Szerző Téma: BMZ Integral C  (Megtekintve 8624 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető mormogipapa

  • Szakember
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 180
Re:BMZ Integral C
#9 2012. Május 14. - 20:11:24
0
Sajnos csak az eszköz tiltása vagy cseréje marad. Végleg nem lehet ki venni a programból fejet csak szoftveresen, de akkor borul a számozás, lehet újra számozni az összeset. Legegyszerűbb ha szerzel egy másik fejet berakod, pingeled a központot és máris jó lesz. Sajnos nem találom a kezelési könyvet így nem tudom mi a 31. hiba kód. Remélem tudtam segíteni valamennyit   
előzmény: trivador #8

Nem elérhető trivador

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 11
Re:BMZ Integral C
#8 2012. Május 13. - 15:52:15
0
Nekünk kiír egy olyat, hogy "Karb.tart" és ezt a hibák közé pakolja. Nyugtázni nem lehet, mert egy "tiltva 31" kód ugrik elő. Egy istenért nem jöttem még rá, hogy ezt miért csinálja, mert a karbantartást rendben megcsináljuk. Kihagynánk egy érzékelőt? Nincs valami ötleted?
előzmény: mormogipapa #7

Nem elérhető mormogipapa

  • Szakember
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 180
Re:BMZ Integral C
#7 2012. Május 12. - 08:16:43
0
Sajnos amit mi karbantartunk több mint 10 éves azok még nem érzékelték ha kifújtuk, vagy alkohollal kimostuk. Sajnos így van muszáj megoldani. A legjobb az volt mikor tudatlanul be bővítetünk egy eszközt és elcsúszot számozás miatt ki írta hogy szennyezett  kézi jelzésadó  :) :)
előzmény: trivador #6

Nem elérhető trivador

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 11
Re:BMZ Integral C
#6 2012. Május 11. - 22:13:15
0
:D Mi egyszerűen szét szoktuk szedni és kitisztítjuk, mint a system sensort. Azóta nincs is velük probléma. A téves jelzések nullára csökkentek, tesztelésre pedig ugyanúgy működnek. Egyszóval megoldjuk. Muszáj megoldani. Szóval valahogy úgy működik, mint a siemens régi analóg plus-os rendszerei. Ez már egy jó kiindulópont.
előzmény: mormogipapa #5

Nem elérhető mormogipapa

  • Szakember
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 180
Re:BMZ Integral C
#5 2012. Május 11. - 21:27:54
0
Trivador: Szoftvert nem adnak ki a kezükből, hogyha bővíteni akarsz nem mindegy hogyan mert elcsúszik a számozása. Esetleg valamiért ki kell őket hívni követni kell az emberkéket mert ha nem figyelsz egyből megpróbálják elcsaklizni az ügyfelet. Sajnos az én főnököm is bevállal minden szart. Annyira nem egyszerű a karbantartása mert ha szennyezettnek érzékeli nem tudod ki fújni mint pl: a System Sensort hanem el kell vinni hogy elektronikusan töröljék a memóriáját tapasztalatból írom. Vg: Az is igaz hogy beképzeltek

Nem elérhető trivador

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 11
Re:BMZ Integral C
#4 2012. Május 10. - 22:17:32
0
Sajnos kapcsolatba kerültem velük, és nem igazán nyert meg az úgynevezett felsőbbrendűségi komplexusuk. A karbantartási módszereikről is van már tudomásom, azért is adta át az ügyfél nekünk. Karbantartani rém egyszerű, csak ők úgy adják el magukat, hogy azt csak , és csakis ők tudják kezelni, pedig ha tudnák, hogy mekkora egy hulladékot telepítenek. De ez legyen csak az én véleményem. Sajnos mivel a kedves volt főnököm minden szart bevállalt, ezért maradt a nyakunkon egy ilyen is, és muszáj volna boldogulni vele. Csak hát kellene, hozzá néhány dolog. De nagyon. Azt meg utálom amikor tehetetlen vagyok, és addig megyek amíg meg nem lesz hozzá amire szükségem van.
előzmény: vg #3

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Re:BMZ Integral C
#3 2012. Május 10. - 12:49:54
0
Khmm. Ha nagyon visszafogottak, de reálisak akarunk maradni a Schrack-al, akkor azt kell mondani, hogy rendszereik telepítését nagyon szűk körnek engedélyezik, és ennél sokkal szűkebb az a kör, aki ezt karban is tudja tartani.
Van nekik egy roppant érdekes üzletpolitikájuk. Nevezetesen: akár beszerzési ár alatt is eladni, majd a karbantartáson busásan megtérülni...
Ez csak akkor működik, ha saját maguk tartják is karban a rendszereiket...............
 :-* :o 8)
előzmény: trivador #1

Nem elérhető bcslaci

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 672
Re:BMZ Integral C
#2 2012. Május 09. - 23:37:10
0
OFF

Igaz ez nem integral, de BMZ

Bocs  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

ON
előzmény: trivador #1

Nem elérhető trivador

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 11
BMZ Integral C
#1 2012. Május 09. - 21:13:12
0
Tud-e nekem valaki ebben a témakörben segíteni? Esetleg szoftverrel, leírással stb.

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!