Szerző Téma: Paradox MG 5050 és Rádiós kültéri esete  (Megtekintve 4285 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető biro67zoltan

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 105
0
Holnap teljes fegyverzettel kiszállok, tartalék kp. , sziréna ,stb. Nagyon kíváncsi leszek, hogy mi lesz a megoldás.
Majd megírom tanulság képpen.


előzmény: Lacy #2

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
0
nem fog segíteni a válaszom  vagy kicsit talán :)

MG5050 és 3 kültéri PMD85
3 féle élesítési mód ugye mindegyikben a kültériek élesben
az első fronton lévő (ahová pont a konyhaablakból ki lehet látni) infra stay élesítésnél beriaszt. Kb állandóan. többször is bekapcs után néha szinte rögtön néha később
a többi nem.
ellenberger !!!! sem arm sem sleep módban NEM riasztott soha.
Ügyfél elutazott 2 hétre a riasztó arm élesben, egyet nem riasztott, megjött nappalra stay, és 20 perc után már szól is.
Minden éjszakára be van élesítve sleep módban, soha !! de soha nem riasztott.
MG panelen fw frissítés, nem segített, utána MG panel csere, az sem, utána az ominózus PMD is csere, azóta jó.
A központ reset nélkül ment be a Powerbe utána a pir is ott ez a hiba nem jött elő...

tanulság? hát talán az hogy cserélj eszközt nekem az segített

Nem elérhető biro67zoltan

  • Törzstag
  • ****
  • Hozzászólások: 105
Paradox MG 5050 és Rádiós kültéri esete
#1 2014. Szeptember 08. - 21:02:27
0
Sziasztok!
Volt-e már valakinek hasonló esete?
Ügyfél szólt, hogy fent említett rendszernél SR150 kültéri nem szól riasztáskor. Beltéri vezetékes igen. Központ semmi hibajelzést nem ad, a szirénát 10/10-es jelerősséggel látja. Szirénában elemek jók, sziréna szétbontását (tamper) jelzi, ügyeletre lejelenti. Sziréna újraindítása, ismételt megtanítása központnak sem segít a dolgon. A szirénát levettem, otthon ugyanilyen központtal elsőre megszólat és stabilan működik minden kísérletre. Power Biztonságtechnikánál telefonos segítség javaslata szirénán firmware frissítés. Ezt megcsináltam, otthoni központtal ugyanúgy megy. Ügyfélnek még nem vittem vissza, de félek hogy nem lesz jó! Vagy igen? Valaki járt már így?

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!