó, viccnek korrekt volt, csak nem értem a problémát... :)/

1: ami a papírokon van, annak kb SEMMI köze a gépen lévő látványhoz... :)
/az alapbeállítások OK-k, azokkal, rmeélem, nincs is baj... :) /

2: ami a GÉPen, a képernyőn van, AZZAL van a baj, illetve azzal, h amit beállítottam, AZZAL nem megy a rendszer úgy, ahogy én beállítottam... :)

összefoglalva:
iszonyatosan nagy az eltérés a papírokon és a programban olvasható dolgok között, ott, ahol már nem volt értelmezhető alap-beállítás. :)
az is iszonyat, h a papíros dolgok tényleg kb egy "felhasználói" szinten megálltak, a programban lévő dolgok meg kb már mérnöki szinten lehetnek, ha jól sejtem.

nem gondolom, h jó 5let lenne egy full reset, és a program ellenére a papírokból, kézzel, kezelőn felprogramozni egy ezer érzékelős rendszert, amikor egy félé fizetésem elment a kiegészítő cuccokra... :(

előzmény: vlezlee #31

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
Re:DSC 5020 gondok.
#31 2013. Augusztus 21. - 21:59:52
0
Ha elolvastad, akkor már csak az értelmezés van hátra ;)
előzmény: DodyG #30

Nem elérhető DodyG

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 24
Re:DSC 5020 gondok.
#30 2013. Augusztus 21. - 21:00:33
0
:)
Sajnos, NEM tudom leírni röviden. Amit tudtam, leírtam, viszont mivel itt, ahogy látom, nem túl sokan látjátok magát a programot, tehát biztosan segítenétek, csak enélkül nem igazán megy, szintén ahogy látom... :)

 Mert elolvastam minden programozós dolgot, közben psza valami be is villant emlékeimből, de ez a program sokkal több mindent mutat, és kissé megkavart... :)

előzmény: H. József #29

Nem elérhető H. József

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 102
Re:DSC 5020 gondok.
#29 2013. Augusztus 21. - 20:20:03
0
Reméljük sikerülni fog, mármint a DSC programozás. Ha kell még segítenénk is szívesen, mint ahogy néhány oldallal ezelőtt jelezték is néhányan, de jobb lenne a kalandregényről áttérni az egypercesekre! ;)
előzmény: DodyG #28

Nem elérhető DodyG

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 24
Re:DSC 5020 gondok.
#28 2013. Augusztus 21. - 19:35:41
0
:)
Vicces kedvű H. JózsiBácsinak! :)

 Örülök, h ilyen jól megy a DSC-dolog NEKED... :) nekem sajna, nem ennyire... :(
De annak örülj MAJD :) ,  ha tényleg sikerül megcsinálnom, akk már nem jövök ide, remélem... onnantól kénytelenek lesztek /már aki elég mazopista :D / a fakebukon követni, ha gondoljátok... :)

 Dody Gonda

:)

előzmény: H. József #26

Nem elérhető DodyG

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 24
Re:DSC 5020 gondok.
#27 2013. Augusztus 21. - 19:24:13
0
:)
előzmény: H. József #26

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!