Szerző Téma: Biztonságtechnikai mérnöknek milyen papírokra van szüksége?  (Megtekintve 9976 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető handras

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 167
Tulajdonképpen normális volt.
előzmény: dudicsj #15

Nem elérhető dudicsj

  • Szakember
  • Kezdő tag
  • *****
  • Hozzászólások: 48
Na megoldódni látszik az ügy. Pont még mielőtt elmentem volna egy másik RK-ra tudakozódni, hívott a tegnapi ftörm, hogy mégis csak van igazolvány, akkor elkezdi intézni és majd jelentkezik.
Mentségére legyen szólva bocsánatot kért tudatlanságáért. Azt mondta én leszek a környéken a harmadik akinek lesz ilyen igazolványa, tehát nem intéz nagyon sűrűn ilyet.

János.

Nem elérhető Kovács József

  • Szakember
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 132
Ne hagy annyiba én most kaptam meg a VAGYONVÉDELMI RENDSZERT TERVEZŐ, SZERELŐ  igazolványt ami 2018-ig érvényes

Nem elérhető dudicsj

  • Szakember
  • Kezdő tag
  • *****
  • Hozzászólások: 48
Az biztos, hogy nem volt az ügyintéző a helyzet magaslatán. Most nagy erőkkel azon vagyok, hogy kiderítsem az igazságot. Be fogok menni egy másik RK-ra, kíváncsi vagyok ott mint mondanak.

Daniel! Te nem voltál még a rendőrségen?

János.

Nem elérhető vg

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 1 113
Szerintem találkoztál egy valódi agyhalottal, vagy az utóbbi 2 hétben megváltozott a szabályozás. Merhogy kollégám 2 hete váltotta ki a tervező, szerelőit Vácon.
előzmény: dudicsj #11

Nem elérhető dudicsj

  • Szakember
  • Kezdő tag
  • *****
  • Hozzászólások: 48
Üdv!

Én is most vagyok az igazolvány igénylési fázisban és elmondom hogy jártam.
Megjött az erkölcsi papírom, megvan a bizonyítvány hitelesítés, letöltöttem az A1-es nyomtatványt, kitöltöttem és bementem a helyi RK-ra. Elmondom mit akarok, megmutatják ki lesz az én emberem. Mutatom a papírokat, mondom mit akarok és néz rám bután, hogy már nincs ilyen igazolvány, nem tud ilyet adni. Helyette írt nekem egy papírt, egy bejelentést, minden adattal meg csatolt papírokkal, csak annyiról, hogy én szóltam nekik, hogy ilyet fogok csinálni és ennyi. Most akkor mi is van? Tud erről valaki valami bővebbet?

János.

Nem elérhető dudicsj

  • Szakember
  • Kezdő tag
  • *****
  • Hozzászólások: 48
Ha ez alapján töltötted ki az igénylést akkor biztosan jó lesz:

http://www.szvmszk.hu/files/images/Heves/utmutato/hatosagi_erk_biz_kitoltesi_minta.pdf

János.

Nem elérhető Daniel

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 5
Nem voltam a rendőrségen, eddig az itteni információkra hagyatkoztam, mi szerint erkölcsi kell.
előzmény: vlezlee #8

Nem elérhető vlezlee

  • Szakember
  • Ős tag
  • *****
  • Hozzászólások: 957
A rendőrségen nem voltál előtte??? Csak azért mert az igazolványhoz nem erkölcsi kell, hanem feddhetetlenséget igazoló papír, majdnem ugyanaz a kettő, de ha jól tudom erkölcsi nem jó.
előzmény: Daniel #7

Nem elérhető Daniel

  • Kezdő tag
  • **
  • Hozzászólások: 5
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat! Kiváltottam az erkölcsit, ma érkezett meg. Az gondot jelent, ha csak magamnak küldettem, de a rendőrség részére nem küldték ki?

A héten csináltatom a hitelesített másolatot a közjegyzővel és megyek a rendőrségre.
Még egy kérdés: Budapesti vagyok, ilyenkor a kerületi kapitányságra kell mennem a papírokkal, vagy a Teve utcai kapitányságra?

Köszönöm még egyszer!

Dani

 

Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!
Bezárás
Vendégként csak korlátozottan használhatod az oldalt, ezért javasoljuk, hogy lépj be vagy regisztrálj!