Szerző Téma: Neten talált dolgok, hülyeségek, hasznosak, bármi  (Megtekintve 169610 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

Nem elérhető L. Pásztor

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 922
Nekem mar olvadt el 17-19-es kulcs a kezembe, pontosan a rajtam levo kesztyuben ... 2 sint zartam vele rovidre, mert leugrott egy csavarrol. A sinte egyebkent  egy 1.5MW-os generator dolgozott szigetuzemben. Brutalis volt, a durranas es a fenyjelenseg is, amitol fel napig nem lattam szinte semmit ... de nem lett semmi bajom, csak a kesztyu volt egy kicsit meleg ...

A youtubeon van egy rakat ilyen:   
Eloben nem lattam ilyet szerencsere, es nem is akarok ...
előzmény: balusecurity #453

Nem elérhető balusecurity

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 499
Állvány vs Magasfeszültség..


Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509
Anno egy fűrészlap olvasztásánál volt szerencsém jelen lenni, amit a villanyász kolléga beejtett két fázis közé a nagyelosztóban, de akkor valahogy nem röhögtük könnyesre magunkat...  ;D
előzmény: SLC #451

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509

Nem elérhető eXtra

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 509

Nem elérhető L. Pásztor

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 922
Látom lelki szemeim előtt, h Kolompár reggel vonatra száll Mátészalkán a nagy táska csempészett ukrán cigarettával. Délre beér Kőbányára, és "ledolgozza" az x órát. Közben leadja a csempészett cigit.
Kora délután vonatra száll és visszaindul Mátészalkára. Mire hazaér "ledolgozott" 10 órát, és kéri érte a bért - és majd jogosan ...

És a szolidaritás, kisebbség, esélyegyenlőség, anti-rasszizmus, etc, etc, etc elve mentén csak idő kérdése, h megkapja, mert majd minden munkaadónak ajánlott (vagy majd kötelező) lesz x%-ot alkalmazni, ahogy lassan a csökkent munkaképességűekből is ...

Vagy majd az uniót cérnán rángatók előirják h 1-2-3 év múlva néhány csecsen/afgán/perzsa harcost is ...
előzmény: handras #446

Nem elérhető SLC

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 757
Aha és a jogharmonizáció a következő 100éves tervben szerepel....  >:(

előzmény: handras #446

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
GeoVision 5MP-es fisheye kamerája is egész jó képeket generál le a kameraképből :)
előzmény: bcslaci #444

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!