Szerző Téma: Analóg CCTV rendszerek, alternatívák és "miért"-ek  (Megtekintve 14739 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Nincs. Munkaszerződést kell kibővíteni és ezt aláíratni.
előzmény: pappzs #39

Nem elérhető pappzs

  • Szakember
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 205
    • Vagyonvédelmi rendszerek telepítése
Érdeklődöm Ki Mit tudna ajánlani Ügyfelének mit írasson alá az alkalmazottjaival kamera szerelés után. Nincs erre valami formanyomtatvány????
előzmény: TCsaba #38

Nem elérhető TCsaba

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 79
Az AvTech rögzítőiből telepítettem néhányat az elmúlt években, de semmi gondom nem volt velük.
Az távoli elérésükkel sem volt különösebb gondom. Egyedül talán annyi, hogy, ha felvételt akartam visszanézni távolról, akkor nem mindig akart bejönni a kép a böngészőben, de utána rájöttem, hogyha az adott időszakot a gépemre töltöm vissza és onnan nézem meg, akkor úgy bármikor jó.
Igen. A távoli eléréskor az ikon fölül aktívvá válik a kimeneti monitoron és lehet látni, hogy éppen valaki csatlakozott a DVR-hez.  ;D
előzmény: tati #36

Nem elérhető mot

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 305
Az AVTECH DVR-eken az élő képet nézve látszik, ha hálózatról ránéznek. Olyan helyzetben ez gáz, ha mondjuk a portásfülkében, a bakter mellett van az eszköz. Ergó a bakter tudja, hogy valaki csatlakozott a DVR-hez és talán pont őt nézi, hogy alszik-e.  ;D Még azt hallottam róla - személyes tapasztalat nincs - hogy annó jó ár-érték arányban volt és azért vitték. Többen mondták, hogy most már ezen az áron van jobb, kellemesebben használható eszköz.
előzmény: tati #36

Nem elérhető tati

  • Teljes tag
  • ***
  • Hozzászólások: 53
AVTECH kamerákkal, rögzítőkkel van valakinek tapasztalata?
Amit látok: elfogadható ár, tajvani székhely, profi gyártói honlap.

Nem elérhető SLC

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 757
Mindkettőtöknek igazat kell hogy adjak.
 
Lehetőség szerint én is szeretem asztalon összeugni a cuccot, mert létra tetején szar hibát keresni :-)
 
 

Nem elérhető mountainman

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 385
Régi szokás volt egy cégnél, telepítés előtt munkaasztalon összedobni és tesztelni a rendszert.
Kábel csak úgy ment ki, hogy rámértek a végére.
Én a videót most is össze szoktam rakni tesztre.
Persze  csak ha nincs mindenből tartalék és messze van a messze.

előzmény: szaki21 #33

Nem elérhető szaki21

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 17
Én manapság azt tapasztaltam,főleg a videós cuccok terén,hogy szinte mindeggyiknek totál ugyanaz a bele.Egy szalagról jön le.Csak más más házba,tokozatba és színbe,más márkanév alatt futnak,de szinte ugyanazok.

-Egy időben nem győztem a forgalmazónak tömegesen (van hogy minden 3.xar)visszahordani a Cat/bnc csatikat amiket ahhoz képest,hogy xarok,még drágán is adnak(min.6-800 ft.brutto)
-Sokszor azt se bánnám,ha 2 xer annyi lenne az ára,CSAK NE ÉGJEK ezekkel a kínai xarokkal az ügyfél előtt.
Ráadásul úgy,hogy a hasznot meg a nagykerek akasszák le helyettem.

Aztán,meg lehet bírkózni a garin.

Pl.azóta a csatikat tömegesen 100-asával rendelem kínából így 6-800 ft.helyett sokszor még 100 ft.be se kerül.De ugyanaz a xar.
Csak fogom és az ügyfél előtt küldöm a kukába,ha xar.

Riasztóban meg azért szerelek Paradox-ot.mert így nincsenek ilyen kellemetlenségek.15-év alatt alíg találkoztam hibással.
-De ha kimegyek egy kamerarendszert szerelni sajnos úgy nem fejezem be,hogy lagalább egy hibás termék ne kerülne közé.Lehet ez kamera,táp,csatlakozó,egér,vagy bármi.SAJNOS.

Inkább megfizetném a minőséget,DE OLYAT MÉG NEM nagyon láttam kamerarendszerekben.(mondjuk 100-ból 99 termék jó legyen.Valami mindíg hibádzik)

Ja és még valami ami személyes tapasztalat:

Ne indulj el úgy kamerát szerelni,főleg messzire,hogy
- ne legyen nálad mindenből legalább egy tartalék(ez mondjuk rögzítőnél és drágább kameráknál egy kicsit nonszensz)
-valamint legalább 1db. földhurokleválasztó nélkül(sose tudni,csodát művel sokszor)



Nem elérhető balusecurity

  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 499
volt egy régi Ganz-Dvr nekem és szét szedem mit találok benne? egy Av Tech alaplapot vagy is panelt. csak a ház volt Gazn.

Nem elérhető vagyok

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 39
Idézet
Ha masszív robosztus a felépítése, nem elnagyolt a műanyag munka, szép képe van, és normális a háttér támogatás akkor ne foglakozz a márka névvel.
Erre az álláspontra jutottam én is.

Nagyon szemléletes a mikrós hasonlatod, és sajnos szerintem is egyre inkább ez irányba tendál a világ.

Engem amúgy ez önmagában nem zavarna, mert sosem voltam vakon elkötelezett semmiben sem egyetlen márka mellett sem.
Azonban régebben (úgy 25-30 éve) még lehetett sejteni egy-egy nyugati, vagy fejlett távol keleti márkáról, és bizonyos termékek esetén a lengyel meg orosz holmikról, hogy milyen minőséget képviselnek.
Igaz nem is volt ennyi lehetőség, amit mára az internet még meg is fejel.

Én alapból úgy gondolkodom, hogy a feladataimhoz/szükségleteimhez keresek megfelelő eszközöket, és nem zavar ha a mindenben megfelelő megoldást egy ismeretlen termékben találom meg.

Ami zavar -de nagyon- ha azt érzem, hogy át akarnak verni, meg akarnak téveszteni... és nincs eszközöm tenni ellene.
Azon kívül, hogy veszem vagy nem veszem az adott portékát.
előzmény: SLC #29

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!