Szerző Téma: A Crow ami Pima !?!  (Megtekintve 2442 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Re:A Crow ami Pima !?!
#9 2012. Szeptember 19. - 21:28:40
0
Ez csak egy ötlet!
előzmény: Lacy #7


Ilyenem van. És???
előzmény: mountainman #8

Nem elérhető mountainman

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 385
Re:A Crow ami Pima !?!
#8 2012. Szeptember 19. - 21:25:51
0
Ez csak egy ötlet: Leírások
előzmény: Lacy #7

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Re:A Crow ami Pima !?!
#7 2012. Szeptember 19. - 21:11:02
0
http://www.crowhungaria.hu/  csak telefonon kommunikáltunk.

Nemá Valent Laci nem bírta megoldani? na majd felhívom és letolom :)
előzmény: atacs #5

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Re:A Crow ami Pima !?!
#6 2012. Szeptember 19. - 21:10:09
0
Úgy jársz majd mint a viccben a vadász aki szopni jár oda :)

Konkrétan soha nem lesz jó
Én kb 7 Crow system 5000-t cseréltem le anno, mert hirtelen egy Multis szoftver uppgrade (távfelügyeleti átállították a handshake-t) többé nem tudtak kommunikálni. Cseréltem én eepromot, procit mindent de nem.
7 panel ment a kukába
nem azért, de konkrétan 13e ft-ért kapsz egy 8+1 zónás SP4000-et, ami fényévekkel jobb és többet tudó.
ha nyűgös a dolog, akkor add oda árában és "csak " a munkadíjon keress, de ha beleugrasz és nem lesz tökéletes akkor 20 évig fogsz odajárni ingyen garba javítani
előzmény: atacs #5

Nem elérhető atacs

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 4
Re:A Crow ami Pima !?!
#5 2012. Szeptember 19. - 21:03:16
0
http://www.crowhungaria.hu/  csak telefonon kommunikáltunk.
Dobnám én, de nem lehet idős ügyfél stb.
A hiba egyszerűnek tűnik multis GSM csere után a kommunikátor nem halja a handshake-t. A szokásos köröket megfutottam már (hideg indit etc.) azóta az időt se engedi beállítani.
A rendszer eredeti elkövetője a mérnökit is gyárin hagyta csak éppen a funkció gombok mássága miatt az egésznek vakrepülés szaga van. Nem örülök a helyzetnek de néha be sikerül. ezért kellene egy telepítői ha angol az se baj.
Jaj majd elfeledtem a panel egy biztosíték táblában figyel ahol az akkut hilti szallag tart.
előzmény: Lacy #4

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Re:A Crow ami Pima !?!
#4 2012. Szeptember 19. - 20:29:51
0
Melyik Crow-nál voltál?

Amúgy a Pima gyártotta a Crownak is a központot így ezért a kísérteties hansonlóság.
Amúgy tök egyformák, mind kinézetre mind működésre, annyi csapdát tettek bele, hogy a kezelő gombok másodfunkciói nem ugyanazokon a számokon vannak.
Így pl rutinból simán el lehet rontani a nyomkodást, ha valaki Crow hoz szokott. :)
Amúgy még mit is kéne javítani a központon? Mert ha error-t ír vagy keyboard not connected-et vagy eeprom hibát, akkor simán dobd a kukába az egészet és ne vacakolj vele.
Nem éri meg és nem is lesz jó én volt hogy 3 eeprom csere után adtam fel, többet ilyet nem tettem :)

Nem elérhető atacs

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 4
Re:A Crow ami Pima !?!
#3 2012. Szeptember 19. - 20:22:16
0
 Crow system 5000 panel és kinézetre azonos kezelő csak Pima felirattal
előzmény: padisah #2

Nem elérhető padisah

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 540
Re:A Crow ami Pima !?!
#2 2012. Szeptember 19. - 19:40:38
0
Milyen PIMA? A www.electropoint.hu -n találsz róla dokumentációt. Ők forgalmazzák.


előzmény: atacs #1

Nem elérhető atacs

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 4
A Crow ami Pima !?!
#1 2012. Szeptember 19. - 19:24:30
0
Tisztelt Urak!
Segítséget kérnék Pima behat ügyben. Sajnálatos módon egyik "kedves" ügyfelemnél Crow kp.-nak látszó tárgyat kell javítanom, de sajna ez egy Pima. A Crowhungária nagyon készséges volt, de ezt a terméket nem forgalmazták. A panel és a kezelő arhitektúrája azonos "csak" az eprom más, a csere lehetséges de ők is ovatosak (még nem csináltak ilyet). Sajna a program opciók és még pár más dolog nem azonos.
Ha a polcon porosodva vagy a láda fiában lelne valaki telepítői dokut örök hálám üldözné!!!!
 
Köszönettel

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!