Szerző Téma: Paradox TM40 kezelőről mi a véleményetek?  (Megtekintve 4859 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
Az lehet, de usernek nem adom ki az installer kódot, ráadásul értelmes, ő a master és nem tudott kódot programozni. Ebben a felállásban kellemetlen.
előzmény: lcseh #14

Nem elérhető lcseh

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 62
Mivelhogy itt az installer kóddal tudsz tovább menni... :-)
előzmény: vlezlee #13

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
1.21-es fw: Ha a master új kódot akar programozni: menü->speciális beállítások majd master kód beütése után beélesedik a rendszer wádöfákk?

1.1-es fw: A bejárati késleltetés ideje alatt néha nem veszi be a kódot, szintén nekem kellemetlen.

Jöhetne már egy hibamentes fw...
előzmény: ztm #9

Nem elérhető ztm

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 60
Az bizony még nincs, de gyúrok rá... ;D
előzmény: handras #11

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
Kedves ztm! Van neked szemüveged? :P
előzmény: ztm #7

Nem elérhető balusecurity

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 499
akkor a jó! egyre jobban tetszik nekem is!
előzmény: ztm #9

Nem elérhető ztm

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 60
Amióta fent van, kb. 1-1.5 éve, semmi gond nincs vele. Egyszer sem fagyott le. De máshonnan sem jelezték, hogy bármi hasonló gondjuk lenne. Megbízható.
előzmény: balusecurity #8

Nem elérhető balusecurity

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 499
olyan nem fordult elő még hogy lefagy? pl:mint a mobil azt semmire nem reagál?.remélem ilyen nem igen fordulhat elő.
előzmény: ztm #7

Nem elérhető ztm

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 60
Tapasztalatból mondom, hogy nem kicsi, nagyon kényelmesen használható. A TM50 ránézésre is jóval nagyobb lett.
előzmény: handras #4

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
Etessük még, hízzon egy kicsit. ;D
előzmény: Lacy #5

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Van már TM 50 ami szintén nem oriás de anno emlegettek egy TM 70-et is :)
előzmény: handras #4

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
Szép, jó csak kicsi...
előzmény: balusecurity #1

Nem elérhető balusecurity

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 499
köszi a hozzá szólást.Így hogy le írtad nekem is más a véleményem.sajnos itthon csak egy Esprit kp-van arra meg nem lehet ilyen rá kötni.de szép amúgy ez a kezelő.
előzmény: ztm #2

Nem elérhető ztm

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 60
Totál ellenvéleményem lesz. A legkirályabb, legfelhasználóbarátabb kezelő. Egyből le is cseréltem az itthoni LCD-seket is erre. Még a leghülyébb felhasználó is elboldogul vele, mert tök egyértelmű a menürendszere. Nagyobb rendszereknél az alaprajz funkciója is jól jön (kisebb rendszereknél ez inkább csak a parasztvakítás funkció), de az Annunciator Mode mindenképp hasznos. A digit.képkeret funkciója vagyonvédelmi szempontból tényleg nem releváns, de mint esztétikai funkció eladhatóbbá teszi.
Az árát meg nem tudom hol nézted, de Triódánál K641 LCD listaára 20.300+ÁFA, ez meg 21.000+ÁFA. Mi ebben a drága? Az újabb TM50 is 36.000+ÁFA, ez mondjuk most még húzósabb, de biztosan lesz olcsóbb. A TM40 is valahol 45.000+ÁFA környékén indult, beetetésnek volt kezdetben egy darabig talán 22.000+ÁFA-ért.
Egy dolog tuti: aki kicsit is jobb riasztót akart és megmutattam neki a TM40-et, nem akart mást, ez a kérdés egyből eldőlt.

Nem elérhető balusecurity

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 499
0
szerintem szép,de felesleges.meg drága!.

de jól néz ki,bár itt pont valami baj van vele:


 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!