Szerző Téma: Pyronix Matrix 6 kommunikációs bug?  (Megtekintve 5646 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Re:Pyronix Matrix 6 kommunikációs bug?
#3 2012. Február 19. - 19:10:31
0
Nos több tízezer kp. van eleddig eladva a Pyronix központjaiból. A legelső sorozata az Atlas család volt, elég gyenguska kommunikátorral volt megáldva, variálni kellett azzal, hogy a handshake jel impulzus szélessége állítható volt, és gyakorlatban azt is láttuk, hogy kellett állítani.
Amióta ezek hibáit kijavították és kijött a Matrix kp. család, híre-hamva sincs a kommunikációs gondoknak. Természetesen, ha valakinek van konkrét negatív tapasztalata, avagy jó hírnév rombolási infója, azt szívesen veszem, állunk elébe.
Én inkább arra gondolnék, hogy ne támogassuk a legnagyobb konkurensünket akció zajlik, ami zömében ugye visszaüt, vagy visszaüthet.
Miért is? Nem vállalom egy kp. család ügyeletre kötését? Nem az ügyféllel szúrok ki, hiszen lesz aki elvállalja.....
előzmény: padisah #1

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
Re:Pyronix Matrix 6 kommunikációs bug?
#2 2012. Február 19. - 18:54:29
0
Ezek keverik a dógokat
Anno volt egy angol riasztó tán Apolló vagy mi volt és az nagyon nem tudott rendesen kommunikálni az amerikai rendszerekre. A Pyronix-ot azt már e szabvány szerint csinálják, én nem tudok róla hogy gond lett volna bármikor, főleg annak fényében hogy a Multi mint forgalmazó és távfelügyelet is csak nem szivatná saját magát egy rosszul működő központcsaláddal :)
De majd jön vg és megmondja a tutit.
 
előzmény: padisah #1

Nem elérhető padisah

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 540
Pyronix Matrix 6 kommunikációs bug?
#1 2012. Február 19. - 18:50:24
0

 
"...van pár száz általunk felvett, digitalizált felvételünk riasztóközpontok telefonvonali és gsm kommunikációjáról. Ezek tapasztalatainak birtokában írtam, amit írtam. Így pl. a dösöcö elég stabilan nyomja. pl. handshake és kissoff vételi szintekre, frekvenciára, torzításra kevéssé érzékeny. Jó a felügyeletfelől jövő jelek  zavar és zajszűrése. Az adások stabilak mind pulzushossz, mind frekvencia tekintetében. "
 
A Pyronixokról van-e hasonló tapasztalat? Azért kérdezem, mert egy környékbeli távfelügyeleti cég (Paradox forgalmazók) kijelentették, hogy Pyronixot nem engednek a rendszerükbe, mert nem stabil a kommunikációja. Ezzel szemben nekem és sok másnak más a tapasztalata. De mérési eredmények, hasonló digitalizálások kiértékelése azért érdekelne.

előzmény: L. Pásztor #47

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!