Szerző Téma: 12v-univerzális tápegység kamerához?  (Megtekintve 9593 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető balusecurity

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 499
0
egyelőre akkor marad most a kettő tápos megoldás,így rendesen megy a dolog szerencsére.De valóbban az a 5a-táp valami Kínai lehet most ahogy nézem,,


Nem elérhető bcslaci

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 672
0
hát igen, én is a hagyományost szeretem, de eddig a powerbizt-osok nem szopattak meg (kopp-kopp)
előzmény: Lacy #11

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
0
hú volt ebből szopás
Ócska szemétre való Bentel 5A-s kapcs üzemű táp.
4 TC 9254 kamera 25 infra leddel /darabja.
Nappal állat kép, de egyszer csak este lészen és mint az HBO adásán az analóg kódolás 2 mm-ként sűrű vízszintes csíkok.. áááááááááááááááá
230V-ból kihúz, akkuról mint a mese. Remek. Visszadug, HBO effekt.
Másnap vissza 5A-s analóg táp és azóta is remek.
De jártam már meg kapcsolós táppal más ügyben is ami nem szakma úgyhogy nekem nagyon tele a puttonyom ezekkel. Kevés jó van.

előzmény: bcslaci #10

Nem elérhető bcslaci

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 672
+1
Ha kapcsolóüzemű a nagy táp és "nagyon" ócccccóóóóó kínai, akkor lehet gyenge a kimenetén a szűrés, és a kapcsolóüzemből adódó RF zavar látszik a képen. Ellenőrzés pl.: oszcilloszkóppal a kimeneti hullámosságot
előzmény: balusecurity #9

Nem elérhető balusecurity

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 499
0
Én úgy jártam hogy most a 4-kamera megy 2-db tápról egy 2000ma-és egy 800ma-es. :o  és volt egy 5a-nagy tápom és ezt akartam tenni a kettő táp helyet hogy ne kelljen 2-hozzá.De amikor rá dugtam az 5A-tápot különös módon a képek rondák lettek és szellem képesek.Ezért vissza tettem ahogy volt és így rendesen megy.Pedig elvileg az 5a-tápnak bírni kellene de valamiért nem jó úgy.
előzmény: SLC #8

Nem elérhető SLC

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 757
0
Okozott már zavart a képben a külön táp, de a központi közös táp is. Telepítés függő a dolog. A feszültség eséssel is nagyot lehet szívni, főleg, ha teszel még egy fűtést is a házba  ;)
előzmény: balusecurity #2

Nem elérhető balusecurity

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 499
0
köszönöm!

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
0
powerbizt.hu
előzmény: handras #5

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
0
Ilyet melyik bűnszövetkezet forgalmaz?
előzmény: Lacy #4

Nem elérhető Lacy

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 562
0
ha messzire viszed és cat kábelen akkor pl küldd meg 24V-al


 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!