Szerző Téma: Az utv.hu kameraképeit nézném, de vírusriasztást ad az Avast  (Megtekintve 6328 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető padisah

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 540
Ja, és én _használom_ az operációs rendszert.
Elismerem, a laptopomon XP van, de csak azért, mert a riasztós szoftverek azzal mennek. Ha létezne a DLS-nek meg a Pyronix SW-nek Linux verziója, lehet, hogy a laptopon sem lenne windowsom.

előzmény: vlezlee #10

Nem elérhető padisah

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 540
Kb. 3 éve feltelepítettem az asztali gépemre az Ubuntu Linuxot, nem kellett faragni semmit, folyamatosan letölti a frissítéseket és megy, teszi a dolgát. Nem kell "reszelgetni" semmit. Egyedül a nyomtatóm beállítása volt macerás, az is csak azért, mert a routerre csatlakozó hálózati nyomtató. Egyébként tizenéve Linuxozok, és soha nem találkoztam azzal, hogy frissítés után valami HW nem megy. Nem gagyi HW-t kell venni. Mindegy,, nem akarok "hitvitát" nyitni, ez nem az a fórum.
előzmény: vlezlee #10

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
egs, én pl ki nem állhatom. Egy operációs rendszert használni akarok, nem reszelni és rettegni attól, hogy egy frissítést követően valamilyen hardver nem működik.

Nem mellesleg Lenovo T510 laptopon suspend/hibernate nem működik out of the box...


előzmény: padisah #9

Nem elérhető padisah

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 540
Én meg a létező legjobb "ingyenes víruskeresőt" használom. Linux a neve.
előzmény: Lacy #6

Nem elérhető balusecurity

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 499
én is így teszek! valami fizetősre váltok. köszönöm!
előzmény: Lacy #6

Nem elérhető klaci

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 110
Ha valaki biztosra óhajt menni az használjon fizetőset.

Ez a kiindulási alap bármelyik víruskeresőnél!

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
szerintem az összes ilyen ingyenes szarok .. hát szarok
NOD-dal pl apám gépe pont 4x annyi idő alatt butult be mint nélküle. És még így is beszedett ezt azt.
Ha valaki biztosra óhajt menni az használjon fizetőset.
Én pl jó 10 éve ezt használom
http://www.trendmicro.co.uk/products/titanium-internet-security/index.html

Nem elérhető balusecurity

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 499
sziasztok! köszönöm a válaszokat! Ja nem kettő vírus irtó van.Rosszul írtam.az én gépemen van a Avast és a családon belül a máik gépeken a Nod-van, de szerintem váltok én is. És köszönöm! és Kellemes ünnepeket!!!  ::eljen:: ::felkialtas::
« Utoljára szerkesztve: 2013. December 20. - 22:14:27 írta balusecurity »

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Két vírusírtó egy gépen egyszerre? Hát a csillagjósom szerint ez semmi jónak sem jele...........
http://hvg.hu/tudomany/20130416_az_igazi_virusirto_teszt_46_bukas
http://virusirto.hu/tesztek/virusirto-tesztek-2013/

Nem elérhető klaci

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 110
Én a NOD -nak hinnék.
Az Avast anno még születése környékén saját magát megfogta, hogy vírusos, holott csak a benne lévő vírusmintákat ismerte fel és azonosította vírusként. Azóta már biztosan változott a helyzet, de a NOD-nak klasszissal jobbak a referenciái.
előzmény: balusecurity #1

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!