Szerző Téma: Satel CA-10 és Paradox PCS300 GPRS kapcsolata nem működik  (Megtekintve 6038 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Tegnap azzal szenvedtem, hogy a Satel CA10-et távfelügyeletre kössem egy Paradox PCS300-as GPRS modullal, ami többórás kísérletezés után sem sikerült. A központ korábban már PSTN és GSM (voice) vonalakon évekig kommunikált, ezért azt gyanítom, hogy a tárcsázás után túl gyorsan kapott handshake fogott ki rajta. A PCS300-on a triggerszám beérkezése és a handshake leadása közti idő 2000 msec-re van állítva. Ezt felhúztuk 6000-re (lehet, hogy inkább csökkenteni kellett volna???), de a Satel így se kezdte el az adást... A CA10-ben kipróbáltam minden beállítást és ezek kombinációit is (nincs tárcsahang teszt, nincs válaszhang teszt), de az lett a vége, hogy párórás töketlenkedés után ledobtam a CA10-et és feltettem helyette egy DSC PC585-öt, amivel már szépen működik a GPRS modul. A Masco szerint a CA10 a Satel GPRS moduljával tökéletesen megy... Vajon hol akadhatott el a kommunikáció a CA10 és a PCS300 között?
 

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!